خانه / دسته‌بندی نشده / شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری تشکیل شد

شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری تشکیل شد

شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری تشکیل شد

|شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری تشکیل شد از اس پی سیتی|

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا، نخستین نشست شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری عصر یکشنبه در استانداری چهارمحال و همچنين بختیاری به ریاست دست يار سیاسی امنیتی استاندار و همچنين اعضا تشکیل جلسه داد و همچنين مصوبات این جلسه برای پیگیری به اعضا ابلاغ شد.

دست يار سیاسی امنیتی و همچنين اجتماعی استاندار چهارمحال و همچنين بختیاری ، اطلاع رسانی دقیق از دستاوردها و همچنين فعالیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خنثی کننده توطئه دشمنان عنوان کرد و همچنين گفت : دشمن از طریق شبکه های ماهواره ای به دنبال سیاه نمایی و همچنين دورغ پراکنی علیه نظام است که در این زمینه دستگاه های اجرایی باید اطلاع رسانی دقیق و همچنين به موقع را در دستورکار داشته باشند.

جعفر مردانی اظهار داشت : در امر اطلاع رسانی ، مدیران دستگاه های اجرایی ، روابط عمومی ها و همچنين رسانه ها نقش مهمی به دست دارند.

مدیرکل فرهنگ و همچنين ارشاد اسلامی چهارمحال و همچنين بختیاری و همچنين دبیر شورای اطلاع رسانی نیز گفت :در این شورا ۴ کمیته سیاسی ، اجتماعی ،اقتصادی و همچنين زیربنایی فعالیت دارند که هر کمیته به صورت تخصصی به در این شورا فعالیت می کنند.

جواد کارگران دهکردی افزود : اهم وظایف شورای اطلاع رسانی استان شامل سیاست گذاری و همچنين تبیین خط مشی اطلاع رسانی از عملکرد و همچنين دستاوردهای حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف ، تدوین و همچنين ترسیم جهت گیری جامع اطلاع رسانی و همچنين مطبوعاتی ، ساماندهی گردش اطلاعات در استان به نحوی

منبع

شورای اطلاع رسانی چهارمحال و همچنين بختیاری تشکیل شد در تاریخ ۱۱ August 2019 | 8:16 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …