خانه / دسته‌بندی نشده / ادعای عجیب العربیه در مورد عدم پخش تیزر ما همه با هم هستیم!

ادعای عجیب العربیه در مورد عدم پخش تیزر ما همه با هم هستیم!

ادعای عجیب العربیه در مورد عدم پخش تیزر ما همه با هم هستیم!

|ادعای عجیب العربیه در مورد عدم پخش تیزر ما همه با هم هستیم! از اس پی سیتی|

پخش نشدن تیزر فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» با این همه ستاره سینما و همچنين تلویزیون از رسانه ملی سبب شده قسمت و بخش فارسی یک رسانه عربی بنویسد اسم فیلم باعث عدم پخش تیزرهایش شده است.

– ادعای عجیب العربیه در مورد عدم پخش تیزر ما همه با هم هستیم! ” پخش نشدن تیزر فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم با این همه ستاره سینما و همچنين تلویزیون از رسانه ملی سبب شده قسمت و بخش فارسی یک رسانه عربی بنویسد اسم فیلم باعث عدم پخش تیزرهایش شده است.

رویداد۲۴″ دربخشی از خبر العربیه آمده است: در حالی که ابراهیم داروغه زاده، دست يار نظارت و همچنين ارزشیابی رییس نهاد سینمایی ایران برای جلوگیری از تبلیغ فیلم های سینمایی ایرانی در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان خارج از این کشور، از پخش تیزرهای فیلم های دارای پروانه نمایش از صداوسیما خبر داده بود، ولي بايد توجه داشت آگهی تبلیغاتی یک فیلم سینمایی که نامش شباهت زیادی با شعارهایی دارد که در تجمعات ۸۸ توسط معترضان به نتیجه انتخابات داده می شد، بدون هیچ دلیل مشخصی از پخش بازماند.

غلامرضا فرجی، مسئول پخش فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم ، سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ (۱۱ ژوئن ۲۰۱۹) از عدم پخش آگهی تبلیغاتی تلوزیونی برای این فیلم خبر داد، در حالی که این فیلم از ۱۵ خردادماه روی پرده رفته ولي بايد توجه داشت هنوز مجوز پخش تبلیغات تلوزیونی آن هم توسط صداوسیما صادر نشده است.

او افزود: این در حالی است که فیلم به روش کامل توسط شورای بازرگانی سیما بازبینی شده و همچنين تیزر هم به آن هم ها ارائه شده است.

قرار بود نسبت به پخش آن هم اقدام کنند، ولي بايد توجه داشت به تا حال دستوری صادر نشده است .

فرجی در مورد علت تأخیر در شروع تبلیغات این فیلم نیز اظهار کرد: پاسخ این سوال را باید از قسمت و بخش بازرگانی سیما پرسید زیرا تا در حال حاظر فیلم های دیگری که نمایش آن هم ها همزمان با ما همه با هم هستیم آغاز شده، آگهی های شان از شبکه های تلویزیونی پخش شده است.

ما انتظار داشتیم آن هم ها همراهی بیشتری ما داشته باشند زیرا تنها محل تبلیغات ما از همین مسیر است و همچنين با توجه به تعهداتی که به وزارت فرهنگ و همچنين ارشاد اسلامی و همچنين بازرگانی سیما داریم تا تبلیغات فیلم ها از ماهواره ها و همچنين شبکه های خارجی پخش نشود، توقع همراهی بیشتری داشتیم .

در ادامه این سایت دلیل پخش نشدن تیزرهای فیلم ره به انتخابات ۸۸ ربط داده و همچنين نوشته: گفتنی است، با اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال شمسي ۱۳۸۸ که به انتخاب مجدد محمود احمدی نژاد منجر شد تعداد زیادی از رای دهندگان که حامی میرحیسن موسوی بودند، به نتیجه اعلام شده اعتراض کردند.

نترسید، نلرزید، ما همه با هم هستیم یکی از شعارهایی بود که در جریان همین رویداد سر داده می شد.

درحالی العربیه چنین ادعایی را مطرح کرده که این شعار بارها در این سال شمسي ها در فیلم های طنز دیگر و همچنين حتی خود رسانه ملی به شوخی گرفته شده یا فیلم آشغال های دوست داشتنی حتی با وجود مضمون سیاسی اش اکران شد.

عدم شفاف سازی رسانه ملی در موارد از این دست چنین تحلیل هایی را به همراه می آورد.

کلید واژه ها: فیلم – فیلم سینمایی – تبلیغات – سینما – تبلیغ – نتایج انتخابات ریاست جمهوری – آگهی تبلیغاتی – انتخاب – تلویزیون – انتخابات – ستاره سینما – رسانه – عربی – انتخابات ریاست جمهوری – سیما – رییس نهاد سینمایی – شبکه های ماهواره ای – رسانه ملی – صداوسیما – تبلیغاتی – فارسی – محمود احمدی نژاد – ایران – شبکه های ماهواره – فیلم های سینمایی – ماهواره – نهاد سینمایی – آگهی – شبکه – پروانه نمایش

منبع

ادعای عجیب العربیه در مورد عدم پخش تیزر ما همه با هم هستیم! در تاریخ ۱۳ June 2019 | 10:26 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …