خانه / دسته‌بندی نشده / تاثیر رسانه در افزایش نشاط در جامعه

تاثیر رسانه در افزایش نشاط در جامعه

تاثیر رسانه در افزایش نشاط در جامعه

|تاثیر رسانه در افزایش نشاط در جامعه از اس پی سیتی|

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با اشاره به بهره بري و استفاده صحیح از رسانه در راستای رفع دغدغه های جامعه، از تاثیر رسانه در افزایش نشاط در جامعه سخن گفت.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری موج همدان، در نشستی با مدیرکل صدا و همچنين سیمای مرکز همدان با اشاره به تاثیر رسانه در افزایش نشاط در جامعه ، و همچنين اینکه باید برای تبدیل ایده ها به محصول رسانه ای تلاش مي شود، گفت: افزایش نشاط در جامعه از اولویت های دستگاه های اجرایی کشور است.

تاثیر رسانه در افزایش نشاط در جامعه حیدری مقدم با اشاره به تاثیر رسانه در افزایش نشاط در جامعه، افزود: باید برای افزایش امید در جامعه با توجه به شرایط کنونی کشور و همچنين گستردگی و همچنين نقش آفرینی رسانه ها تلاش مي شود و همچنين این نقش پررنگ تر از قبل نمود پیدا کند، گفت: بهره بري و استفاده صحیح از رسانه ها بسیاری از دغدغه های جامعه را رفع می کند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا این مجموعه را نیازمند بهره گیری از نظرات صاحب نظران رسانه عنوان کرد و همچنين با تاکید بر اینکه باید این تعاملات روز به روز افزایش یابد، گفت: آموزش به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای توسعه در نظر گرفته می مي شود و همچنين باید با اولویت بندی موضوعات، معظلات و مسائل و مشکلات شایع و همچنين دغدغه های حوزه سلامت از همه ظرفیت های موجود برای ارتقای سلامت جامعه بهره بري و استفاده مي شود.

مدیرکل صدا و همچنين سیمای مرکز همدان نیز با اشاره به ظرفیت های علمی و همچنين فرهنگی همدان به ویژه مهندسين و متخصصين حوزه پزشکی عنوان کرد: جهان، همدان را با نام بوعلی سینا می شناسند ولي بايد توجه داشت از این چهره برجسته جهانی به خوبی بهره بري و استفاده نشده است.

مهدی دهقان نیری، با اشاره به تاثیر رسانه در جامعه، افزود: پوشش فعالیت ها و همچنين سرويس ها و خدمات دستگاه ها و همچنين مجموعه های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين افزایش آگاهی عمومی تکلیف شرعی، عرفی و همچنين وظیفه ای صدا و همچنين سیما است و همچنين به این منظور برنامه جذاب و جالب و خوب متنوعی در حوزه سلامت تهیه می مي شود.

وی با اشاره به برنامه جذاب و جالب و خوب های پیش بینی شده مرتبط با حوزه سلامت در شبکه استانی صدا و همچنين سیمای همدان گفت: ۸۲ دقیقه برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی در سیما، ۱۲۰ مرتبه تیزر انیمیشن و همچنين ۲۴۰ مرتبه زیرنویس و همچنين پیام در یک ماه قبل پخش شده است.

مدیرکل صدا و همچنين سیمای مرکز همدان با یادآوری اینکه تهیه مستندی از تاریخچه پزشکی به مناسبت چهل سالگی انقلاب پیشنهاد شده بود اظهار داشت: باید با بررسی اطلاعات موجود قالب مناسبی برای آشنایی چهره های برجسته دانشگاه تنظیم مي شود.

موج گسترده تبلیغات منفی در شبکه های ماهواره ای وی با اشاره به تاثیر رسانه در جامعه، به موج گسترده تبلیغات منفی در شبکه های ماهواره ای و همچنين بهره بري و استفاده از ناآگاهی شهروندان و مردم شهر در این حوزه اشاره کرد و همچنين گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی برای پوشش برنامه جذاب و جالب و خوب روز پزشک و همچنين گرامیداشت مقام بوعلی سینا و همچنين روز همدان انجام شده است.

دست يار غذا و همچنين داروی دانشگاه ابن سینا نیز بابیان اینکه باید کارهای فرهنگی گسترده تری برای ارتقای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين آموزشی موجود انجام مي شود، گفت: ایده های نوین برای فرهنگ سازی در حوزه سلامت نیاز است.

ایرج خدادادی با تاکید بر لزوم تداوم همکاری برای ساخت انیمیشن گفت: باید برای شکل گیری باور در کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان در حوزه های بهداشت، درمان و همچنين غذا و همچنين دارو تلاش مي شود.

دست يار بهداشتی دانشگاه ابن سینا نیز با بیان اینکه بسیاری از مسائل حوزه سلامت کشور در قالب طنز قابلیت طرح شدن دارد به تعدادی از موضوعات و همچنين دغدغه های حوزه بهداشتی اشاره کرد و همچنين آمادگی مرکز بهداشت استان را برای کمک به برنامه جذاب و جالب و خوب سازی در این حوزه را اعلام داشت.

منوچهر کرمی با اشاره به تاثیر رسانه در جامعه، تاکید کرد: تدوین پیوست رسانه ای برای برنامه جذاب و جالب و خوب های هر یک از واحدها پیگیری می مي شود.

کلید واژه ها: تاثیر رسانه – جامعه – رسانه – افزایش – صدا و همچنين سیما – همدان – شبکه های ماهواره ای – دانشگاه علوم پزشکی – برنامه جذاب و جالب و خوب – شبکه های ماهواره – سیما – دانشگاه – پزشک – پزشکی – سلامت – ماهواره – تبلیغات – سینا – شبکه – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – علوم – کشور – منفی – چهره – خبرگزاری – امید – پیش بینی – پیشنهاد – اطلاعات – انیمیشن

منبع

تاثیر رسانه در افزایش نشاط در جامعه در تاریخ ۲۹ July 2019 | 7:16 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …