خانه / دسته‌بندی نشده / استکبار جهانی دشمنی جز ایران در مقابل خود نمی بیند

استکبار جهانی دشمنی جز ایران در مقابل خود نمی بیند

استکبار جهانی دشمنی جز ایران در مقابل خود نمی بیند

|استکبار جهانی دشمنی جز ایران در مقابل خود نمی بیند از اس پی سیتی|

جهان استکبار که دشمنی جز ایران در جهان مقابل خود نمی بیند تمام امکاناتش را برای تخریب و همچنين تضعیف این نظام الهی به کار برده است، – لذا طلاب در این میدان که بیشتر به یک جنگ اعتقادی و همچنين فرهنگی شباهت دارد، باید وظایف خود را به خوبی بدانند و همچنين انجام دهند.

حجت الاسلام محمد سالاری در گفت وگو با روزنامه نويس و خبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان اظهار داشت: یکی از مهمترین برکات انقلاب اسلامی رونق دوباره حوزه های علمیه و همچنين مراکز دینی بود و همچنين این را باید برای جهان اسلام برکتی عظیم به شمار آورد.

این استاد حوزوی در ادامه با اشاره به اینکه بسیاری از امکانات مورد نیاز در حال حاضر در اختیار طلاب و همچنين علاقمندان به علوم دینی در کشور است، گفت: خوشبختانه با پیروزی انقلاب اسلامی و همچنين بر چیده شدن نظام شاهنشاهی حوزه های علمیه از انزوا بیرون آمدند و همچنين پویایی خود را آغاز نمودند.

حجت الاسلام سالاری ادامه داد: البته باید گفت که پایه های رژیم ستم شاهی با تلاش ها و همچنين ایثارگری های حوزویان، بازاریان و همچنين آحاد ملت به لرزه دخل و درآمد و همچنين علیرغم سرکوب های وحشیانه در نهایت ملت ایران به پیروزی نهایی خود رسیدند.

وی با تاکید بر اینکه امروز حوزه و همچنين حوزوی وارد مرحله جدیدی از تاریخ جهان و همچنين به ویژه تاریخ اسلام شده است، گفت: امروز وظایف حوزه های علمیه به مراتب بسیار سنگین تر از ادوار قبل است، زیرا در سالهای قبل ابزارهای رسانه ای دشمنان در این حد گستردگی نداشتند ولی امروز فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای به صورت شبانه روزی به دنبال تخریب اسلام به ویژه آرمانهای انقلاب اسلامی خواهند بود.

این استاد حوزوی نقش حوزه ها و همچنين طلاب در این برهه حساس تاریخی از انقلاب را بسیار حساس عنوان کرد و همچنين بیان داشت: امروز جهان استکبار که دشمنی جز ایران در جهان مقابل خود نمی بیند تمام امکاناتش را برای تخریب و همچنين تضعیف این نظام الهی به کار برده است، لذا طلاب در این میدان که بیشتر به یک جنگ اعتقادی و همچنين فرهنگی شباهت دارد، باید وظایف خود را به خوبی بدانند و همچنين انجام دهند.

حجت الاسلام سالاری ادامه داد: طلبه و همچنين روحانی نیاز مبرم جامعه اسلامی است، نشر معارف اسلامی تنها با حضور حوزه ها، علما و همچنين روحانیون میسر خواهد بود، لذا طلاب در حوزه های علمیه سعی کنند که همراه با مقتضات زمان حرکت کنند.

این استاد حوزوی در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی معادلات جهانی را برهم زده است، بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی معادلات کشورهای استکباری در منطقه که تنها به دنبال غارت ثروت های خدادادی کشورهای مسلمان بودند را به کلی بر هم زد و همچنين همین عامل باعث کینه دیرینه غربی ها و همچنين در راس آنها آمریکا و همچنين رژیم جعلی اسراییل غاصب شد.

حجت الاسلام سالاری به وظایف طلاب در این برهه تاریخی از انقلاب اسلامی اشاره کرد و همچنين افزود: در این برهه از تاریخ انقلاب اسلامی و همچنين نیز در بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری منتشر شد به خوبی وظایف هریک از ما به ویژه حوزویان و همچنين طلاب مشخص شده است، لذا باید برای تقابل با جهان کفر وارد میدان شویم.

کلید واژه ها: اسلام – انقلاب اسلامی – اسلامی – پیروزی انقلاب اسلامی – جهان – ایران – طلاب – امروز – شبکه های ماهواره ای – تخریب – تاریخ – شبکه های ماهواره – خبرگزاری حوزه – استان کردستان – روحانی – فرهنگی – نظام – کشور – جامعه اسلامی – جهانی – فضای مجازی – خبرگزاری – روزنامه نويس و خبرنگار – کردستان – ماهواره – تاریخی – مسلمان – دخل و درآمد – جامعه – استان

منبع

استکبار جهانی دشمنی جز ایران در مقابل خود نمی بیند در تاریخ ۵ August 2019 | 8:00 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1391055_897.jpg

خوزستان پنجشنبه شب آرام بود

خوزستان پنجشنبه شب آرام بود |خوزستان پنجشنبه شب آرام بود از اس پی سیتی| برخی …