خانه / دسته‌بندی نشده / ضریب نفوذ ماهواره در خانواده های ایرانی نگران کننده است

ضریب نفوذ ماهواره در خانواده های ایرانی نگران کننده است

ضریب نفوذ ماهواره در خانواده های ایرانی نگران کننده است

|ضریب نفوذ ماهواره در خانواده های ایرانی نگران کننده است از اس پی سیتی|

حوزه/ حسینی با اشاره به اینکه ضریب نفوذ ماهواره در خانواده های ایرانی نگران کننده است، گفت: متاسفانه آمارهای موجود نشان می دهد که بیشتر خانواده های ایرانی از شبکه های ماهواره ای بهره بري و استفاده می کنند و همچنين این امر به معضلی فرهنگی برای جامعه تبدیل شده است.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان، سیده السادات حسینی؛ از فعالان بسیج خواهران عصر امروز در نشست تخصصی نقش مخرب ماهواره که در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: دشمن برای ضربه زدن به بنیان خانواده ایرانی هر راهی را بهره بري و استفاده و همچنين آزمایش می کند.

این فعال بسیج خواهران ادامه داد: امروز هم فضای مجازی و همچنين سایبری به جایگاه تاخت و همچنين تاز دشمنان تبدیل شده است و همچنين با این کار برنامه جذاب و جالب و خوب های اعتقادی و همچنين البته الحادی خود را وارد اذهان جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان این مملکت می کنند.

حسینی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه ضریب نفوذ ماهواره در خانواده های ایرانی نگران کننده است، گفت: متاسفانه آمارهای موجود نشان می دهد که بیشتر خانواده های ایرانی از شبکه های ماهواره ای بهره بري و استفاده می کنند و همچنين این امر به معضلی فرهنگی برای جامعه تبدیل شده است.

وی علت این فراگیری را کم کاری های فرهنگی در داخل کشور عنوان نمود و همچنين بیان داشت: در بعد فرهنگی، سینما و همچنين.

چه کارهای مهمی ما انجام داده ایم؟! به نظر تو کشش شهروندان و مردم شهر به سمت بهره بري و استفاده از ماهواره دلیل کم کاری نهادهای فرهنگی و همچنين حتی خود ما نیست؟!.

این فعال حوزه بسیح و همچنين رسانه با اشاره به اینکه باید برنامه جذاب و جالب و خوب ای مدون و همچنين البته عملی برای کاهش ضریب نفوذ ماهواره در جامعه تدوین کنیم، گفت: برگزاری نشست ها، جلسات و همچنين همایش های بی نتیجه و همچنين بدون خروجی در بحث ماهواره نه تنها تاثیری در این رویه نخواهد داشت، بلکه هزینه هایی هم برای ما به دنبال دارد.

وی کم رنگ شدن سنت امر به معروف و همچنين نهی از منکر در جامعه را یکی از علل بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای عنوان کرد و همچنين اظهار داشت: صدها شبکه فارسی زبان در آن هم سوی مرزها مغز و همچنين فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن جوانان و همچنين سرمایه های مملکت را هدف قرار گرفته اند.

آیا تا کنون از خودمان نپرسیده ایم که علت وجود این همه شبکه های ماهواره ای فارسی زبان چیست؟!.

حسینی وارد شدن ماهواره به بنیان خانواده را مترادف با خروج معنویات دانست و همچنين افزود: برنامه جذاب و جالب و خوب های ماهواره ای به طریقی ساخته و همچنين پرداخته شده اند که به صورت ناخودآگاه ذهن مخاطب را شستشو و همچنين استحاله فرهنگی می کند بدون آنکه فرد ببیننده متوجه آن هم مي شود.

این فعال حوزه بسیج و همچنين رسانه ادامه داد: ماهواره، شبکه های مجازی، اینترنت و همچنين.

امروز ابزار جنگ فرهنگی دشمن خواهند بود و همچنين خطرات آنها هم بیشتر و همچنين هم ماندگارتر از جنگ و همچنين تهاجم نظامی است.

حسینی در پایان سخنان خود از متولیان و همچنين فعالان فرهنگی خواست که با تشکیل کارگروه های تخصصی، ضریب نفوذ ماهواره و همچنين فضای مجازی در بین خانواده ها به ویژه جوانان را به صورت عملی پایین بیاورند.

کلید واژه ها: ماهواره – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – خانواده – فرهنگی – ایرانی – شبکه – امر به معروف و همچنين نهی از منکر – جامعه – حسینی – برنامه جذاب و جالب و خوب – جوانان – برگزار – امروز – خواهران – خانواده ایرانی – خبرگزاری حوزه – بسیج – امر به معروف – مجازی – فارسی – رسانه – فضای مجازی – زبان – نشان – جوانان و نوجوانان – خروج – خبرگزاری – ضربه زدن – اینترنت

منبع

ضریب نفوذ ماهواره در خانواده های ایرانی نگران کننده است در تاریخ ۱۳ August 2019 | 5:08 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13991122001280_Test_PhotoO.jpg

واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف

واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف |واکنش ضدانقلاب …