خانه / دسته‌بندی نشده / ماهواره ریشه خانواده را می خشکاند

ماهواره ریشه خانواده را می خشکاند

ماهواره ریشه خانواده را می خشکاند

|ماهواره ریشه خانواده را می خشکاند از اس پی سیتی|

​حوزه/ دست يار حوزه علمیه خواهران استان کردستان گفت: بی شک با وارد شدن ماهواره به کانون هر خانواده ای باید منتظر ناهنجاری های فرهنگی، اعتقادی و همچنين دینی اعضای آن هم خانواده به مرور زمان باشیم، – زیرا ماهواره و همچنين کانال های بی شمار فارسی زبان توطئه ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب زیری بلندمدت دشمنان برای تخریب پایه اعتقادی ملت ایران است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان، حجت الاسلام هادی صالحی، ظهر امروز در جمع معاونین و همچنين اساتید حوزه علمیه خواهران استان کردستان با اشاره به فصل تابستان و همچنين زمان بيکاري و اوقات تفريح، گفت: بهترین زمان برای تبلیغ دین و همچنين نشر معارف اسلامی همین ایام تابستان است.

دست يار حوزه علمیه خواهران استان کردستان با اشاره به لزوم حضور طلاب خواهر و همچنين برادر در کانون های فرهنگی سطح استان، اظهار داشت: این روزها کانون های فرهنگی در سطح استان فعال خواهند بود و همچنين شاهد حضور جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان و همچنين حتی دیگر اقشار جامعه در این گونه مکان ها هستیم، لذا باید اجازه ندهیم که این مکان های فرهنگی از وجود روحانی و همچنين طلبه خالی باشند و همچنين احساس خلا کنند.

حجت الاسلام صالحی با تاکید بر اینکه کانون های فرهنگی تا حدقابل چشمگیری از ناهنجاری های اجتماعی می کاهند، بیان داشت: حضور در کانون های فرهنگی از یک سو و همچنين نیز حضور اساتید مجرب می تواند زمینه جذب جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان را به این نشست فراهم کند و همچنين از ناهنجاری های جامعه دور نماید.

این استاد حوزه علمیه در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود گفت: متاسفانه در برخی از خانواده ها به عینه ديدن می مي شود که اشخاص از شبکه های ماهواره ای بهره بري و استفاده می کنند که این خود خطری بالقوه برای اعتقادات و همچنين باورهای دینی و همچنين ملی هر کسی می باشد.

دست يار حوزه علمیه خواهران استان کردستان افزود: بی شک با وارد شدن ماهواره به کانون هر خانواده ای باید منتظر ناهنجاری های فرهنگی، اعتقادی و همچنين دینی اعضای آن هم خانواده به مرور زمان باشیم، زیرا ماهواره و همچنين کانال های بی شمار فارسی زبان توطئه ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب زیری بلندمدت دشمنان برای تخریب پایه اعتقادی ملت ایران است.

حجت الاسلام صالحی تصریح کرد: در صورتي که خانواده ها به دنبال پر کردن زمان بيکاري و اوقات تفريح خود و همچنين فرزندانشان خواهند بود، ماهواره و همچنين فضای مجازی هرگز نمی تواند این خلاء را پر کند، بلکه خود چالش آفرین است، لذا اینجاست که متولیان فرهنگی و همچنين مذهبی باید پای کار بیایند.

وی در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود گفت: در سالهای اخیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان هم در بحث کمی و همچنين هم کیفی رشد قابل توجهی داشته است و همچنين در مباحث پژوهشی شاهد جهش خوب طلاب خواهر در استان کردستان هستیم.

دست يار حوزه علمیه خواهران استان کردستان ادامه داد: آن هم گونه که وظیفه و همچنين کار طلاب برادر در جامعه سنگین و همچنين مسئولیت ساز است، وظیفه طلاب خواهر نیز آن هم گونه است.

طلاب خواهر باید با حضور مستمر در نشست های بصیرتی ویژه بانوان ضمن ارشاد آنان مسایل متنوع و گوناگون و مختلف یک زندگی کاملا اسلامی را در جامعه بسط دهند.

حجت الاسلام صالحی در پایان سخنان خود گفت: طلاب خواهر همچنين و علاوه بر اینکه نقش هادیان و همچنين مبلغین دینی در جامعه را بازی می کنند، وظیفه مقدس مادری را نیز خواهند داشت که این کار در دین اسلام جهاد محسوب می مي شود.

کلید واژه ها: استان کردستان – حوزه علمیه – کردستان – استان – خانواده – ماهواره – فرهنگی – خواهران – دست يار – جوانان – زمان بيکاري و اوقات تفريح – شبکه های ماهواره ای – جوانان و نوجوانان – شبکه های ماهواره – صالحی – تابستان – خبرگزاری حوزه – برنامه جذاب و جالب و خوب – ایران – جامعه – فارسی – تخریب – فضای مجازی – زبان – طلاب – خبرگزاری – روزنامه نويس و خبرنگار – اجتماعی – روحانی – اسلامی

منبع

ماهواره ریشه خانواده را می خشکاند در تاریخ ۲۸ July 2019 | 3:59 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1415102.jpg

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد |سعید محمد به دلیل …