خانه / دسته‌بندی نشده / یادداشتی برای مسئولان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

یادداشتی برای مسئولان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

یادداشتی برای مسئولان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

|یادداشتی برای مسئولان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران از اس پی سیتی|

حوزه/ انتظار می رود مسئولان صدا و همچنين سیما نیز مانند علما نسبت به فعالیت شبکه های ماهواره ای در این نهاد توجه بیشتری را داشته تا بتوانند دست ياغيان و همچنين نفوذی ها را از بیت المال کوتاه کنند.

– خبرگزاری حوزه” ،/ فعالیت شبکه های ماهواره ای در ایران سال شمسي هاست که از سوی مسئولان و همچنين کارشناسان متنوع و گوناگون و مختلف اجتماعی مورد نقد قرار داشته و همچنين همواره بر آسیب زا بودن برنامه جذاب و جالب و خوب های تولید شده در این شبکه ها بر روی کانون گرم خانواده و همچنين کمرنگ شدن اخلاق در تاکید شده است.

ولي بايد توجه داشت غفلت برخی مسئولان منجر به باز شدن پای برخی از شرکت های حمایت کننده شبکه های غیرمجاز ماهواره ای به ایران شده است؛ شرکت هایی که در گام نخست به منظور همکاری با شبکه های مذهبی وارد ایران شده و همچنين با فاکتورسازی و همچنين دریافت هزینه چند برابر نسبت به هزینه های واقعی از شبکه های مذهبی، در کنار فعالیت در این شبکه ها، نسبت به راه اندازی شبکه های مبتذل نیز اقدام کرده و همچنين به گونه ای به صورت مستقیم هزینه های خود را از پول بیت المال برداشت می کردند.

البته خوشبختانه با پیگیری رسانه ها مبنی بر نشان دادن ماهیت اصلی این شرکت ها به ویژه شرکت ماهواره ای یوتلست (BHS) شاهد هوشیاری به موقع علما در این خصوص و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی برای قطع ارتباط شبکه های مذهبی ماهواره ای با این شرکت ها بودیم؛ شبکه هایی که مدت ها در پوشش تولید و همچنين پخش برنامه جذاب و جالب و خوب های مذهبی نسبت به پخش برنامه جذاب و جالب و خوب های مبتذل و همچنين خارج از شئونات دینی اقدام کرده و همچنين در کنار فعالیت خود در رسانه تصویری مافیاهایی را راه اندازی و همچنين منجر به ایجاد اخلال در نظام اقتصادی کشور نیز شده اند.

گفتنی است با این اقدام و همچنين با فسخ قرارداد شبکه های مذهبی با این شرکت قسمت و بخش اعظمی از پول بیت المال برگردانده شد، ضمن اینکه دیگر از هزینه بیت المال برای ترویج فحشا هزینه نمی مي شود.

هر چند دست مسئولان این شبکه ها از گرداندن شبکه های مذهبی ماهواره ای کوتاه شد، ولي بايد توجه داشت مستندات موجود بیانگر فعالیت پیچیده این شرکت ها در بدنه صدا و همچنين سیمای کشور است.

قسمت و بخش اعظمی از فعالیت شرکت هایی مانند شرکت ماهواره یوتلست (BHS) به برنده شدن گردانندگان این شرکت ها در مناقصه و همچنين مزایده های صدا و همچنين سیما بر می گردد؛ مزایده های صوری که بدون هیچ تأییدیه ای برگزار و همچنين در نهایت سال شمسي هاست که گردانندگان شبکه های ماهواره ای مبتذل برندگان این مزایده ها خواهند بود.

سود فعالیت شبکه های ماهواره ای مبتذل در ایران ماهانه میلیون ها یورو است که این میزان از سود در برخی از موارد وارد چرخه خرید و همچنين فروش ارز در کشور شده و همچنين منجر به اخلال در این چرخه می مي شود.

از این رو انتظار می رود مسئولان صدا و همچنين سیما نیز مانند علما نسبت به فعالیت شبکه های ماهواره ای در این نهاد توجه بیشتری را داشته تا بتوانند دست ياغيان و همچنين نفوذی ها را از بیت المال کوتاه کنند.

گفتنی است اسناد مرتبط به مزایده های صدا و همچنين سیما و همچنين فعالیت شرکت ماهواره ای یوتلست ( BHS) موجود است.

رسول فروشانی
کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – ماهواره – شبکه – شبکه های ماهواره – مسئولان – صدا و همچنين سیما – ایران – هزینه – برنامه جذاب و جالب و خوب – سیما – مزایده – هایی – خرید و همچنين فروش ارز – جمهوری اسلامی – کشور – برگزار – انتظار – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – رسانه – خرید و همچنين فروش – تولید – خبرگزاری – قرارداد – اجتماعی – اقتصادی – خانواده – اسلامی – برداشت – مناقصه – تصویری

منبع

یادداشتی برای مسئولان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۰ June 2019 | 9:17 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …