خانه / دسته‌بندی نشده / پمپئو هم از شبکه های ماهواره ای قطع امید کرد

پمپئو هم از شبکه های ماهواره ای قطع امید کرد

پمپئو هم از شبکه های ماهواره ای قطع امید کرد

|پمپئو هم از شبکه های ماهواره ای قطع امید کرد از اس پی سیتی|

جنگ تبلیغاتی جدید پمپئو، به نوعی رسانه های فارسی زبان خارج کشور را ضایع کرد! – “: مایک پمپئو، وزیر مسائل خارجه آمریکا با نشر یک پست توییتری بار دیگر از تمایل خود به سفر به ایران خبر داده و همچنين گفته که مایل به گفت وگوی مستقیم با شهروندان و مردم شهر ایران است.

  آمریکا ده ها رسانه فارسی زبان راه اندازی کرده و همچنين سالانه میلیاردها دلار هزینه آنها می کند تا به ادعای خودشان، به روش مستقیم با شهروندان و مردم شهر ایران گفتگو کنند؛ از صدای آمریکا گرفته تا رسانه های دسته چندمی همچون آمدنیوز.

در کنار این رسانه ها، دیگر کشورهای غربی همچون انگلیس نیز با راه اندازی شبکه هایی همچون بی بی سی و همچنين  من و همچنين تو، در این مسیر به آمریکایی ها کمک می کنند.

اخیرا عربستان سعودی نیز با راه اندازی شبکه سیاسی ایران اینترنشنال در لندن، رسانه ای دیگر به جمع رسانه های قبلی خود علیه ایران اضافه کرد با این تفاوت که در این شبکه، به صراحت سیاست های آمریکا را پیگیری می کند.

حالا چه شده که پمپئو با چنین تيم رسانه ای، خواهان گفتگوی مستقیم با شهروندان و مردم شهر ایران است؟! مگر سال شمسي ها ادعا نکردند که شهروندان و مردم شهر ایران از رسانه های داخلی زده شده اند و همچنين تنها گوش به رسانه های خارج از کشور دارند؛ پس چه شده برای گفتگوی مستقیم با ایرانی ها معطل تریبون گرفتن از رسانه های داخلی خواهند بود؟! به نظر می آید آمریکایی ها در جنگ تبلیغاتی جدید خود علیه ایران، باز هم گاف داده و همچنين قبول کرده اند که رسانه های چندین میلیارد دلاری آنها هیچ کارایی ندارند و همچنين ملت پهناور و بزرگ ایرانی، توجهی به آنها ندارند.

منبع: جام نیوز
کلید واژه ها: رسانه – ایران – آمریکا – رسانه های داخلی – آمریکایی ها – وزیر مسائل خارجه آمریکا – شبکه های ماهواره ای – شبکه – تبلیغاتی – شهروندان و مردم شهر – آمریکایی – شبکه های ماهواره – گفتگو – میلیارد – وزیر مسائل خارجه – عربستان سعودی – کشور – ایرانی – گفتگوی – سفر به ایران – صدای آمریکا – فارسی – ایرانی ها – دلار – زبان – جدید – ماهواره – عربستان – بی بی سی – انگلیس

منبع

پمپئو هم از شبکه های ماهواره ای قطع امید کرد در تاریخ ۳۰ July 2019 | 11:00 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …