خانه / دسته‌بندی نشده / کم کاری برخی مدیران معظلات و مسائل و مشکلات جامعه را افزایش می دهد

کم کاری برخی مدیران معظلات و مسائل و مشکلات جامعه را افزایش می دهد

کم کاری برخی مدیران معظلات و مسائل و مشکلات جامعه را افزایش می دهد

|کم کاری برخی مدیران معظلات و مسائل و مشکلات جامعه را افزایش می دهد از اس پی سیتی|

بروز برخی از معظلات و مسائل و مشکلات در جامعه طبیعی است و همچنين امکان بروز آن هم در همه حکومت ها وجود دارد، ولي بايد توجه داشت این معظلات و مسائل و مشکلات را می قدرت با مدیریت صحیح به حداقل رساند که متاسفانه کم کاری برخی مدیران در بدنه نظام این معظلات و مسائل و مشکلات را افزایش می دهد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه” از ارومیه حجت الاسلام اسماعیل مهدوی امروز در جمع طلاب خواهر مدرسه علمیه ریحانه الرسول (ص) ارومیه اظهار داشت: جمهوری اسلامی به عنوان یک حکومت دینی و همچنين بر اساس باورهای دینی و همچنين اعتقادی شکل گرفته و همچنين قانون اساسی آن هم بهترین قانون اساسی در دنیاست که در آن هم تعالی دین و همچنين دنیای شهروندان و مردم شهر مورد توجه قرار گرفته است.

مسئول بسیج طلاب آذربایجان غربی بیان داشت: بروز برخی از معظلات و مسائل و مشکلات در جامعه طبیعی است و همچنين امکان بروز آن هم در همه حکومت ها وجود دارد، ولي بايد توجه داشت این معظلات و مسائل و مشکلات را می قدرت با مدیریت صحیح به حداقل رساند که متاسفانه کم کاری برخی مدیران در بدنه نظام این معظلات و مسائل و مشکلات را افزایش می دهد.

وی افزود: چهل سال شمسي است دشمن از همه امکانات و همچنين نقشه های خود برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی بهره بري و استفاده کرده و همچنين در داخل برخی عوامل دشمن هم با آن هم ها همراه شده اند و همچنين همین امر سبب بروز برخی معظلات و مسائل و مشکلات در جامعه شده است.

حجت الاسلام مهدوی اضافه کرد: خیلی از حکومت ها به دست عوامل داخلی که نفوذی دشمن بودند، ساقط شده اند و همچنين در صورتي که دشمن خارجی هم کارساز شده، به دلیل وجود نفوذی هایی در داخل حکومت ها بوده است.

وی، عامل بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات را انتخاب نادرست شهروندان و مردم شهر توصیف کرد و همچنين گفت: در نظام شهروندان و مردم شهر سالاری دینی همه مسئولان را شهروندان و مردم شهر انتخاب می کنند، انتخاب اشتباه که بعضاً هم چندین بار از طرف شهروندان و مردم شهر تکرار می مي شود شامل عوامل بروز معظلات و مسائل و مشکلات در جامعه است.

مسئول بسیج طلاب آذربایجان غربی تصریح کرد: شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی لجام گسیحته ذائقه شهروندان و مردم شهر را تغییر داده و همچنين از سبک زندگی دینی دور می کند که این هم خود شامل عوامل بروز معظلات و مسائل و مشکلات در جامعه است.

وی ادامه داد: زمانی یک حکومت می تواند ادعا کند بهترین حکومت است که در آن هم دین و همچنين دنیای شهروندان و مردم شهر به سمت تکامل باشد و همچنين در برخی کشورهای مدعی کامل بودن حکومت، در معظلات و مسائل و مشکلات اجتماعی، خودکشی، فقر و همچنين فحشا و همچنين .

گرفتار خواهند بود.

حجت الاسلام مهدوی عنوان داشت: شامل مباحثی که در بیانیه گام دوم انقلاب مورد تاکید رهبر انقلاب واقع شده است توجه به پیشرفت های قبل است که بازگو کردن آن هم موجب ایجاد نشاط در جامعه شده و همچنين توطئه های دشمن را در جهت ناامید کردن شهروندان و مردم شهر و همچنين بی اعتمادی به حکومت خنثی مي کند.

کلید واژه ها: معظلات و مسائل و مشکلات – حکومت – جامعه – شهروندان و مردم شهر – آذربایجان غربی – جمهوری اسلامی – قانون اساسی – افزایش – انتخاب – آذربایجان – مدیران – شبکه های ماهواره ای – مهدوی – شبکه های ماهواره – طلاب – اسلامی – ارومیه – نظام – بهترین – جمهوری – مدیریت – مدرسه علمیه – رهبر انقلاب – طبیعی – قانون – فضای مجازی – سبک زندگی – خبرگزاری – بسیج – ضربه زدن

منبع

کم کاری برخی مدیران معظلات و مسائل و مشکلات جامعه را افزایش می دهد در تاریخ ۱ June 2019 | 10:57 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …