خانه / دسته‌بندی نشده / برخی منطقه ها و مناطق تهران، گران تر از منهتن آمریکا

برخی منطقه ها و مناطق تهران، گران تر از منهتن آمریکا

برخی منطقه ها و مناطق تهران، گران تر از منهتن آمریکا

|برخی منطقه ها و مناطق تهران، گران تر از منهتن آمریکا از اس پی سیتی|

«متوسط قیمت مسکن در ترکیه کمتر از متوسط قیمت در تهران است البته در تهران مناطقی داریم که حتی از گران ترین منهتن آمریکا و همچنين ونکوور هم گران تر است.

» – متوسط قیمت مسکن در ترکیه کمتر از متوسط قیمت در تهران است البته در تهران مناطقی داریم که حتی از گران ترین منهتن آمریکا و همچنين ونکوور هم گران تر است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل از پایگاه خبری نشان “: – طبق اعلام رسانه های ترکیه در سال شمسي ۹۷ میزان خرید ملک در این کشور توسط ایرانی ها به مقدار و اندازه خرید ملک در ۱۰ سال شمسي قبل بوده است.

بسیاری از املاک در ترکیه متعلق به حکومت است یعنی عرصه ملک دولتی است و همچنين تنها و فقط عیان و همچنين بنا به شهروندان و مردم شهر تعلق دارد یا این که منزل و خانه ها ۹۹ ساله خواهند بود و همچنين مالکیت در این واحدها معنا ندارد.

– از چندین سال شمسي قبل تبلیغات فروش املاک در کشورهای همسایه و همچنين کشورهای دور و همچنين نزدیک رواج پیدا کرده است که عمده این تبلیغات مرتبط به خرید ملک در کشورهای ترکیه، گرجستان، دوبی و همچنين اسپانیا می مي شود.

در سال شمسي های قبل این تبلیغات در فضای پیام همشهری انجام می شد و همچنين چندین صفحه از پیام همشهری اختصاص پیدا می کرد به این گونه تبلیغات که البته در آن هم زمان فروش ملک در قبرس، مالزی و همچنين چند کشور دیگر هم مطرح بود.

– تبلیغات برای فروش ملک در کشورهای خارجی مصداق گريز و فرار سرمایه از کشور است.

با پلیس اماکن مذاکراتی داشتیم تا دفاتر فروش ملک در کشورهای خارجی جمع مي شود.

– امروز شاهد تبلیغات گسترده خرید و همچنين فروش مسکن در کشورهای خارجی و همچنين تهاتر ملک در ایران با ملک در سایر کشورها در فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای مواجه هستیم.

طبق اعلام رسانه های ترکیه در سال شمسي ۹۷ میزان خرید ملک در این کشور توسط ایرانی ها به مقدار و اندازه خرید ملک در ۱۰ سال شمسي قبل بوده است.

– در حال حاضر در کشورهای همسایه شاهد ساخت و همچنين ساز صنعتی مسکن هستیم و همچنين صنعتی سازی باعث شده جذابیت زندگی در شهرهای این کشورها افزایش یابد حال این که در ایران تنها ۱۵ قسمت و بخش ساخت و همچنين سازهای مسکن صنعتی است و همچنين همچنان ۸۵ قسمت و بخش ساخت وساز به صورت سنتی و همچنين بومی انجام می مي شود.

– در حال حاضر در ایران ۱۰۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه سرگردان وجود دارد و همچنين احتمال این که بخشی از این سرمایه جذب بازار مسکن کشورهای همسایه و همچنين سایر کشورها مي شود بسیار بالاست.

– از آنجا که خروج ارز و همچنين پول از کشور قوانین خاص خود را دارد و همچنين نمی قدرت از سقفی بیشتر پول از کشور خارج کرد، به همین دلیل شرکت های بازاریابی به روش های تهاتری برای فروش مسکن در کشورهای خارجی متوسل شده اند بدین صورت که اشخاص هر چه در تهران دارند شامل ملک به ویژه در سه منطقه اول شهرستان و همچنين خودرو را با ملک در ترکیه تهاتر می کنند.

– راه دیگر فروش مسکن به ایرانی ها در کشورهای خارجی این است که در ایران از متقاضیان ریال دریافت می کنند.

– ۹۰درصد این تبلیغات کلاهبرداری است و همچنين اساسا تصاویری از آن هم املاک در کشورهای خارجی نشان می دهند که وجود خارجی ندارد.

فیلم ها و همچنين عکس های سایر املاک موجود را به ایرانی ها نشان می دهند و همچنين می گویند در ازای پولی که می دهند صاحب این منزل و خانه ها می شوند یا این که مدعی می شوند ماکت های آماده شده به زودی تبدیل به مسکن می مي شود که آن هم هم دروغ است.

– قوانین خرید و همچنين فروش مسکن در ترکیه بسیار پیچیده است و همچنين شهروندان و مردم شهر هم اطلاعی از این قوانین ندارند برای مثال بسیاری از املاک در ترکیه متعلق به حکومت است یعنی عرصه ملک دولتی است و همچنين تنها و فقط عیان و همچنين بنا به شهروندان و مردم شهر تعلق دارد یا این که منزل و خانه ها ۹۹ ساله خواهند بود و همچنين مالکیت در این واحدها معنا ندارد همچنین برخی از املاک هم با شرایط تایم شیرینگ و همچنين فصلی فروش می شوند بنابراین شهروندان و مردم شهر قبل از خرید مسکن در کشورهای خارجی باید از قوانین خرید و همچنين فروش در آن هم منطقه ها و مناطق مطمئن شوند.

در این کشورها اقامت از روی خرید ملک برداشته شده است یعنی دیگر با خرید ملک نمی توانند اقامت این کشور را دریافت کنند و همچنين برخی از شهروندان و مردم شهر هم اطلاعی از این موضوع ندارند.

– در سال شمسي ۹۷ و همچنين نیمه اول ۹۸ رشد قیمت مسکن در ایران بالاتر از تمام کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای همسایه، کانادا و همچنين حتی مناطقی مانند منهتن آمریکا بوده است بنابراین در صورتي که اشخاص می خواهند در قسمت و بخش مسکن سرمایه گذاری کنند هیچ کجای دنیا به مقدار و اندازه ایران سوددهی نخواهد داشت؛ چرا که از سال شمسي ۷۴ تا به امروز قیمت مسکن در ایران ۱۰۴ برابر رشد داشته است.

– کسانی که نيت و اراده مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند باید قبل از خرید مسکن وکیل حرفه ای در ایران و همچنين کشور مقصد به کار بگیرند تا از تمام قوانین خرید و همچنين فروش ملک در آن هم کشور و همچنين یا تهاتر آن هم با املاک خود اطلاع یابند.

– متوسط قیمت مسکن در ترکیه کمتر از متوسط قیمت در تهران است البته در تهران مناطقی داریم که حتی از گران ترین منهتن آمریکا و همچنين ونکوور هم گران تر است.

کلید واژه ها: کشور – تبلیغات – کشورهای همسایه – ترکیه – مسکن – تهران – ایران – فروش – ایرانی ها – خرید – سرمایه – ساخت و همچنين ساز – ایرانی – آمریکا – شبکه های ماهواره ای – قیمت مسکن – گران ترین – قیمت – منطقه ها و مناطق – شبکه های ماهواره – خرید و همچنين فروش مسکن – همشهری – خرید و همچنين فروش – میزان – بازار – رسانه – فضای مجازی – بازار مسکن – بازاریابی – پیام

منبع

برخی منطقه ها و مناطق تهران، گران تر از منهتن آمریکا در تاریخ ۵ October 2019 | 1:04 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …