خانه / دسته‌بندی نشده / روابط صمیمی خانواده ها آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

روابط صمیمی خانواده ها آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

روابط صمیمی خانواده ها آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

|روابط صمیمی خانواده ها آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد از اس پی سیتی|

ایرنا- فرمانده انتظامی تیران و همچنين کرون گفت: وجود روابط صمیمی در بین اعضای خانواده ها آسیب های اجتماعی و همچنين انحراف فرزندان را کاهش می دهد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا، سرهنگ علی صادقی روز سه شنبه در نشست تخصصی پلیس با شهروندان و مردم شهر در مسجد قمربنی هاشم این شهرستان افزود: روابط صمیمی و همچنين ارتباط محبت آمیز بین والدین با فرزندان موجب تقویت بنیان خانواده و همچنين جلوگیری از دوستی های نادرست فرزندان آن هم ها خواهد شد.

وی بیان کرد: مسائل اقتصادی بر نیازهای اجتماعی و همچنين دوستی های خانوادگی سایه افکنده و همچنين پدر و همچنين مادر بیشترین تلاش خود را بر تامین نیازهای مالی قرار داده اند و همچنين کمتر به سایر حوزه ها توجه می کنند که چنین اتفاقی به دلیل فاصله بین فرزندان و همچنين والدین جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان به دلیل کمبود محبت به سوی راه های اشتباه می روند.

فرمانده انتظامی تیران و همچنين کرون ادامه داد: برنامه جذاب و جالب و خوب های مخرب در شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی در چنین شرایطی طرفداران بیشتری را پیدا می کند و همچنين این اتفاق جامعه را از مسیر پیشرفت به سوی شکست و همچنين نابودی می برد.

وی با بیان این که هوشیاری همگان در تامین امنیت اجتماعی کارساز است، تصریح کرد: همه شهروندان و مردم شهر باید نسبت به جامعه خود دغدغه مند باشند و همچنين زمینه جرم و جنايت و همچنين جنایت را برای نسل جوون و همچنين نوجوان فراهم نکنند.

صادقی این شهرستان را از شهرستان های امن استان اصفهان برشمرد و همچنين خاطرنشان کرد: تیران و همچنين کرون در رتبه های اول تا سوم امنیت استان قرار دارد و همچنين این شاخصه مهم ناشی از تدین شهروندان و مردم شهر، دغدغه مندی اجتماعی و همچنين وجود نهادهای متنوع فرهنگی برای ارتقا دانش و همچنين آگاهی و همچنين غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح است.

وی با اشاره به این که دزدي منزل در این منطقه ۸۰ قسمت و بخش کاهش یافته است، اضافه کرد: هوشیاری شهروندان و مردم شهر و همچنين رعایت اصول ایمنی و همچنين افزایش تیم های گشتی نامحسوس پلیس به این موضوع کمک کرده است.

نشست تخصصی پلیس و همچنين شهروندان و مردم شهر در راستای انجام ماموریت های پلیس جامعه محور و همچنين پرسش و همچنين پاسخ به شهروندان و مردم شهر و همچنين ارتقای آگاهی عمومی به صورت ماهانه در یکی از منطقه ها و مناطق شهرستان تیران و همچنين کرون برگزار می مي شود.

کلید واژه ها: اجتماعی – آسیب های اجتماعی – فرمانده انتظامی – فرزندان – شهروندان و مردم شهر – خانواده – شبکه های ماهواره ای – جوون – پلیس – روابط – جامعه – شبکه های ماهواره – نوجوان – جوانان – والدین – کاهش – زمان بيکاري و اوقات تفريح – استان – امنیت – تامین – صادقی – دوستی – فضای مجازی – طرفداران – جوانان و نوجوانان – غنی سازی – اقتصادی – ماهواره – اصفهان – فرهنگی

منبع

روابط صمیمی خانواده ها آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد در تاریخ ۱۴ May 2019 | 7:01 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …