خانه / دسته‌بندی نشده / همه چیز در مورد زندگی شخصی آزاده نامداری +عکس های جدید

همه چیز در مورد زندگی شخصی آزاده نامداری +عکس های جدید

همه چیز در مورد زندگی شخصی آزاده نامداری +عکس های جدید

|همه چیز در مورد زندگی شخصی آزاده نامداری +عکس های جدید از اس پی سیتی|

آزاده نامداری متولد نهم آذر ماه ۱۳۶۳ در شهرستان کرمانشاه است.

تحصیلاتش را در رشته مدیریت صنعتی در دانشگاه شهید بهشتی تهران به پایان رسانده است و همچنين از همین دانشگاه مدرک کارشناسی گرفته است.

– آزاده نامداری متولد ۱۹ آذر سال شمسي ۱۳۶۳ در سنقر است او مجری تلویزیون ایران است.

آزاده مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی دارد و همچنين به دلیل اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب جديد و تو و تازه ها در سیمای خانواده معروف شد.

شروع در شبکه کرمانشاه فعالیت هنری اش را در شهرستان زادگاهش در سن هجده سالگی آغاز کرده است و همچنين در شبکه زاگرش که شبکه استانی کرمانشاه است برنامه جذاب و جالب و خوب اجرا می کرده است.

با کمک مجری محبوب و همچنين مشهور برنامه جذاب و جالب و خوب صبح بخیر ایران ( اقبال واحدی ) در تهران فعالیتش را ادامه می دهد.

در تهران با برنامه جذاب و جالب و خوب خط مستقیم از شبکه تهران شروع به فعالیت می کند.

در سال شمسي ۱۳۸۴ برای برنامه جذاب و جالب و خوب جديد و تو و تازه ها تست می دهد و همچنين قبول می مي شود ، ۴ سال شمسي به عنوان مجری برنامه جذاب و جالب و خوب جديد و تو و تازه ها که یکی از قسمت های برنامه جذاب و جالب و خوب پر بیننده سیمای خانواده بود فعالیت می کند.

این برنامه جذاب و جالب و خوب پربیننده باعث به شناخته شدن و شهرت رسیدن آزاده نامداری می مي شود.

او با حضور در یک برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی بنام شب آدینه که متعلق به صدا و همچنين سیمای همدان است رکورد آمار پیامک های ارسالی مخاطبین را در شبکه استان همدان شکست.

سوتی های آزاده نامداری دعوت از یک مرد که سه زن داشت در برنامه جذاب و جالب و خوب غیرمنتظره و همچنين واژگون شدن میز مجری در اجرای زنده در تلویزیون بسیار مورد توجه رسانه های داخلی و همچنين خارجی قرار گرفت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های شبکه های ماهواره ای هم بارها این سوتی های آزاده نامداری ار سوژه کردند! ممنوع الفعالیت شدن در سال شمسي ۹۱ در برنامه جذاب و جالب و خوب سال شمسي تحویل سال شمسي نو در کنار احسان علیخانی برنامه جذاب و جالب و خوب داشت و همچنين در آن هم تعطیلات نوروزی اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب جنجالی خانمی که تو باشی را بر عهده داشت ولی به ناگهان خبر منع فعالیت آزاده نامداری در کنار فرزاد حسنی و همچنين احسان علیخانی منتشر شد.

بعد از نه ماه دوری از تلویزیون نام او به عنوان نویسنده در برنامه جذاب و جالب و خوب پشت صحنه احسان علیخانی دیده شد.

تبلیغ پوشش اسلامی و همچنين چادر ملی آزاده نامداری نخستین مجری تلویزیون است که چادر ملی را به تن کرد و همچنين آن هم را مد کرد! او در یک مصاحبه با مجله زندگه ایده آل در سال شمسي ۹۴ گفت او برخاسته از خانواده سنتی می باشد و همچنين تا هفت نسل قبلش همگی چادر به سر می کردند.

ازدوج با فرزاد حسنی و همچنين طلاق خبر ازدواج این زوج برای همه دوست داشتني و جذاب بود.

به همین دلیل زيرا و به درستي که پیش زمینه ای وجود نداشت همه رسانه ها منفجر شدند.

آزاده نامداری و همچنين فرزاد حسنی ششم تیرماه ۱۳۹۲ نزد نوه امام و پيشوا راحل عقد کردند و همچنين حاج حسن خمینی صیغه عقد را میان این دو جاری کرد.

مدت زیادی نگذشت که این زوج متوجه شوند نمی توانند زیر یک سقف زندگی کنند.

حدود یک سال شمسي بعد در خردادماه ۱۳۹۳ از هم جدا شدند که این خبر به دلیل اینکه این زوج به عنوان زوج نمونه در برخی رسانه ها حضور داشتند همه را شوک زده کرد.

اولین کسی که واکنش نشان داد آزاده نامداری بود که در تاریخ بیستم مردادماه ۱۳۹۳ رسما اعلام کرد از شوهر يا همسر خود جدا شده است.

بعد از این موضوع و همچنين جنجال های حول آن هم آزاده نامداری بعد از یک سال شمسي با سجاد عبادی ازدواج کرد.

عکس چهره کتک خورده آزاده آزاده نامداری یک عکس با چشم کبود از خودش منتشر کرد و همچنين اعلام کرد که فرزاد حسنی با خشونت با او رفتار کرده است و همچنين این دلیل جدایی آنها بوده است.

ازدواج با سجاد عبادی او هم اکنون با سجاد عبادی پسر رحیم عبادی ازدواج کرده است.

پدر سجاد عبادی رییس نهاد ملی جوانان حکومت سید محمد خاتمی بود.

در تاریخ مهر سال شمسي ۹۴ پستی مبنی بر ازدواج دومش منتشر کرد.

این دو در سال شمسي ۹۵ صاحب دختری به نام گندم شدند.

عکس بی حجاب آزاده نامداری و همچنين فیلم های لو رفته در تاریخ مرداد ۹۶ فیلم و همچنين عکس هایی از آزاده نامداری بدون داشتن پوشش حجاب در یک مکان عمومی که پارکی در یکی از شهرهای سوییس بود منتشر شد.

نشر این تصاویر بازتاب های زیادی در سطح فضای مجاری داشت.

خیلی از کاربران او را به ریاکاری و همچنين دورو بودن متهم کردند.

این اتهام به این دلیل مطرح شد که او در برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی و همچنين مصاحبه هایش همیشه به عنوان چهره ای شناخته می شد که حجاب کامل دارد و همچنين برای آن هم هم تبلیغ می کند.

گروهی دیگر نشر این تصاویر را نقض حریم خصوصی خواندند و همچنين نشر عمومی آن هم را غیرقانونی یا غیراخلاقی دانستند.

او در تاریخ ۲ مرداد سال شمسي ۹۶ در یک پیام ویدیویی نسبت به نشر این عکس و همچنين فیلم واکنش نشان داد و همچنين گفت که در مکانی سرسبز بوده که محارم او حضور داشتند.

سایر فعالیت های آزاده نامداری – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب جديد و تو و تازه ها شبکه یک – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب غیرمنتظره شبکه دو – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب جمع ما شبکه دو – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب زنده رود شبکه اصفهان – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب رادیو هفت شبکه آموزش – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ورزش امروز – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب نوروزی شبکه دو (سه سال شمسي متوالی) – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب شاخه طوبی شبکه سه – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب یک برش زندگی شبکه دو – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب صبحی دیگر شبکه آموزش – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب شب نشینی شبکه جام جم – اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ورزش امروز شبکه جام جم – اجرای مراسم خیریه کودکان نقص ایمنی – اجرای مراسم جشن نفس – حضور در مستند تلویزیونی جشنواره زمستانی همدان با بازی شقایق دهقان، فلور نظری و همچنين مهران رجبی – اجرای مراسم اختتامیه جشنواره زمستانی همدان – مجری و همچنين منتقد جلسه نقد و همچنين بررسی فیلم ترانه شرقی در دانشگاه آزاد همدان با حضور احسان صدیقی کارگردان، کریم اکبری مبارکه بازیگر و همچنين علی وزینی منتقد – اجرای مراسم افتتاحیه و همچنين اختتامیه بیست و همچنين چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودک در همدان (۱۶ الی ۲۰ مهرماه ۱۳۸۹) – اجرای جشنواره فیلم صد ثانیه (اسفند ۱۳۸۹) – اجرای نقد و همچنين بررسی فیلم سینمایی هیچ در کانون فیلم دانشگاه آزاد اسلامی همدان – خوانش کتاب دا شبکه یک سیما – مشاور و همچنين نویسنده برنامه جذاب و جالب و خوب پشت صحنه (احسان علیخانی) – اجرای مراسم اختتامیه بیست و همچنين یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و همچنين نوجوان در همدان (۱۵ الی ۲۱ مهر ماه ۹۳) – تهیه کننده، نویسنده، راوی و همچنين مجری شش سری برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی خانومی که تو باشی – بازیگر فیلم نسیم به کارگردانی پرویز شهبازی عناوین کسب شده توسط آزاده نامداری کسب عنوان بهترین مجری شبکه دو در مراسمی با حضور دارابی دست يار سیما و همچنين مدیران شبکه های تلویزیونی کسب عنوان سومین مجری برتر تلویزیون سال شمسي بعد از ژیلا صادقی و همچنين ژاله صادقیان از سوی نویسندگان و همچنين منتقدین ماهنامه سروش کسب عنوان برترین مجری سال شمسي از سوی نویسندگان و همچنين منتقدین پایگاه خبری، تحلیلی سینمافا در سه سال شمسي متوالی عکس های اینستاگرامی آزاده نامداری
کلید واژه ها: آزاده نامداری – برنامه جذاب و جالب و خوب – نامداری – تلویزیون – احسان علیخانی – فرزاد حسنی – مجری تلویزیون – سیمای خانواده – کرمانشاه – شبکه – علیخانی – خانواده – تهران – مجری – شبکه های ماهواره ای – دانشگاه شهید بهشتی – برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی – شبکه های ماهواره – چادر ملی – برنامه جذاب و جالب و خوب سال شمسي تحویل – رسانه های داخلی – دانشگاه – برنامه جذاب و جالب و خوب پشت صحنه – تعطیلات نوروزی – ممنوع الفعالیت – مدیریت – همدان – استان – ایران – رسانه

منبع

همه چیز در مورد زندگی شخصی آزاده نامداری +عکس های جدید در تاریخ ۱۴ September 2019 | 1:12 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …