خانه / دسته‌بندی نشده / ساعت پخش سریال مختارنامه در محرم ۹۸ + دانلود آهنگ

ساعت پخش سریال مختارنامه در محرم ۹۸ + دانلود آهنگ

ساعت پخش سریال مختارنامه در محرم ۹۸ + دانلود آهنگ

|ساعت پخش سریال مختارنامه در محرم ۹۸ + دانلود آهنگ از اس پی سیتی|

سریال مختارنامه در محرم ۹۸ نیز از شبکه های متنوع و گوناگون و مختلف سیما پخش می مي شود.

– برخیز که شور محشر آمداین قصه ز سوز جگر آمد تحلیل سریال مختارنامه و همچنين پیام آن هم از نگاه رییس وقت صدا و همچنين سیما هر انسانی گاهی در آینه نگاه می کند و همچنين با دیدن تغییر در چهره یا سپید شدن موها متوجه گذشتن عمر می مي شود و همچنين افسوس می خورد، ولي بايد توجه داشت در صورتي که در طول زندگی خود خدایی باشد، هیچ وقت از عمر طی شده افسوس نمی خورد و همچنين ساخت سریال مختارنامه نیز شامل کارهای الهی است که در کارنامه میرباقری و همچنين سایر عوامل آن هم ثبت می مي شود.

سریال مختارنامه کار شاخصی است و همچنين بر حسب ویژگی هایش سطح و همچنين ترازی از قابلیت های نمایشی جمهوری اسلامی را نشان می دهد و همچنين واقعا به خاطر ویژگی های منحصر به فردی که دارد، مجموعه آن هم را افتخار جمهوری اسلامی می دانم.

این سریال ۱۰۴ پیام بسیار مهم اعتقادی، فکری، فرهنگی، سیاسی و همچنين اجتماعی داشت که در ۱۳ سرفصل دسته بندی شده و همچنين پیام هایی با تاثیرگذاری بالا در مجموعه آورده است که مهم ترین آن هم ها بصیرت در جامعه به شمار می رود.

ضمن اینکه ظرفیت و همچنين قدرت دراماتیک بالای سریال مختارنامه و همچنين کشش و همچنين قصه دوست داشتني و جذاب آن هم برای اینکه شهروندان و مردم شهر را ترغیب به تماشا کند، بسیار خوب بود.

در تولید کارهای تاریخی عموما تمام داستان برای مخاطب روشن است و همچنين در صورتي که اثر کشش بالا نداشته باشد، مورد توجه قرار نخواهد گرفت.

مختارنامه در زمان پخش رقبای گردن کلفتی داشت.

هم مجموعه های پر بیننده ای در سایر شبکه های داخلی وجود داشت، و همچنين هم اینکه شبکه های ماهواره ای در کنار بازار دوست داشتني و جذاب کالاهای بیرونی وجود داشتند، ولی باز هم در چنین شرایط سنگینی مختارنامه در زمان پخش خیابان ها را خلوت می کرد و همچنين بالای ۷۰ قسمت و بخش از مخاطبان خود را مقید به دیدن سریال می کردند.

متن و همچنين دیالوگ های مختارنامه نیز بسیار قوی بود و همچنين هم در نگارش و همچنين هم در اجرا و همچنين به کار گیری تعلیقات، بسیار خوب و همچنين به جا نوشته شده بود.

سراسر مجموعه نیز پر از حرف های اساسی است و همچنين با دیالوگ های قوی و همچنين ماندگار نوشته شده است.

ما در زمان تولید سریال با فراز و همچنين فرودهای سیاسی بسیاری مواجه بودیم ولي بايد توجه داشت متنی که در طول این سال شمسي ها نوشته شده بود، بسیار خوب بود و همچنين قوی ترین دیالوگ ها برای آن هم طراحی شد و همچنين با بهترین بازی ها و همچنين کارهای هنری ماندگار شد.

شخصیت های تاریخی در سریال بسیار خوب پرداخت شده اند و همچنين ما دیدیم افرادی در سریال مطرح شده بودند که حتی بسیاری از روحانیون نیز نام آن هم ها را نمی دانستند.

به نظرم در صورتي که بخواهیم مختارنامه را با آثار علی حاتمی مقایسه کنیم، علی حاتمی بزرگانی را در آثار خود می آورد که نقش هیچ کدام بر دیگری تاثیر نمی گذاشت و همچنين همه نقش ها مکمل هم بودند.

موضوع دو همسره بودن مختار نیز از مواردی بود که نسبت به واکنش ها در مورد آن هم کمی تردید داشتیم ولی این جریان به قدری خوب پرداخت شده بود که مخاطبان از دیدن آن هم لذت بردند.

فرایند انحراف این گونه نیست که یکی حسین(ع) و همچنين دیگری یزید باشد.

در حقیقت انحراف از موضوعی کوچک شروع می ود و همچنين به جریانی پهناور و بزرگ تبدیل می مي شود.

مثلا شمر در تاریخ به جانباز جنگ صفین شناخته شدن و شهرت داشت، ولي بايد توجه داشت در زمان رویارویی با امام و پيشوا حسین(ع) به انحراف کشیده شد و همچنين به درجه قساوت رسید که سر از تن امام و پيشوا حسین(ع) جدا کند، یا مثلا زمانی که سلیمان بن صرد خزاعی که آقای شیراندامی نقش آن هم را بازی می کرد، در کارش تردید داشت، این موارد حکایت خیلی از محافظه کاران ماست.

برخی از عافیت طلبان ما محافظه کاری می کنند.

سریال مختارنامه حاشیه نداشت.

گاهی یک سریال به خاطر غفلت سازندگانش به حاشیه مبتلا می مي شود ولی مختارنامه تنها و فقط در یک مورد کمی حاشیه ساز شد و همچنين آن هم هم متنی بود که یکی از مراجع نسبت به سریال منتشر کرد و همچنين من هم نامه گلایه آمیزی به ایشان نوشتم.

در حقیقت موضوعی بود که کاملا بر پایه سوءتفاهم ایجاد شد و همچنين مرتفع شد و همچنين بعد از آن هم دیگر سریال به هیچ عنوان حاشیه نداشت.

کلید واژه ها: سریال مختارنامه – سریال – جمهوری اسلامی – شبکه های ماهواره ای – علی حاتمی – شبکه های ماهواره – ماندگار – شبکه – تاریخی – جمهوری – اسلامی – پیام – دانلود آهنگ – سیاسی – حاتمی – تولید – مخاطب – تاثیرگذاری – صدا و همچنين سیما – سیما – دراماتیک – محرم – میرباقری – قوی ترین – کارنامه – اجتماعی – ماهواره – خیابان – داستان – دانلود

منبع

ساعت پخش سریال مختارنامه در محرم ۹۸ + دانلود آهنگ در تاریخ ۲ September 2019 | 12:08 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …