خانه / دسته‌بندی نشده / واکنش عجیب مدیر دولتی به منتقدان ابتذال در نمایش خانگی

واکنش عجیب مدیر دولتی به منتقدان ابتذال در نمایش خانگی

واکنش عجیب مدیر دولتی به منتقدان ابتذال در نمایش خانگی

|واکنش عجیب مدیر دولتی به منتقدان ابتذال در نمایش خانگی از اس پی سیتی|

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو ، ابراهیم داروغه زاده، یادداشتی در فضای مجازی منتشر کرده که در آن هم نوشته است: هزاران ساعت فیلم و همچنين سریال با ضوابط جمهوری اسلامی در شبکه نمایش خانگی و همچنين از طریق وی او دی منتشر می مي شود و همچنين مخالفان با سیاه نمایی و همچنين برجسته سازی .

– ” دست يار نظارت و همچنين ارزشیابی ریاست نهاد سینمایی، در یادداشتی عجیب با مخالف توصیف کردن منتقدان شبکه نمایش خانگی، این منتقدان را به توسعه شبکه های ماهواره ای و همچنين تارنماهای مستهجن متهم کرد! به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو”، ابراهیم داروغه زاده، یادداشتی در فضای مجازی منتشر کرده که در آن هم نوشته است: هزاران ساعت فیلم و همچنين سریال با ضوابط جمهوری اسلامی در شبکه نمایش خانگی و همچنين از طریق وی او دی منتشر می مي شود و همچنين مخالفان با سیاه نمایی و همچنين برجسته سازی خطاهای اندک این رسانه های دارای مجوز ارشاد، ناخواسته به توسعه شبکه های ماهواره ای و همچنين سایت های مستهجن بدون مجوز کمک می کنند.

نقطه مهم این است که اغلب سریال های در حال نشر در شبکه نمایش خانگی، فاقد ارزش محتوایی بوده و همچنين برخی از آنها در جهت محتوای تارنماهای مستهجن و همچنين شبکه های ماهواره ای، مروج روابط نامتعارف و همچنين فروپاشی خانواده خواهند بود.

یعنی برخی از این محصولات با مجوز وزارت ارشاد، آن هم تأثیر برنامه جذاب و جالب و خوب های غیرمجاز را بر مخاطبی که به مجوز حکومت اعتماد دارند می گذارند.

ولي بايد توجه داشت به غیر از این واقعیت، جای شگفتی است که داروغه زاده ، تمایل به پاکسازی و همچنين اعتلای محتوایی شبکه نمایش خانگی را سیاه نمایی و همچنين کمک به توسعه شبکه های ماهواره ای و همچنين سایت های مستهجن دانسته است.

کلید واژه ها: شبکه نمایش خانگی – شبکه های ماهواره ای – نمایش خانگی – شبکه های ماهواره – شبکه نمایش – شبکه – نمایش – ماهواره – جمهوری اسلامی – منتقدان – منتشر – فضای مجازی – خبرگزاری – مجوز – توسعه – سریال – مخالفان – اسلامی – فرهنگی – جمهوری – زاده – سیاه – دانشجو – نقل از – مجازی – مدیر دولتی – ساعت – فیلم – عجیب – حکومت

منبع

واکنش عجیب مدیر دولتی به منتقدان ابتذال در نمایش خانگی در تاریخ ۱۷ June 2019 | 1:51 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …