خانه / دسته‌بندی نشده / شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری تشکیل شد

شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری تشکیل شد

شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری تشکیل شد

|شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری تشکیل شد از اس پی سیتی|

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا، نخستین نشست شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری عصر یکشنبه در استانداری چهارمحال و همچنين بختیاری به ریاست دست يار سیاسی امنیتی استاندار و همچنين اعضا تشکیل جلسه داد و همچنين مصوبات این جلسه برای پیگیری به اعضا ابلاغ شد.

دست يار سیاسی امنیتی و همچنين اجتماعی استاندار چهارمحال و همچنين بختیاری ، اطلاع رسانی دقیق از دستاوردها و همچنين فعالیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خنثی کننده توطئه دشمنان عنوان کرد و همچنين گفت : دشمن از طریق شبکه های ماهواره ای به دنبال سیاه نمایی و همچنين دورغ پراکنی علیه نظام است که در این زمینه دستگاه های اجرایی باید اطلاع رسانی دقیق و همچنين به موقع را در دستورکار داشته باشند.

جعفر مردانی اظهار داشت : در امر اطلاع رسانی ، مدیران دستگاه های اجرایی ، روابط عمومی ها و همچنين رسانه ها نقش مهمی به دست دارند.

مدیرکل فرهنگ و همچنين ارشاد اسلامی چهارمحال و همچنين بختیاری و همچنين دبیر شورای اطلاع رسانی نیز گفت :در این شورا ۴ کمیته سیاسی ، اجتماعی ،اقتصادی و همچنين زیربنایی فعالیت دارند که هر کمیته به صورت تخصصی به در این شورا فعالیت می کنند.

جواد کارگران دهکردی افزود : اهم وظایف شورای اطلاع رسانی استان شامل سیاست گذاری و همچنين تبیین خط مشی اطلاع رسانی از عملکرد و همچنين دستاوردهای حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف ، تدوین و همچنين ترسیم جهت گیری جامع اطلاع رسانی و همچنين مطبوعاتی ، ساماندهی گردش اطلاعات در استان به نحوی

منبع

شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری تشکیل شد در تاریخ ۱۱ August 2019 | 8:16 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا |هشدار …