خانه / دسته‌بندی نشده / تقویت ولایت فقیه و همچنين بصیرت افزایی تنها راه مقابله با دشمنان است

تقویت ولایت فقیه و همچنين بصیرت افزایی تنها راه مقابله با دشمنان است

تقویت ولایت فقیه و همچنين بصیرت افزایی تنها راه مقابله با دشمنان است

|تقویت ولایت فقیه و همچنين بصیرت افزایی تنها راه مقابله با دشمنان است از اس پی سیتی|

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با بزرگداشت یاد شهدای روزنامه نويس و خبرنگار و همچنين تجلیل از تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و همچنين خبر ، افزود: از ویژگی های یک روزنامه نويس و خبرنگار متعهد، تقویت دین اسلام و همچنين نشر ارزش های دینی و همچنين اسلامی و همچنين اشائه آموزه های دینی است زيرا و به درستي که امروز دشمن با بکارگیری تمامی ابزارهای تبلیغاتی و همچنين به راه انداختن شبکه های ماهواره ای به دنبال از بین بردن اعتقادات ملت ایران اسلامی و همچنين به خصوص جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان است.

وی اظهار داشت: خبرنگاران دیندار خوب می دانند که امروز دشمنان و همچنين استکبار جهانی به دنبال شبهه افکنی در مسائل دینی خواهند بود و همچنين تنها فکر کردن و انديشيدن نجات قسمت و بخش، دین مبین اسلام است از این رو برای مقابله و همچنين جلوگیری از نشر تفکرات کفرآمیز باید نسبت به تبلیغ دین و همچنين احکام اسلامی تلاش کننند.

خطیب جمعه قصرشیرین گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که شهروندان و مردم شهر آن هم با هر اقلیت و همچنين دینی در کنار یکدیگر زندگی می کنند و همچنين این بیانگر وحدت و همچنين برادری و همچنين نظام شهروندان و مردم شهر سالاری دینی حاکم در کشور و همچنين داشتن رهبری ولایی است.

ملکی ادامه داد: خبرنگاران انقلابی و همچنين مومن، با اخلاص و همچنين صادق باید واقعیات جامعه را منعکس کنند و همچنين در راه فعالیت خبری خود به دنبال کسب شناخته شدن و شهرت و همچنين معرفی خود نباشند بلکه باید بدون هیچ گونه ریا و همچنين با تلاش مداوم نسبت به بیان معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر و همچنين تلاش برای رفع آن هم ها اقدام کنند.

او اضافه کرد: خبرنگاران سربازان خط مقدم و همچنين معلمانی تربیت کننده و همچنين مبلغانی دیندار خواهند بود که در راستای معرفی چهره واقعی ایران اسلامی و همچنين نظام دینی حرکت می کنند.

وی در ادامه از راه اندازی میز خدمت در نماز جمعه و همچنين با حضور مدیران استانی در راستای رفع مسایل و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر شهرستان مرزی قصرشیرین خبرداد و همچنين گفت: این هفته میزبان سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه هستیم.

او افزود: تلاش های نیروهای مسلح و همچنين ماموران انتظامی در راستای حفظ امنیت و همچنين آرامش موجود در جامعه جای تقدیر دارد و همچنين تلاش برای حفظ امنیت موجود وظیفه همگانی است.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.

۳۰۱۲/۸۰۶۶ انتهای پیام
کلید واژه ها: روزنامه نويس و خبرنگار – اسلام – اسلامی – خبرنگاران – شبکه های ماهواره ای – نماز جمعه – خطبه های نماز جمعه – شهروندان و مردم شهر – کرمانشاه – امروز – ایران – شبکه های ماهواره – فرمانده انتظامی – استان کرمانشاه – جمهوری اسلامی – معظلات و مسائل و مشکلات – جمعه – جوانان – نیروهای مسلح – اطلاع رسانی – تبلیغ – امنیت – استان – جامعه – ولایت فقیه – تبلیغاتی – کشور – جوانان و نوجوانان – نماز – نظام

منبع

تقویت ولایت فقیه و همچنين بصیرت افزایی تنها راه مقابله با دشمنان است در تاریخ ۱۶ August 2019 | 3:01 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13327994_905.jpg

تبلیغ عجیب بازیگر معروف در مورد خرید منزل و خانه در دبی! + فیلم

تبلیغ عجیب بازیگر معروف در مورد خرید منزل و خانه در دبی! + فیلم |تبلیغ …