خانه / دسته‌بندی نشده / پمپاژ خبری برای نا امید کردن شهروندان و مردم شهر خیانت به انقلاب است

پمپاژ خبری برای نا امید کردن شهروندان و مردم شهر خیانت به انقلاب است

پمپاژ خبری برای نا امید کردن شهروندان و مردم شهر خیانت به انقلاب است

|پمپاژ خبری برای نا امید کردن شهروندان و مردم شهر خیانت به انقلاب است از اس پی سیتی|

حوزه/ امام و پيشوا جمعه موقت تهران، پمپاژ خبری برای نا امید کردن شهروندان و مردم شهر را خیانت به انقلاب اسلامی دانست و همچنين تصریح کرد: شهروندان و مردم شهر پهناور و بزرگ ایران هزینه های انقلابی ماندن و همچنين زیر سلطه قرار نگرفتن را پرداخت می کنند، – لذا دولتمران آمریکا و همچنين ایادی داخلی آنها آرزوی تحت سلطه قرار دادن ایران را به گور خواهند برد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه در کاشان، آیت الله سیداحمد خاتمی، شب قبل در مراسم عزاداری دهه دوم محرم در مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای بسیج کاشان با بیان اینکه با گذشت حدود ۱۴۰۰ سال شمسي از شهادت امام و پيشوا حسین (ع) حضور جوانان در عزاداری آن هم حضرت روز به روز بیشتر می مي شود گفت: شهادت امام و پيشوا حسین(ع) حرارتی در دل ها ایجاد می کند که خاموش شدنی نیست و همچنين کسانی که در تاسوعا و همچنين عاشورا عزاداری کردند خودشان را برای اربعین آماده می کنند.

وی، با بیان اینکه آزادگان کربلا راه پاسداری از نهضت حسینی را به ما نشان دادند، افزود: آن هم طورکه آزادگان کربلا در برابر تحقیرهای یزیدیان شجاعانه برای ماندگاری فرهنگ عاشورا ایستادگی کردند، انقلاب اسلامی ایران هم در برابر دشمنان ایستادگی کرده است و همچنين بحمدالله انقلاب چهل ساله شد و همچنين مسئولیت همگان را برای آغاز چهله های دیگر بیشتر می کند.

امام و پيشوا جمعه موقت تهران با بیان اینکه دشمن به دنبال بی انگیزه کردن شهروندان و مردم شهر است، ادامه داد: دشمن از طریق فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای به دنبال کم رنگ کردن انگیزه های شهروندان و مردم شهر نسبت به اوایل انقلاب است.

وی با تاکید بر این که عاشورایی نخواهیم بود مگر آن هم که آن هم انگیزه های اول انقلاب زنده بماند، ایران را از معدود کشورهای مستقل جهان نام برد و همچنين تصریح کرد: هیچ انسان با انصافی نمی تواند استقلال با شکوه ایران را زیر سؤال ببرد.

عضو هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تاثیر جمهوری اسلامی بر انتخابات آمریکا، اظهار کرد: ترامپ دیوانه بولتون را کنار گذاشت و همچنين بر اساس نظر تحلیلگران سیاسی، فشار تندروترین و همچنين ضدایرانی ترین مسئولین آمریکایی شامل بولتون که حامی منافقین بود هم بر ایران اثر نگذاشت لذا به صراحت باید بگوییم در حال حاظر سرنوشت انتخابات آمریکا در تهران مشخص می مي شود.

آیت الله خاتمی با بیان این که معظلات و مسائل و مشکلات را همه می دانیم و همچنين هیچ کس نیست که صابون گرانی های افسار گسیخته به تنش مالیده نشده باشد، لذا شِکوه و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات را هم باید ببینیم، افزود: معظلات و مسائل و مشکلات ماندگار نیست و همچنين به زودی برطرف خواهد شد.

امام و پيشوا جمعه موقت تهران اظهار کرد: شهروندان و مردم شهر پهناور و بزرگ ایران هزینه های انقلابی ماندن و همچنين زیر سلطه قرار نگرفتن را پرداخت می کنند، لذا دولتمران آمریکا و همچنين ایادی داخلی آنها آرزوی تحت سلطه قرار دادن ایران را به گور خواهند برد.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران، منزل و خانه علی(ع) و همچنين فاطمه(س) است، ابراز داشت: با توجه به اینکه عنایات خداوند تبارک و تعالي، اهل بیت (ع) و همچنين رهبری های فقیه فرزانه، مخلص، شجاع و همچنين دوراندیش امام و پيشوا خامنه ای بر کشورمان حاکم است، پمپاژ ناامیدی عده ای در داخل و همچنين خارج کشور هیچ تاثیری در ناامید کردن شهروندان و مردم شهر از انقلاب نخواهد داشت.

آیت الله خاتمی، پمپاژ خبری برای نا امید کردن شهروندان و مردم شهر را خیانت به انقلاب اسلامی دانست و همچنين با ببان اینکه جوانان و همچنين نیروهای مسلح توانمند کشورمان از مهمترین عناصر ناامیدی دشمنان خواهند بود، گفت: ساقط کردن پهپاد پیشرفته آمریکا به دست نیروهای شجاع سپاه و همچنين حضور شهروندان و مردم شهر به ویژه جوانان در تمام صحنه های سیاسی به رغم معظلات و مسائل و مشکلات، موجب ناامیدی دشمنان و همچنين افزایش اقتدار کشورمان در دنیا شد.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور با تاکید بر این که آمریکا و همچنين اروپا قابل اعتماد نیستند، تصریح کرد : ترامپ با مذاکره با ایران به دنبال رفع معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين تحریم های ایران نیست، بلکه به دنبال حل معظلات و مسائل و مشکلات آمریکاست.

وی با بیان اینکه در مقابل آمریکا حتی یک قدم عقب نشینی نمی کنیم، افزود: انقلاب اسلامی ایران با مقاومت و همچنين عزت پابرجا مانده و همچنين می ماند؛ لذا همه دانند با یک قدم عقب نشینی در برابر دشمن، ده قدم دشمن جلو می آید.

امام و پيشوا جمعه موقت تهران در پایان تصریح کرد ، همانطور که امام و پيشوا راحل حتی یک قدم در برابر دشمن عقب نشینی نکرد، مقام معظم رهبری نیز برای عزت انقلاب، شجاعانه با ایستادگی و همچنين مقاومت، دشمن را مجبور به عقب نشینی می کند انتهای پیام
کلید واژه ها: امام و پيشوا جمعه موقت تهران – ایران – آمریکا – امام و پيشوا جمعه – انقلاب اسلامی – شهروندان و مردم شهر – عزاداری – تهران – امام و پيشوا – اسلامی – معظلات و مسائل و مشکلات – عاشورا – انگیزه – شبکه های ماهواره ای – امام و پيشوا حسین – انتخابات – مجلس خبرگان رهبری – آیت الله – شبکه های ماهواره – آزادگان – هیئت رییسه مجلس – ماندگار – آیت الله خاتمی – خبرگزاری حوزه – جمهوری اسلامی – مراسم عزاداری – جمعه – خبرگان رهبری – مجلس خبرگان – خیانت

منبع

پمپاژ خبری برای نا امید کردن شهروندان و مردم شهر خیانت به انقلاب است در تاریخ ۱۳ September 2019 | 2:18 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

3049974_493.jpg

سینمای ایران همچنان در مسیر سقوط کرونایی

سینمای ایران همچنان در مسیر سقوط کرونایی |سینمای ایران همچنان در مسیر سقوط کرونایی از …