خانه / دسته‌بندی نشده / علیفر به خیابانی: گزارشگر غلط می کند اشتباه کند

علیفر به خیابانی: گزارشگر غلط می کند اشتباه کند

علیفر به خیابانی: گزارشگر غلط می کند اشتباه کند

|علیفر به خیابانی: گزارشگر غلط می کند اشتباه کند از اس پی سیتی|

– در برنامه جذاب و جالب و خوب ای که در شبکه های اجتماعی هم مورد توجه قرار گرفت، جواد خیابانی، مزدک میرزایی و همچنين علیرضا علیفر به بهانه گرامیداشت یاد و همچنين خاطره مرحوم بهرام شفیع دور هم جمع شدند و همچنين عادل فردوسی پور هم که آن هم موقع هنوز مشخص نبود برنامه جذاب و جالب و خوب نود دیگر ادامه ندارد، در یک آیتم ضبط شده در مورد گزارشگری فوتبال و همچنين همکارانش صحبت کرد.

در آن هم آیتم بود که فردوسی پور انتقاد ملایمی از سرهنگ علیفر کرد و همچنين گفت سبک سرهنگ در سال شمسي های قبل را بیشتر از سبک امروزش می پسندد.

آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب از جهات دیگر هم قابل توجه بود.

به عنوان نمونه باید از مزدک میرزایی گفت که مثل همیشه کم حرف و همچنين آرام بود و همچنين برای آخرین بار در یک برنامه جذاب و جالب و خوب زنده در قاب تلویزیون ایران ظاهر شد.

جذاب و جالب اینکه مزدک در آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب از شوخی آیتم کوتاهی که نقل از هایش را کسل کننده و همچنين خواب آور توصیف کرده بود، کاملاً دلخور شد.

این برنامه جذاب و جالب و خوب از آن هم جایی که در آستانه آغاز سال شمسي نو پخش می شد، قرار بود حال و همچنين هوایی نوروزی و همچنين شاد داشته باشد ولي بايد توجه داشت نقطه عجیبی که در بحث میان گزارشگران تلویزیون اتفاق افتاد جایی بود که جواد خیابانی گفت گزارشگران هم مثل هر آدم دیگری اشتباه می کنند و همچنين باید در نقل از زنده برای آن هم ها حق اشتباه قائل شد.

ولي بايد توجه داشت سرهنگ علیفر بلافاصله با قاطعیت این نظر را رد کرد و همچنين بعد از یادآوری خاطره ای از اردشیر لارودی، گفت: گزارشگر غلط می کند اشتباه کند! حالا شش ماه بعد از آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين اصرار سرهنگ علیفر بر اینکه گزارشگر در هیچ حالتی حق خطا کردن ندارد، اشتباه عجیب او در پخش زنده و همچنين ترانسفر کردن سیدجلال حسینی به لوانته و همچنين تغییر پستش از دفاع وسط به هافبک، به یادمان می آورد که گاهی اشتباه، قسمت و بخش جدایی ناپذیر کار در هر رسانه ای است.

اشتباهی که علیرضا علیفر مرتکب شد اگرچه در طول بازی توسط خودش اصلاح شد ولي بايد توجه داشت باعث نشد حاشیه های این ماجرا به آن هم روز ختم مي شود.

این حاشیه ها همچنين و علاوه بر اینکه در شبکه های اجتماعی بازتاب بسیار زیادی داشت و همچنين به اصطلاح وایرال شد، در رسانه های رسمی هم واکنش های زیادی به همراه داشت.

روابط عمومی شبکه ورزش در اطلاعیه ای کم سابقه، محرومیت علیفر از گزارشگری تا اطلاع ثانوی را اعلام کرد.

سرهنگ هم در واکنش به این محرومیت، اعلام کرد شاید به پیشنهادهای شبکه های ماهواره ای پاسخ مثبت دهد و همچنين ایران را ترک کند و همچنين در آخرین پرده، در بازی پرسپولیس و همچنين صنعت نفت آبادان وقتی تصویر سیدجلال روی نیمکت ذخیره ها به نمایش دخل و درآمد، پیمان یوسفی علیفر را از طعنه بی نصیب نگذاشت به شکلی واضح به اشتباه همکارش کنایه زد.

البته این برای اولین بار نبود که یکی از گزارشگران تلویزیون، با طعنه و همچنين کنایه از اشتباه همکارش یاد می کند.

در جام ملت های ۲۰۱۶ وقتی سرهنگ علیفر با بهره بري و استفاده از اطلاعات ویکی پدیایی دولاب امیر را به عنوان معمار استادیوم معرفی کرد، عادل فردوسی پور در آن هم جام به شکلی واضح به گاف علیفر اشاره کرد.

با این اوصاف به نظر می رسد گزارشگران تلویزیون که خیلی از آن هم ها بارها در برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف به عنوان مجری و همچنين تهیه کننده همکار بوده اند، گاهی همدیگر را از نیش انتقاد و همچنين کنایه بی نصیب نمی گذارند.

کلید واژه ها: گزارشگر – نقل از – اشتباه – برنامه جذاب و جالب و خوب – شبکه های اجتماعی – تلویزیون – جواد خیابانی – مزدک میرزایی – خیابانی – فردوسی پور – شبکه های ماهواره ای – شبکه – شبکه های ماهواره – صنعت نفت آبادان – عادل فردوسی پور – محرومیت – اجتماعی – سیدجلال حسینی – بازی پرسپولیس – زنده – فردوسی – پیمان یوسفی – برنامه جذاب و جالب و خوب زنده – اطلاع – حاشیه – ایران – رسانه – آغاز سال شمسي نو – واکنش – نقل از زنده

منبع

علیفر به خیابانی: گزارشگر غلط می کند اشتباه کند در تاریخ ۱۸ September 2019 | 10:19 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …