خانه / دسته‌بندی نشده / اول اثبات برادری، سپس تقاضای برابری

اول اثبات برادری، سپس تقاضای برابری

اول اثبات برادری، سپس تقاضای برابری

|اول اثبات برادری، سپس تقاضای برابری از اس پی سیتی|

با نزدیک شدن به موعد انتخابات، حرف و همچنين حدیث ها در مورد حضور جریانات گوناگون سیاسی در انتخابات بیشتر شده و همچنين در این برخی اظهارنظرهای چهره ­ها و همچنين جریانات، – ، اقتدار و قدرت رسانه ای تبلیغی باشد که هر عاقل منصفی با او اتفاق نظر دارد که شرایط برابر نیست و همچنين بلکه کفه ترازوی جریان متبوع وی به مراتب سنگین تر است و همچنين نشانه های آن هم را هم از تعداد چندبرابری روزنامه طیف موسوم به اصلاحات و همچنين هزینه های نجومی کاندیداهای این جریان، هم پیمانی این جریان با جریانی حاکم بر قوه مجریه و همچنين مجری انتخابات و همچنين حمایت های آشکار و همچنين پنهان رسانه های ضدانقلاب و همچنين شبکه های ماهواره ای نظام سلطه از این جریان و همچنين مواضعش می قدرت ديدن کرد.

البته سیاسیون این جریان مطابق معمول با حمله به شورای نگهبان و همچنين نظارت استصوابی می کوشند اینگونه وانمود کنند که فرصت برابری برای معرفی نامزدهای انتخاباتی ندارند و همچنين گاه شنیده می مي شود که ادعا می کنند امکان معرفی نامزدهای اصلی خود را نداشته و همچنين مجبور به معرفی اصلاح طلبان بدلی شده اند.

این ادعا را بیش از آنکه تخریب کننده شورای نگهبان بدانیم، باید نوعی حمله ضمنی به طیفی از اصلاح طلبان شناخته شده و همچنين مشهور دانست که هم اکنون در مجلس حضور دارند و همچنين در اصلاح طلبان تندرو به زبان اصطلاحا بی زبانی در حال تخطئه امثال محمدرضا عارف خواهند بود که روزگاری دست يار اول حکومت این جریان بوده است.

ولي بايد توجه داشت در وجه دیگر نیز باید از هدایت کنندگان جریان موسوم به اصلاحات پرسید بر فرض محال صحت ادعای نابرابری در شرایط حضور در انتخابات، چگونه اشخاص و همچنين جریاناتی انتظار دارند برای جولان سیاسی شان فرش قرمز پهن مي شود که خود شرایط حداقلی برای چنین حضوری را فراهم نیاورده و همچنين نمی آورند؟ اساسا تعریف این جریان از خود و همچنين نسبت آن هم با نظام و همچنين ساختارهای قانونی کشور چیست؟ زمانی که از دبیرکل گروه و حزب اتحاد ملت شنیده می مي شود که ما محمدرضا عارف را نه یک اصلاح طلب، بلکه یک فرد وفادار به نظام می دانیم نباید مستمع احتمال قوی دهد که تندروهای این جریان اصلاح طلبی (و همچنين به عبارتی هویت خود را) در تعارض با وفاداری به نظام می دانند؟ از فردی همچون شکوری راد باید پرسید در صورتي که هویت جریان تو در تضاد با وفاداری با نظام است، چگونه توقع دارید که برای معارضان وفاداری به نظام فرش قرمز پهن مي شود؟ همه می دانیم که در فرهنگ لغات فارسی، متضاد واژه وفاداری واژگانی همچون بی­ وفایی، خیانت و همچنين .

است؛ خوب است تندروهای دوم خردادی پاسخ دهند که کدام عقل سلیمی اجازه نفوذ کسانی را که از خائن نامیدن خود ابایی ندارند به ارکان خود می دهد؟ البته می دانیم که این رویکرد جریان موسوم به اصلاحات صرفاً در کلام نبوده و همچنين در میدان عمل مصداق یافته است.

هنوز فراموش نکرده ایم که ۱۰ سال شمسي پیش قسمت و بخش قابل توجهی از نخبگان سیاسی این جریان در همپیمانی با فتنه ­گران از همه موازین و همچنين ساختارهای رسمی و همچنين قانونی کشور عبور کرده و همچنين بر طبل باج­ خواهی با چاشنی فشار از پایین و همچنين قانون شکنی کوفتند؟ کدام فرد سلیم العقلی می پذیرد که فرد یا افرادی که در عمل، نه تنها قانون گریزی و همچنين بلکه قانون­ شکنی کرده و همچنين بدان افتخار می کند و همچنين هنوز از آن هم عذرخواهی نکرده را به کرسی قانون­گذاری بگمارند؟ گویا سیاسیون تندرو این جریان نه تنها الفبای کنشگری سیاسی معقول را نیاموخته اند، ساده ترین اصول های کنترلی نظام های سیاسی -که در همه دنیا رایج است- نسبت به نفوذ اشخاص ساختارشکن و همچنين نظم ­گریز را نمی دانند! بدون شک نظام انتخاباتی کشور به آن هم میزان که به ساختارهای رسمی و همچنين قانونی کشور مرتبط است- شرایط برابر را برای همه اشخاص واجد صلاحیت فراهم آورده و همچنين می آورد و همچنين در صورتي که نابرابری ای در واقع باشد ناظر به اقتدار و قدرت حمایت های رسانه ای و همچنين دارايي ها پيشامد جديد داری است که اتفاقاً در تکنوکرات­ ها و همچنين تجدیدنظرطلبان غرب­گرا بیشتر تجلی می یابد.

بارها گفته ایم و همچنين باز هم خواهیم گفت که هیچ قافله­ سالار امینی اجازه رسوخ قطاع­ الطریق را به میان کاروانیان و همچنين دارايي ها ­شان نمی دهد و همچنين کسانی که نه تنها هنوز برادری خود را ثابت نکرده اند، بلکه نابرادری خود با نظام را در همراهی با سلطه گران و همچنين ضدانقلاب در فتنه ۸۸ عیان کرده اند، چگونه انتظار برابری دارند؟ محمدجواد اخوان
کلید واژه ها: انتخابات – اصلاح – اصلاح طلبان – نظام – شورای نگهبان – محمدرضا عارف – اصلاحات – شبکه های ماهواره ای – شرایط – سیاسی – شبکه های ماهواره – نگهبان – شورای – رسانه – شکوری راد – حمله – زبان – مجری – عارف – هویت – ماهواره – روزنامه – انتظار – تخریب – مشهور – خیانت – اتحاد – هزینه – فرهنگ – حمایت

منبع

اول اثبات برادری، سپس تقاضای برابری در تاریخ ۶ August 2019 | 1:41 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

61503621.jpg

حل مشکل پخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم

حل مشکل پخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم |حل مشکل پخش مسابقات …