خانه / دسته‌بندی نشده / ساخت سریال ملک سلیمان ۲ و همچنين ۳ در تلویزیون

ساخت سریال ملک سلیمان ۲ و همچنين ۳ در تلویزیون

ساخت سریال ملک سلیمان ۲ و همچنين ۳ در تلویزیون

|ساخت سریال ملک سلیمان ۲ و همچنين ۳ در تلویزیون از اس پی سیتی|

استاد «شهریار بحرانی» یکی از صاحبان اندیشه در حوزه فرهنگ دینی و همچنين سازنده مهمترین آثار قرآنی تاریخ سینمای ایران یعنی «ملک سلیمان» و همچنين «مریم مقدس»، – خبرگزاری آریا- استاد شهریار بحرانی یکی از صاحبان اندیشه در حوزه فرهنگ دینی و همچنين سازنده مهمترین آثار قرآنی تاریخ سینمای ایران یعنی ملک سلیمان و همچنين مریم مقدس ، بعد از مدت ها کم کاری با ساخت مجموعه سریالی حجاب راه رستگاری بازگشت دوباره ای داشته است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازآریا، نقش قرآن کریم در هدایت انسان امری بی بدیل است و همچنين فطرت کمال جوی انسان با نورانیت قرآن جلا می یابد.

در روزهای ماه پربرکت رمضان برنامه جذاب و جالب و خوب ای تحت عنوان حجاب راه رستگاری از شبکه یک سیما پخش می مي شود که یک نام آشنا برای اهالی سینما و همچنين فرهنگ دارد.

استاد شهریار بحرانی به عنوان یکی از صاحبان اندیشه در حوزه فرهنگ دینی و همچنين سازنده مهمترین آثار قرآنی تاریخ سینمای ایران یعنی ملک سلیمان و همچنين مریم مقدس ، بعد از مدت ها کم کاری با ساخت این مجموعه سریالی بازگشت دوباره ای داشته است.

برنامه جذاب و جالب و خوب ای که تلاش دارد روح مخاطبان را به کلام آسمانی متصل کند و همچنين در برابر فتنه دشمنان و همچنين انواع برنامه جذاب و جالب و خوب های فریبنده ای که توسط عروسکهای خیمه شب بازی شبکه های ماهواره ای برای از بین بردن حجاب اسلامی طراحی شده، مقابله کند.

شهریار بحرانی، کارگردان و همچنين تهیه کننده برنامه جذاب و جالب و خوب حجاب راه رستگاری در گفتکو با آوینی فیلم، ضمن اشاره به تلاشهای چندساله گروهش برای تولید این مجموعه گفت: ما چند سال شمسي بود که به دنبال تولید سریالی در مورد حجاب بودیم.

در ابتدا قرار بود که کوتاهتر باشد ولي بايد توجه داشت هم اکنون مجموعه سریال حجاب راه رستگاری در ۲۰ قسمت ۲۵ دقیقه ای تولید و همچنين پخش میشود و همچنين فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کنم اولین سریالی است که سعی دارد مفهوم حجاب را از آیات قرآن استخراج کند.

ما از حدود سال شمسي ۱۳۹۴ این طرح را آماده کردیم و همچنين به خاطر معظلات و مسائل و مشکلات مالی که داشتیم، یک وقفه ای ایجاد شد و همچنين کار در چند نوبت متوقف شد.

متاسفانه در آن هم دوره کمک و همچنين حمایتی برای تولید انجام نشد ولي بايد توجه داشت بالاخره با وام و همچنين قرض توانستیم سریال را تولید کنیم و همچنين هم اکنون هم به تلویزیون رسیده است.

کارگردان فیلم سینمایی ملک سلیمان ادامه داد: نگاه ما در این مجموعه تنها آیات قرآن بود و همچنين بنا نداشتیم که وارد ماجراهای اجتماعی و همچنين آسیب های اجتماعی شویم، بلکه می خواستیم شهروندان و مردم شهر را بیشتر به متن آیات قرآن نزدیک کنیم تا محتوای ارزشمند حجاب را همانطور که خداوند در قرآن مطرح فرموده بتوانیم برای مخاطبان روشن کنیم.

در حالی که پروژه های منحرفانه ای همچون کمپین چهارشنبه های سفید به شکل حقیرانه ای منتهی به شکست شد و همچنين شهروندان و مردم شهر متدین ایران با فطرت قرآنی راه سعادت خود را می جویند، تولید برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنين فیلمهایی که بتواند در این مسیر یاری دهنده باشد، به شدت احساس می مي شود.

شهریار بحرانی با اشاره به معجزه قرآن کریم از فطری بودن حجاب گفت و همچنين در این باره توضیح داد: راه نزدیک شدن به خداوند، حجاب است.

یکی از بهترین و همچنين سریع ترین راه های قرب به خداوند و همچنين قرب به اهل بیت(ع)، حجاب است و همچنين اهمیت بسیار زیادی دارد.

از این جهت نقشه دشمنان برای از بین بردن حجاب خنثی است.

خداوند در قرآن روش رسیدن به حجاب را هم مشخص کرده است.

به روش حتم با روش ضرب و همچنين شتم و همچنين تهدید نمیتوان باعث جاری شدن حجاب در جامعه شد و همچنين این با فرهنگ قرآنی تفاوت دارد.

خداوند دعوت به حجاب میکند و همچنين برایش اجرهای عظیم و همچنين بسیار گسترده ای قرار داده است.

کارگردان مجموعه سریال مریم مقدس در ادامه به آوینی فیلم گفت: خداوند مسیر دستیابی به حجاب را طهارت قلب و همچنين تهذیب نفس قلمداد میکند.

در صورتي که ما هم در مجموعه ای که تولید می کنیم، بتوانیم با همین روش پیش برویم فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کنم که کار مناسبی را برای فرهنگ در جمهوری اسلامی ایران انجام داده ایم.

حجاب یک امر فطری است و همچنين وقتی انسان دعوت خداوند را لبیک میگوید، خود به خود شخصیتش رشد میکند و همچنين ارتقا می یابد.

شهریار بحرانی، کم کاری های گرفته شده در حوزه فرهنگ و همچنين هنر را دلیلی برای جنگ روانی دشمن در حوزه حجاب دانست و همچنين گفت: متاسفانه ما نتوانستیم به درستی ارزش حجاب را معرفی کنیم و همچنين به نظر می آید که وقت این است دوباره بازگشتی به قرآن داشته باشیم تا خیلی از موضوعاتی را که امروزه به معضل و همچنين نابسامانی در جامعه تبدیل شده است، از طریق کشف دوباره قرآن حل کنیم.

باید به زبانی که خداوند در قرآن به کار برده است، نزدیک شد و همچنين این راه رستگاری است.

کارگردان فیلم حماسی حمله به اچ ۳ در پاسخ به اینکه چگونه میتوان در قالب سینمایی یا سریالی به موضوعات مهم قرآنی پرداخت، گفت: امیدوارم کارهایی که تا به حال انجام شده است، مقدمه ای برای تولید مجموعه های جدید مي شود و همچنين به روش حتم این ظرفیت وجود دارد که مفاهیم دینی به شکل دلنشینی در قالب سریال و همچنين فیلم به شهروندان و مردم شهر عرضه مي شود.

مقوله حجاب و همچنين موضوعات دیگر مرتبط به جهاد اکبر و همچنين تزکیه انسان موضوعاتی خواهند بود که میتوان در مورد آنها فیلم و همچنين سریال ساخت و همچنين امیدوارم ما هنرمندان وارد این مقولات شویم و همچنين از قرآن، دستورالعمل های الهی را کشف کنیم و همچنين به هنر تبدیل نماییم.

شهریار بحرانی در پاسخ به پرسش آوینی فیلم، مبنی بر دلیل عدم تولید فیلمها و همچنين سریالهای دینی و همچنين ادامه نیافتن پروژه سینمایی ملک سلیمان ، گفت: حتما در صورتي که در فیلمها و همچنين سریالها بحث های دینی مطرح مي شود، مورد توجه شهروندان و مردم شهر قرار می گیرد و همچنين در اینصورت در عمل به احکام و همچنين اجرای دستورات الهی تاثیر میگذارد.

فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن انسان در صورتي که پاک مي شود و همچنين به فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن قرآنی نزدیک مي شود، به روش حتم در جامعه تاثیرش را میگذارد.

انشاء الله در تلاش هستیم که با کمک و همچنين حمایت مسئولان، سریال ملک سلیمان ۲ و همچنين ۳ را به تولید برسانیم.

البته معظلات و مسائل و مشکلات زیادی بر سر بودجه آن هم وجود دارد.

هم بودجه کافی و همچنين هم وجود جلوه های ویژه را باید برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کنیم و همچنين با تلویزیون در حال رایزنی جهت تولید هستیم و همچنين امیدوارم این پروژه ها به سرانجام برسد.

کلید واژه ها: قرآن – سریال – سینمای ایران – حجاب – سلیمان – سینما – تولید – شهریار – برنامه جذاب و جالب و خوب – فرهنگ – قرآنی – ایران – اندیشه – شبکه های ماهواره ای – تلویزیون – کارگردان – تاریخ – شبکه های ماهواره – آسیب های اجتماعی – اجتماعی – مقدس – فیلم سینمایی – شبکه یک سیما – اهالی سینما – معظلات و مسائل و مشکلات مالی – انسان – شبکه – شهروندان و مردم شهر – فیلم – خبرگزاری

منبع

ساخت سریال ملک سلیمان ۲ و همچنين ۳ در تلویزیون در تاریخ ۱۳ May 2019 | 11:40 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

61503621.jpg

حل مشکل پخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم

حل مشکل پخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم |حل مشکل پخش مسابقات …