خانه / دسته‌بندی نشده / سعید روستایی به قاچاقچیان فیلمش: رویتان سیاه

سعید روستایی به قاچاقچیان فیلمش: رویتان سیاه

سعید روستایی به قاچاقچیان فیلمش: رویتان سیاه

|سعید روستایی به قاچاقچیان فیلمش: رویتان سیاه از اس پی سیتی|

سعید روستایی به آن هم ها که ورژن و نسخه غیرقانونی فیلم سینمایی «متری شیش و همچنين نیم» را روانه بازار کرده اند گفت: «رویتان سیاه و همچنين راه و همچنين رسم تان مرده و همچنين بی رهرو باد.

» – به نقل از خبرآنلاین ، ورژن و نسخه قاچاق فیلم سینمایی متری شیش و همچنين نیم به کارگردانی سعید روستایی، پرفروش ترین فیلم سال شمسي ۹۸ تا به در حال حاظر، امروز در فضای مجازی پخش و همچنين در دسترس قرار گرفته است.

اتفاقی که چندی پیش هم رخ داد و همچنين سی دی های غیرقانونی این فیلم همزمان با اکران در سینماهای سراسر کشور در سطح شهرستان و همچنين در بساط فیلم فروشان خیابانی پیدا شد.

سعید روستایی ولي بايد توجه داشت با نشر پستی در اینستاگرام از خیانت در امانت و همچنين پخش ورژن و نسخه قاچاق این فیلم گلایه کرده و همچنين نوشته است: حدود بیست سال شمسي از زمانی که ورژن و نسخه بی کیفیت فیلم ها داخل بسته بندی های بی قواره کنار خیابان ها به فروش می رسید، قبل.

در این بیست سال شمسي تکنولوژی چند برابر هزاره های سابق پیش رفته، سینما قلب ماهیت یافته، مجاز و همچنين واقعیت روی پرده ها غیرقابل تفکیک شده، ولي بايد توجه داشت ما هنوز پا در گِل رسیدن به حقوق اولیه ی خود هستیم.

ورژن و نسخه بازبینی ارشاد چگونه و چطوري به دست شبکه های ماهواره ای رسیده؟ رسم امانت چه شد؟ دلخور از این نیستم که در این تنگنای اقتصادی، کسانی بی مزد و همچنين منت به تماشای فیلم بنشینند و همچنين اوقات خود را خوش کنند.

دلخوری این جاست که بی رسمی ممیزان و همچنين خیانت در امانت عادی مي شود.

به آنها که ورژن و نسخه غیرقانونی فیلم را دیده یا خواهند دید می گویم سرتان سلامت و همچنين به آنها که محصول خون دل خورده ما را روانه بازار کرده اند عرض می کنم روی تان سیاه، راه و همچنين رسم تان مرده و همچنين بی رهرو باد.

کلید واژه ها: فیلم – روستایی – فیلم سینمایی – سینما – شبکه های ماهواره ای – سعید – پرفروش ترین فیلم – قاچاق – شبکه های ماهواره – خیابان – فروش – سیاه – اینستاگرام – خیانت – بازار – فضای مجازی – بسته بندی – مجاز – تکنولوژی – بی کیفیت – ماهواره – خیابانی – واقعیت – امروز – اکران – ارشاد – مجازی – سلامت – کشور – پرده

منبع

سعید روستایی به قاچاقچیان فیلمش: رویتان سیاه در تاریخ ۱۱ August 2019 | 8:39 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …