خانه / دسته‌بندی نشده / پروپوزال بررسی تاثیر شبکه های ماهواره بر رضایت زناشویی

پروپوزال بررسی تاثیر شبکه های ماهواره بر رضایت زناشویی

پروپوزال بررسی تاثیر شبکه های ماهواره بر رضایت زناشویی

|پروپوزال بررسی تاثیر شبکه های ماهواره بر رضایت زناشویی از اس پی سیتی|

پروپوزال بررسی تاثیر شبکه های ماهواره بر رضایت زناشویی دسته: علوم انسانی بازدید: ۲ بار فرمت فایل: docx حجم فایل: ۸۰ کیلوبایت تعداد صفحات فایل: ۱۵ هدف از تحقیق پیش رو بررسی تاثیرات شبکه های ماهواره ای بر رضایت زناشویی می باشد برای رسیدن به هدف از نظریه های وابستگی مخاطبان، – دسته: علوم انسانی” بازدید: ۲ بار فرمت فایل: docx حجم فایل: ۸۰ کیلوبایت تعداد صفحات فایل: ۱۵ هدف از تحقیق پیش رو بررسی تاثیرات شبکه های ماهواره ای بر رضایت زناشویی می باشد برای رسیدن به هدف از نظریه های وابستگی مخاطبان، نظریه کاشت و همچنين نظریه یادگیری ديدن ای بندروا و همچنين بهره بري و استفاده شده است متغییر مستقل شبکه های ماهواره ای و همچنين متغییر وابسته رضایت زناشویی در نظر گرفته شده است قیمت فایل تنها و فقط ۱۸,۷۰۰ تومان بعد از پرداخت، لینک دانلود فایل برای تو نشان داده می مي شود.

پرداخت و همچنين دانلود” محمل ماهواره در ایران، خانواده ها خواهند بود که به نوبه ی خود مهمترین نهاد اجتماعی و همچنين بنیان انتظام اجتماعی به حساب می آیند.

بر این اساس مهمترین اثر ماهواره متوجه مهمترین بنیان اجتماع است و همچنين آسیب های آن هم در گام اول متوجه خانواده ها و همچنين اعضای آن هم است.

خانواده نیز به عنوان اصلی ترین هسته هر جامعه و همچنين کانون حفظ سلامت وبهداشت روانی است و همچنين نقش مهمی در شکل گیری شخصیت فرزندان دارد و همچنين هیچ نهاد و همچنين مرجعی نمی تواند جایگزین خانواده مي شود.

جامعه ای سالمتر و همچنين پویاتر است که مادران و همچنين پدرانی با شخصیت تر و همچنين سالمتر وبا اعتقادتر داشته باشد.

رضایت زناشویی یکی از عوامل موثر در ثبات و همچنين پایایی خانواده ها و همچنين در عین حال بهداشت روانی همسران و همچنين فرزندان است.

رضایت زناشویی فرآیندی است که در طول زندگی زوجین به وجود می آید و همچنين لازمه ی آن هم انطباق سلیقه ها، شناخت ویژگی های شخصیتی،ایجاد قواعد رفتاری و همچنين شکل گیری الگو های مراوده ای است.

( خدابخش احمدی و همچنين همکاران،۱۳۸۴).

بدین ترتیب می قدرت گفت: زوجینِ دارای رضا مندی، در حیطه های گوناگون زندگی با همدیگر توافق دارند.

این چنین زن و همچنين شوهر هایی از نوع و همچنين سطح روابط عاطفی شان راضی خواهند بود،پای بندی های مذهبی مشترکی دارند، وقت و همچنين مسائل مالی خودشان را به خوبی برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی ومدیریت می کنند، در مسائلی که اختلاف نظر دارند، مصلحت زندگی و همچنين خانواده را بر مصلحت خود ترجیح داده، از انعطاف پذیری بالایی برخوردارند، از نوع و همچنين کیفیت گذران زمان بيکاري و اوقات تفريح و همچنين رفت وآمد با اقوام و همچنين دوستان رضایت دارند و همچنين در نهایت، در تعداد و همچنين نوع تربیت فرزندان با هم اشتراک نظر دارند.

اهمیت کیفیت زندگی زناشویی یا آن هم رضا مندی و همچنين نارضا مندی زناشویی، در تأثیر آن هم بر سلامت روانی و همچنين جسمانی پدیدار می مي شود.

مطالعات نشان داده است که رضا مندی و همچنين یا نارضا مندی زناشویی، بر بسیاری از ابعاد زندگی فردی و همچنين اجتماعی تأثیر می گذارد، برای مثال، نتایج مطالعات در محدوده تأثیر جسمانی نشان داد، اشخاص متأهل که زندگی شان پایدار بوده و همچنين استحکام بیشتری داشته، عموماً عمر طولانی دارند، از نظر جسمانی سالم ترند، شاد خواهند بود و همچنين بیشتر احتمال دارد که از سرطان نجات یابند.

( خدابخش احمدی و همچنين همکاران،۱۳۸۴).

اشخاص متأهل ی که زندگی شان پایدار بوده و همچنين استحکام بیشتری داشته و همچنين از رضا مندی زناشویی بالایی برخوردارند.

بیشتر عاطفی اند و همچنين در مقایسه با اشخاص ناسازگار، کمتر دچار معظلات و مسائل و مشکلات روان شناختی می شوند.

در شبکه‎های ماهواره ای شدت بخشیدن به رقابت های اقتصادی میان زن و همچنين مرد به جای پیوندهای عاطفی مستحکم نشسته، ارائه‎ی تعریف نادرست از زندگی مشترک، موجب شده تا مفهوم عشق و همچنين اعتماد و همچنين تعهد به رقابت و همچنين سوءتفاهم تبدیل مي شود.

کاهش ارتباطات کلامی که از ساده ترین نوع مناسبات انسانی در خانواده محسوب می مي شود (محمودیان،۱۳۸۵: ۱۰۹) و همچنين رسیدن آن هم به ۱۵ تا ۱۷ دقیقه در روز سبب کمرنگ شدن همدلی و همچنين گسست عاطفی در خانواده ها گردیده و همچنين از بین رفتن صمیمیت و همچنين گسست عاطفی به نوعی موجب ازخودبیگانگی و همچنين خلق زمینه ی گسست فکری شده، تا حدی که نابودی سلامت فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن و همچنين رفتار بینندگان، آن هم ها را دچار حالت مسخ شدگی و همچنين از دست رفتن عقلانیت کرده است.

چنین رسانه ای که توسط نهاد سیاست اداره و همچنين کنترل می مي شود، با نوع برنامه جذاب و جالب و خوب‎های خود، خانواده‎ها را تحت تأثیر فرهنگ خود قرار می دهد.

خانواده ها را متأثر از نوع برنامه جذاب و جالب و خوب‎های خود و همچنين ارزش های فرهنگی خود می کند (منادی، ۱۳۸۵: ۲۰۲).

خانواده های تحت الشعاع این برنامه جذاب و جالب و خوب ها از مسیر اصلی تربیتی خود که ریشه در مکتب اسلام دارد فاصله گرفته و همچنين نتیجه ی مضر و همچنين بد و همچنين زیانبار آن هم سستی در روابط خانواده ها و همچنين در سطح وسیع تر سبب افزایش فساد و همچنين بالا رفتن آمار طلاق در کشور خواهد شد.

امروزه جایگاه خانواده در کشورهای پیشرفته دچار تغییراتی شده است.

این تغییرات زمینه ی بسیاری از ناسازگاری ها و همچنين تعارضات زناشویی را فراهم آورده است.

بنا به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازجامعه شناسان و همچنين روان شناسان در سال شمسي های اخیر احساس امنیت، آرامش و همچنين روابط عاطفانه میان زنان و همچنين مردان به سستی گراییده است و همچنين خانواده ها به گونه ای فزاینده با نیروهای ویرانگر روبه رو شده اند.

ازآنجایی که خانواده اساس و همچنين پایه زندگی اجتماعی ودرواقع کوچکترین نهاداجتماعی است پس برسی عواملی که به استحکام آن هم کمک می کند وهمچنین مسائلی که باعث زوال وازهم پاچیدگی آن هم می مي شود مهم به نظرمی رسند وقایع بسیاری درداخل یا خارج ازرابطه زناشویی یا خانواده الگوی رضایت از زندگی زناشویی زن و همچنين مرد را تحت الشعاع قرار می دهند .

بالا بودن آمار جدایی در سال شمسي های اخیر دلیل مبهمی بر عدم زضایت زناشویی است.

باشناسایی عوامل موثر بر رضایتمندی زناشویی می قدرت در جهت تقویت و همچنين تثبیت پایه های خانواده گام های موثر برداشته مي شود.

هدف از تحقیق پیش رو بررسی تاثیرات شبکه های ماهواره ای بر رضایت زناشویی می باشد.

برای رسیدن به هدف از نظریه های وابستگی مخاطبان، نظریه کاشت و همچنين نظریه یادگیری ديدن ای بندروا و همچنين… بهره بري و استفاده شده است.

متغییر مستقل شبکه های ماهواره ای و همچنين متغییر وابسته رضایت زناشویی در نظر گرفته شده است.

همچنین فرضیات تحقیق شامل موارد زیر می باشد:فرضیه اصلی:بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای باعث نارضایتی زناشویی بین زوجین می مي شود.

فرضیات فرعی:۱- بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای باعث از بین رفتن ارتباطات کلامی بین همسران و همچنين اعضاء خانواده و همچنين در نتیجه سرد و همچنين بی روح شدن زوجینو در نهایت طلاق می مي شود.

۲-بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای باعث شکستن قبح گناه واز بین رفتن حیاء و همچنين بی عفتی زوجین می مي شود.

۴- بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای باعث ترویج بی بند و همچنين باری جنسی ، خیانت ، بدحجابی و همچنين…زوجین می مي شود.

۵- بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای باعث شکستن حریمها و همچنين کم اهمیت کردن نقش خانواده می مي شود.

۶- بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای باعث ماهواره تجمل گرایی را ترویج می دهدو باعث می مي شود افرادی که نمیتوانند به آن هم سبک زندگی کنند و همچنين از عهده هزینه تجملات برنمی آیند احساس نارضایی کنند.

۷- بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای باعث دیدن زنان و همچنين مردان به ظاهر زیبا و همچنين حتی گاها سبک های معاشقه ، توقع اشخاص را در زندگی بالا برده و همچنين هنگامی که همسر قادر به برآورده کردن آن هم نیازها نیست فرد احساس نارضایتی و همچنين سرخوردگی میکند.

۸- بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای باعث تاثیر ماهواره بر جوانان و نوجوانان باعث تغییرات اخلاقی و همچنين فرهنگی و همچنين اغلب ناسازگاری آنها می مي شود و همچنين این درگیریها رضایت زناشویی را نیز پایین می آورد.

قیمت فایل تنها و فقط ۱۸,۷۰۰ تومان بعد از پرداخت، لینک دانلود فایل برای تو نشان داده می مي شود.

کلید واژه ها: شبکه های ماهواره – شبکه های ماهواره ای – ماهواره – خانواده – رسیدن به هدف – فرزندان – علوم انسانی – شبکه – زندگی – اجتماعی – وابستگی – تربیت فرزندان – زندگی زناشویی – بهداشت – دانلود – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – زمان بيکاري و اوقات تفريح – سلامت روانی – سلامت – جامعه – علوم – برنامه جذاب و جالب و خوب – اهمیت – تربیت – احمدی – اقوام – روابط – توافق – قیمت – شوهر

منبع

پروپوزال بررسی تاثیر شبکه های ماهواره بر رضایت زناشویی در تاریخ ۳۰ August 2019 | 4:48 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد |سعید محمد به دلیل …