خانه / دسته‌بندی نشده / روزنامه نگار بی آبرو در بی بی سی!

روزنامه نگار بی آبرو در بی بی سی!

روزنامه نگار بی آبرو در بی بی سی!

|روزنامه نگار بی آبرو در بی بی سی! از اس پی سیتی|

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، بی اعتباری و همچنين دروغگویی روزنامه نگاران مخالف جمهوری اسلامی شامل مسائلی است که بارها به اثبات رسیده تا جایی که حتی صدای هم طیفان آنها نیز درآمده است! در همین خصوص پناه فرهاد بهمن، – امیر طاهری شامل روزنامه نگاران سلطنت طلب است که در شبکه های ماهواره ای همچون بی بی سی فارسی به عنوان کارشناس حضور پیدا می کند و همچنين در رسانه هایی همچون کیهان لندن و همچنين ایندیپندنت فارسی نیز مقاله می نویسد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، بی اعتباری و همچنين دروغگویی روزنامه نگاران مخالف جمهوری اسلامی شامل مسائلی است که بارها به اثبات رسیده تا جایی که حتی صدای هم طیفان آنها نیز درآمده است!در همین خصوص پناه فرهاد بهمن، از خبرنگاران سابق بی بی سی که اخیرا به شبکه ایران اینترنشنال مهاجرت کرده است در توییتر خود با اشاره به دروغ های امیر طاهری، از روزنامه نگاران سلطنت طلب پرداخته و همچنين نوشته است: امیر طاهری یکی از بی آبروترین و همچنين غیرمعتبرترین “روزنامه نگاران” ایرانی در رسانه های دنیاست.

شش مورد از بزرگترین رسوایی های او را می توانید در صفحه ویکی پدیای انگلیسی اش ببینید:مثل ارجاعات او در کتاب “منزل و خانه جاسوسان” به اسنادی که وجود خارجی ندارند.

ادعای مردن و مرگ بن لادن، ۱۷ سال شمسي پیش!ادعای تصویب قانونی در مجلس که اقلیت های مذهبی ها را وادار به پوشش خاص می کند.

یا نقل قول غلط از [آیت الله]خمینی که وطن پرستی را بت پرستی عنوان کرده است.

ادعای جعلی حضور ظریف در میان گروگانگیران سفارت آمریکا در نیویورک پست.

ادعای اعدام یک پسر همجنسگرای ۱۴ساله در اصفهان،چند روز بعد از امضای برجام.

امیر طاهری شامل روزنامه نگاران سلطنت طلب است که در شبکه های ماهواره ای همچون بی بی سی فارسی به عنوان کارشناس حضور پیدا می کند و همچنين در رسانه هایی همچون کیهان لندن و همچنين ایندیپندنت فارسی نیز مقاله می نویسد.

ضعف اطلاعات و همچنين ناآگاهی از مناسبات سیاسی روز ایران باعث شده که طاهری چندی پیش در یکی از مقالات خود در ایندیپندنت فارسی، کماکان آیت الله آملی لاریجانی را رییس قوه قضاییه خطاب کند! همچنین امیر طاهری پنجشنبه شب نیز مهمان برنامه جذاب و جالب و خوب صفحه دو بی بی سی فارسی بود.

کلید واژه ها: روزنامه نگاران – روزنامه – بی بی سی فارسی – شبکه های ماهواره ای – بی بی سی – شبکه های ماهواره – ایندیپندنت – طاهری – فارسی – جمهوری اسلامی – آیت الله آملی لاریجانی – کیهان لندن – خبرگزاری – آیت الله – رسانه – ایران – ماهواره – کارشناس – رییس قوه قضاییه – آملی لاریجانی – شبکه – دروغ – اسلامی – جمهوری – سفارت آمریکا – مهمان برنامه جذاب و جالب و خوب – مقاله – کیهان – فرهاد – نقل از

منبع

روزنامه نگار بی آبرو در بی بی سی! در تاریخ ۳۱ August 2019 | 4:38 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …