خانه / دسته‌بندی نشده / واکنش تند سعید روستایی به پخش شدن ورژن و نسخه قاچاق متری شیش و همچنين نیم

واکنش تند سعید روستایی به پخش شدن ورژن و نسخه قاچاق متری شیش و همچنين نیم

واکنش تند سعید روستایی به پخش شدن ورژن و نسخه قاچاق متری شیش و همچنين نیم

|واکنش تند سعید روستایی به پخش شدن ورژن و نسخه قاچاق متری شیش و همچنين نیم از اس پی سیتی|

سعید روستایی به آن هم ها که ورژن و نسخه غیرقانونی فیلم سینمایی «متری شیش و همچنين نیم» را روانه بازار کرده اند گفت: «رویتان سیاه و همچنين راه و همچنين رسم تان مرده و همچنين بی رهرو باد.

» – به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازشمانیوز به نقل از خبرآنلاین: ورژن و نسخه قاچاق فیلم سینمایی متری شیش و همچنين نیم به کارگردانی سعید روستایی، پرفروش ترین فیلم سال شمسي ۹۸ تا به در حال حاظر، امروز در فضای مجازی پخش و همچنين در دسترس قرار گرفته است.

اتفاقی که چندی پیش هم رخ داد و همچنين سی دی های غیرقانونی این فیلم همزمان با اکران در سینماهای سراسر کشور در سطح شهرستان و همچنين در بساط فیلم فروشان خیابانی پیدا شد.

سعید روستایی ولي بايد توجه داشت با نشر پستی در اینستاگرام از خیانت در امانت و همچنين پخش ورژن و نسخه قاچاق این فیلم گلایه کرده و همچنين نوشته است: حدود بیست سال شمسي از زمانی که ورژن و نسخه بی کیفیت فیلم ها داخل بسته بندی های بی قواره کنار خیابان ها به فروش می رسید، قبل.

در این بیست سال شمسي تکنولوژی چند برابر هزاره های سابق پیش رفته، سینما قلب ماهیت یافته، مجاز و همچنين واقعیت روی پرده ها غیرقابل تفکیک شده، ولي بايد توجه داشت ما هنوز پا در گِل رسیدن به حقوق اولیه ی خود هستیم.

ورژن و نسخه بازبینی ارشاد چگونه و چطوري به دست شبکه های ماهواره ای رسیده؟ رسم امانت چه شد؟ دلخور از این نیستم که در این تنگنای اقتصادی، کسانی بی مزد و همچنين منت به تماشای فیلم بنشینند و همچنين اوقات خود را خوش کنند.

دلخوری این جاست که بی رسمی ممیزان و همچنين خیانت در امانت عادی مي شود.

به آنها که ورژن و نسخه غیرقانونی فیلم را دیده یا خواهند دید می گویم سرتان سلامت و همچنين به آنها که محصول خون دل خورده ما را روانه بازار کرده اند عرض می کنم روی تان سیاه، راه و همچنين رسم تان مرده و همچنين بی رهرو باد.

کلید واژه ها: فیلم – روستایی – فیلم سینمایی – سینما – شبکه های ماهواره ای – سعید – پرفروش ترین فیلم – قاچاق – شبکه های ماهواره – خیابان – فروش – اینستاگرام – خیانت – بازار – فضای مجازی – بسته بندی – سیاه – تکنولوژی – مجاز – بی کیفیت – ماهواره – خیابانی – واقعیت – سلامت – مجازی – ارشاد – نقل از – امروز – اکران – کشور

منبع

واکنش تند سعید روستایی به پخش شدن ورژن و نسخه قاچاق متری شیش و همچنين نیم در تاریخ ۱۱ August 2019 | 8:59 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

61503621.jpg

حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم

حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم |حل مشکل …