خانه / دسته‌بندی نشده / تلاش ۳۰۰ شبکه ماهواره ای برای جدایی بین امت و همچنين امام و پيشوا

تلاش ۳۰۰ شبکه ماهواره ای برای جدایی بین امت و همچنين امام و پيشوا

تلاش ۳۰۰ شبکه ماهواره ای برای جدایی بین امت و همچنين امام و پيشوا

|تلاش ۳۰۰ شبکه ماهواره ای برای جدایی بین امت و همچنين امام و پيشوا از اس پی سیتی|

حوزه/ سهرابی با اشاره به اینکه دشمنان با ایجاد شبکه های ماهواره ای در صدد ضربه زدن به سبک زندگی اسلامی خواهند بود، تصریح کرد: ۳۰۰ شبکه ماهواره ای در کشور عملیات روانی انجام می دهند تا امت و همچنين امام و پيشوا را از هم جدا کنند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری حوزه” از شیراز، سید تقی سهرابی شامگاه دوشنبه در همایش صیانت از حرمت ماه تبريک و مبارک رمضان که در سالن همایش های شهرستان شیراز برگزار شد، با اشاره به اینکه همه صاحب نظران نظر دارند که انقلاب ایران یک پدیده است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در زمانی شکل گرفت که جهان بین دو بلوک شرق و همچنين غرب تقسیم شده بود.

وی با بیان اینکه انقلاب به دست عالم دینی در زمان بلوک شرق و همچنين غرب در منطقه ای استراتژیک شکل گرفت، افزود: شاید کمتر جامعه ای فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کرد که بتوان در مقابل ابرقدرت های جهان قد عمل کرد، ولي بايد توجه داشت انقلاب اسلامی به مظلومان نشان داد که با توکل به خداوند می تواند کارها را به خوبی انجام داد.

مدیر کل صدا و همچنين سیمای استان فارس تصریح کرد: از آغاز انقلاب توطئه چینی دشمنان برای شکست انقلاب در دستور کار قرار گرفت، ولي بايد توجه داشت نتوانستند در این خصوص کاری کنند، البته هزینه های زیادی را برای کشور ایجاد کردند و همچنين هنگامی که دیدند نمی توانند کاری بکنند، انسانی جانی را برای مقابله با کشور ایران در جنگ تحمیلی قرار دادند.

وی، یکی از مولفه های اقتدار و قدرت در نظام مقدس اسلامی را شهروندان و مردم شهر دانست و همچنين ادامه داد: تا هنگامی که شهروندان و مردم شهر از نظام دفاع کنند دشمنان نخواهند توانسته بود به نظام ضربه بزنند، به همین دلیل دشمنان با ابزار رسانه تلاش می کنند پیوند بین امام و پيشوا و همچنين امت را از هم بپاشند.

سهرابی با اشاره به اینکه دشمنان با ایجاد شبکه های ماهواره ای در صدد ضربه زدن به سبک زندگی اسلامی خواهند بود، خاطرنشان کرد: با شتاب ماهواره در کشور ۳۰۰ شبکه عملیات روانی انجام می دهند تا امت و همچنين امام و پيشوا را از هم جدا کنند؛ دشمنان با ایجاد چنین شبکه هایی در صددند منکرات را در جامعه افزایش داده و همچنين شرایطی به وجود بیاورند که شهروندان و مردم شهر به مسئولان اعتماد نداشته باشند.

مدیر کل صدا و همچنين سیما استان فارس اظهار کرد: در صورتي که امروز در جامعه خود می بینیم که منکراتی وجود دارد و همچنين رو به افزایش است، به دلیل تبلیغات رسانه ای است که سبک زندگی اسلامی را نشانه رفته اند.

وی بیان داشت: مقام معظم رهبری هشدار داده اند که به آگاهی شهروندان و مردم شهر و همچنين سبک زندگی شهروندان و مردم شهر توجه کنید؛ افرادی که در مسیر امر به معروف گام بر می دارند باید بدانند که مخاطبان در عصر رسانه ها قرار دارند، بنابراین بهره بري و استفاده هوشمندانه از رسانه و همچنين پیام های مبتنی بر ارزش ها بسیار ضروری و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است.

مدیرکل صدا و همچنين سیما استان فارس عنوان کرد: در سومین حرم اهل بیت(ع) زندگی می کنیم، یعنی بهترین جایی که می تواند برای کشور الگو باشد که چگونه با مخاطب می قدرت با زبان رسانه صحبت کرد این استان است؛ درواقع با جوون امروز باید با زبان هنر صحبت کرد، لذا یکی از مهمترین کارهایی که در امر به معروف باید مورد توجه قرار گیرد، آموزش فعالان این قسمت و بخش پیرامون چگونه سخن گفتن است.

وی ابراز کرد: دشمان برای جدا کردن شهروندان و مردم شهر از نظام و همچنين امام و پيشوا برنامه جذاب و جالب و خوب دارند، از این رو باید مواظب باشیم در صورتي که با زیان درست صحبت نکنیم ممکن است آسیب هایی وارد مي شود که جبران آن هم سخت و همچنين دشوار باشد.

سهرابی در پایان تاکید کرد: مهمترین معروف ما امروز عمل به بیانیه گام دوم انقلاب است که در آن هم از تمدن و همچنين جامعه سازی سخن نقل شده است.

کلید واژه ها: سبک زندگی اسلامی – اسلامی – ماهواره – شبکه های ماهواره ای – سبک زندگی – شبکه های ماهواره – صدا و همچنين سیما – انقلاب اسلامی – شبکه – شهروندان و مردم شهر – رسانه – زندگی – سهرابی – کشور – امام و پيشوا – ضربه زدن – استان – جامعه – ایران – ماه تبريک و مبارک رمضان – مقام معظم رهبری – برگزار – سیما – افزایش – نشان – مدیر – فارس – نظام – امر به معروف – شیراز

منبع

تلاش ۳۰۰ شبکه ماهواره ای برای جدایی بین امت و همچنين امام و پيشوا در تاریخ ۱۴ May 2019 | 10:27 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …