خانه / دسته‌بندی نشده / شهروندان و مردم شهر سرمایه اجتماعی نظام و همچنين کشور خواهند بود

شهروندان و مردم شهر سرمایه اجتماعی نظام و همچنين کشور خواهند بود

شهروندان و مردم شهر سرمایه اجتماعی نظام و همچنين کشور خواهند بود

|شهروندان و مردم شهر سرمایه اجتماعی نظام و همچنين کشور خواهند بود از اس پی سیتی|

تيم اجتماعی _ سردار شاهوارپور با بیان اینکه شهروندان و مردم شهر سرمایه اجتماعی نظام و همچنين کشور خواهند بود، گفت: انسجام ملی به اعتماد برمی گردد؛ آن هم اعتمادی که شهروندان و مردم شهر برای امید به آینده به آن هم نیاز دارند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا” از خوزستان، سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در نشست با اصحاب رسانه که به مناسبت گرامیداشت روز روزنامه نويس و خبرنگار امروز ۱۳ مردادماه برگزار شد‏، اظهار کرد: شهروندان و مردم شهر سرمایه اجتماعی نظام و همچنين کشور خواهند بود و همچنين هر چه بتوانیم در حوزه توسعه و همچنين ایجاد اعتماد تلاش کنیم موفقیت ما برای پیشبرد اهدافمان بیشتر می مي شود.

وی ادامه داد: رسانه های دنیا با هزینه های هنگفت می خواهند سرمایه اجتماعی ما را که با تلاش بسیار به دست آمده، تضعیف کنند.

با توجه به تنوع قومیتی در خوزستان دشمن در تلاش برای ایجاد شکاف و همچنين گسترش آن هم است.

انسجام ملی به اعتماد برمی گردد و همچنين اعتمادی که شهروندان و مردم شهر برای امید به آینده به آن هم نیاز دارند.

رفت و آمد و مراجعه به شبکه های ماهواره ای برای دسترسی به اطلاعات برای ما خوب نیست.

شاهوارپور گفت: سپاه در کنار سرويس ها و خدمات امنیتی به فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن تأمین سرويس ها و خدمات رسانی اجتماعی به شهروندان و مردم شهر است که در قالب تيم های جهادی متبلور شده اولویت ساخت ما برای ساخت منازل مددجویان کمیته امداد و همچنين بهزیستی است.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان بیان کرد: براساس توافقات گرفته شده با نوسازی مدارس، ۳۵ مدرسه در منطقه ها و مناطق زلزله زده مسجدسلیمان و همچنين ۲۰ مدرسه در منطقه ها و مناطق سیل زده در حال تعمیر خواهند بود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: اجتماعی – خوزستان – سرمایه – شهروندان و مردم شهر – فرمانده سپاه – مددجویان کمیته امداد – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – اعتمادی – منطقه ها و مناطق زلزله زده – نظام – امید – سپاه – کشور – کمیته امداد – روز روزنامه نويس و خبرنگار – رسانه – منطقه ها و مناطق – مسجدسلیمان – سردار – آینده – مدرسه – مددجویان – بهزیستی – اطلاعات – ماهواره – روزنامه نويس و خبرنگار – توافقات – نوسازی – موفقیت

منبع

شهروندان و مردم شهر سرمایه اجتماعی نظام و همچنين کشور خواهند بود در تاریخ ۴ August 2019 | 5:19 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …