خانه / دسته‌بندی نشده / صداوسیما در خط اول مبارزه فرهنگی با دشمن است

صداوسیما در خط اول مبارزه فرهنگی با دشمن است

صداوسیما در خط اول مبارزه فرهنگی با دشمن است

|صداوسیما در خط اول مبارزه فرهنگی با دشمن است از اس پی سیتی|

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: دشمنان بعد از شکست در بعد نظامی به جنگ نظامی روی آورده اند، لذا ما باید با بهره بري و استفاده از فرهنگ ایرانی اسلامی خویش در مقابل این هجمه ها ایستادگی کنیم که در این بین باید گفت صداوسیما خط اول مبارزه فرهنگی با دشمن است.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان، حجت الاسلام و همچنين المسلمین سیدمحمد حسینی شاهرودی، شامگاه چهارشنبه به مناسبت روز رسانه ملی از صداوسیمای مرکز استان کردستان بازدید به عمل آورد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این بازدید اظهار کرد: امروز تقویت رسانه ها یکی از کارهای مهم حکومت هاست، زیرا شهروندان و مردم شهر به صورت مستقیم با رسانه در ارتباط خواهند بود و همچنين بین این دو ارتباط و رابطه تعاملی وجود دارد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی ادامه داد: دشمنان بعد از شکست در بعد نظامی به جنگ فرهنگی روی آورده اند، لذا ما باید با بهره بري و استفاده از فرهنگ ایرانی اسلامی خویش در مقابل این هجمه ها ایستادگی کنیم که در این بین باید گفت صداوسیما خط اول مبارزه فرهنگی با دشمن است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: وضعیت کمّی و همچنين کیفی شبکه استانی کردستان مطلوب و همچنين قابل قبول است، ولی بازهم جای کار در این شبکه وجود دارد.

نماینده شهروندان و مردم شهر استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: یکی از کارهای مهمی که صداوسیمای مرکز کردستان باید آن هم را مدنظر داشته باشد، جلب اعتماد بیشتر شهروندان و مردم شهر به این رسانه است که برای رسیدن به این هدف نیازمند بهره بري و استفاده از ظرفیت موجود نخبگان و همچنين فعالان فرهنگی این استان هستیم.

در ادامه این دیدار، جعفر عبدالملکی، مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان نیز اظهار داشت: رسانه های بی شمار دشمنان و همچنين شبکه های ماهواره ای به صورت مستقیم بنیان خانواده ایرانی را هدف حملات خود قرار داده اند، لذا ما وظیفه داریم با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های تخصصی و همچنين دقیق در مقابل این جنگ فرهنگی بایستیم.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان در ادامه سخنان خود گفت: صدا و همچنين سیمای مرکز استان کردستان برای مقابله با جنگ نرم دشمنان از تمام ظرفیت های فرهنگی، فکری، علمی و همچنين.

برای خنثی کردن توطئه های فرهنگی دشمنان و همچنين نیز توسعه در استان کردستان بهره بري و استفاده مي کند.

کلید واژه ها: استان کردستان – کردستان – صداوسیما – استان – فرهنگ – فرهنگی – نماینده ولی فقیه – رسانه – فرهنگ ایرانی – ایرانی – مبارزه – شبکه های ماهواره ای – مجلس خبرگان رهبری – شبکه های ماهواره – نظامی – شاهرودی – خانواده ایرانی – خبرگزاری حوزه – اسلامی – شبکه – فقیه – شهروندان و مردم شهر – خبرگان رهبری – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – مجلس خبرگان – حسینی – رسانه ملی – شکست – چهارشنبه – صورت

منبع

صداوسیما در خط اول مبارزه فرهنگی با دشمن است در تاریخ ۱ August 2019 | 10:25 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1415102.jpg

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد |سعید محمد به دلیل …