خانه / دسته‌بندی نشده / مهم ترین معروف امروز عمل به بیانیه گام دوم انقلاب است

مهم ترین معروف امروز عمل به بیانیه گام دوم انقلاب است

مهم ترین معروف امروز عمل به بیانیه گام دوم انقلاب است

|مهم ترین معروف امروز عمل به بیانیه گام دوم انقلاب است از اس پی سیتی|

مدیرکل صدا و همچنين سیمای فارس با یادآوری قسمت و بخش هایی از بیانیه گام دوم انقلاب گفت: مهم ترین معروف ما امروز عمل به بیانیه گام دوم انقلاب است که در آن هم از تمدن و همچنين جامعه سازی سخن نقل شده است.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا” از فارس، سیدتقی سهرابی، مدیرکل صدا و همچنين سیمای فارس شب قبل، ۲۳ اردیبهشت ماه در همایش صیانت از حرمت ماه تبريک و مبارک رمضان که در سالن همایش های شهرستان شیراز برگزار شد، با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری تبیین شد، گفت: مهم ترین معروف ما امروز عمل به بیانیه گام دوم انقلاب است که در آن هم از تمدن و همچنين جامعه سازی سخن نقل شده است.

وی افزود: از آنجا که بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان است؛ لذا ما نیز باید توجه به جوانان در سرلوحه مسائل قرار دهیم و همچنين این را بدانیم که باید با جوانان با زبان هنر صحبت کرد.

سهرابی با بیان اینکه همه صاحب نظران نظر دارند که انقلاب ایران یک پدیده است، گفت: انقلاب اسلامی ایران در زمانی شکل گرفت که جهان بین دو بلوک شرق و همچنين غرب تقسیم شده بود.

وی با تصریح اینکه انقلاب به دست عالم دینی در زمان بلوک شرق و همچنين غرب در منطقه ای استراتژیک شکل گرفت، افزود: شاید کمتر جامعه ای فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کرد که بتوان در مقابل ابرقدرت های جهان قد عمل کرد، ولي بايد توجه داشت انقلاب اسلامی به مظلومان نشان داد که با توکل به خداوند می تواند کارها را به خوبی انجام داد.

مدیر کل صدا و همچنين سیمای استان فارس یادآور شد: از آغاز انقلاب توطئه چینی دشمنان برای شکست انقلاب در دستور کار قرار گرفت، ولي بايد توجه داشت نتوانستند در این خصوص کاری کنند، البته هزینه های زیادی را برای کشور ایجاد کردند و همچنين هنگامی که دیدند نمی توانند کاری کنند، انسانی جانی را برای مقابله با کشور ایران در جنگ تحمیلی قرار دادند.

وی، یکی از مؤلفه های اقتدار و قدرت در نظام مقدس اسلامی را شهروندان و مردم شهر دانست و همچنين ادامه داد: تا هنگامی که شهروندان و مردم شهر از نظام دفاع کنند دشمنان نخواهند توانسته بود به نظام ضربه بزنند، به همین دلیل دشمنان با ابزار رسانه تلاش می کنند پیوند بین امام و پيشوا و همچنين امت را از هم بپاشند.

سهرابی با اشاره به اینکه دشمنان با ایجاد شبکه های ماهواره ای درصدد ضربه زدن به سبک زندگی اسلامی خواهند بود، گفت: با شتاب ماهواره در کشور ۳۰۰ شبکه عملیات روانی انجام می دهند تا امت و همچنين امام و پيشوا را از هم جدا کنند؛ دشمنان با ایجاد چنین شبکه هایی درصددند منکرات را در جامعه افزایش داده و همچنين شرایطی به وجود بیاورند که شهروندان و مردم شهر به مسئولان اعتماد نداشته باشند.

مدیرکل صدا و همچنين سیما استان فارس اظهار کرد: در صورتي که امروز در جامعه خود می بینیم که منکراتی وجود دارد و همچنين رو به افزایش است، به دلیل تبلیغات رسانه ای است که سبک زندگی اسلامی را نشانه رفته اند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری هشدار داده اند که به آگاهی شهروندان و مردم شهر و همچنين سبک زندگی شهروندان و مردم شهر توجه کنید؛ افرادی که در مسیر امر به معروف گام بر می دارند باید بدانند که مخاطبان در عصر رسانه ها قرار دارند، بنابراین بهره بري و استفاده هوشمندانه از رسانه و همچنين پیام های مبتنی بر ارزش ها بسیار ضروری و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است.

مدیرکل صدا و همچنين سیما استان فارس گفت: در سومین حرم اهل بیت(ع) زندگی می کنیم، یعنی بهترین جایی که می تواند برای کشور الگو باشد که چگونه با مخاطب می قدرت با زبان رسانه صحبت کرد این استان است؛ در واقع با جوون امروز باید با زبان هنر صحبت کرد؛ لذا یکی از مهم ترین کارهایی که در امر به معروف باید مورد توجه قرار گیرد، آموزش فعالان این قسمت و بخش پیرامون چگونه سخن گفتن است.

وی بیان کرد: دشمنان برای جدا کردن شهروندان و مردم شهر از نظام و همچنين امام و پيشوا برنامه جذاب و جالب و خوب دارند، از این رو باید مواظب باشیم در صورتي که با زیان درست صحبت نکنیم ممکن است آسیب هایی وارد مي شود که جبران آن هم سخت و همچنين دشوار باشد.

کلید واژه ها: انقلاب اسلامی – بیانیه – صدا و همچنين سیما – اسلامی – جامعه – فارس – امروز – جوانان – شبکه های ماهواره ای – سیما – سبک زندگی اسلامی – شبکه های ماهواره – ایران – معروف – ماه تبريک و مبارک رمضان – ماهواره – مقام معظم رهبری – نظام – شبکه – افزایش – کشور – شهروندان و مردم شهر – استان – رسانه – همایش – جنگ تحمیلی – سبک زندگی – امام و پيشوا – هایی – جهان

منبع

مهم ترین معروف امروز عمل به بیانیه گام دوم انقلاب است در تاریخ ۱۴ May 2019 | 12:45 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …