خانه / دسته‌بندی نشده / دشمن با به راه انداختن غائله عراق نيت و اراده تضعیف راهپیمایی اربعین را داشت

دشمن با به راه انداختن غائله عراق نيت و اراده تضعیف راهپیمایی اربعین را داشت

دشمن با به راه انداختن غائله عراق نيت و اراده تضعیف راهپیمایی اربعین را داشت

|دشمن با به راه انداختن غائله عراق نيت و اراده تضعیف راهپیمایی اربعین را داشت از اس پی سیتی|

ـ امام و پيشوا جمعه مشهد گفت: امسال دشمنان در صدد برآمدند تا راهپیمایی اربعین را تضعیف کنند، به وسیله عوامل مزدور خود غائله ای را در عراق به راه انداختند که این کسور را به هم بریزند تا کسی برای اربعین نیاید ولي بايد توجه داشت تیرشان به خاک خورد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا” از خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی امام و پيشوا جمعه مشهدT امروز ۱۹ مهرماه در خطبه های عبادی- سیاسی نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی، اظهار کرد: نقطه قابل تامل و همچنين توجه برای همه، خصوصا جوانان در وضعیت خاص انقلاب مقدس اسلامی ما بوده که در سال شمسي های اخیر مورد بی سابقه ترین حملات و همچنين تهاجمات چندضلعی و همچنين ترکیبی دشمن قرار گرفته است.

بی سابقه ترین جنگ های اقتصادی بر ما تحمیل شد وی با بیان اینکه وقتی ما تمام جریانات و همچنين حوادث این چند ساله اخیر را بررسی می کنیم می بینیم که انقلاب مقدس اسلامی و همچنين نظام ما در این مملکت و همچنين منطقه در محاصره حمله شش ضلعی دشمن با همه امکانات و همچنين اقتدار و قدرت جهانی قرار دارد، عنوان کرد: بی سابقه ترین جنگ های اقتصادی بر ما تحمیل شد، آن هم هم در چارچوب فشار حداکثری که چند سال شمسي است دشمنان هر نوع تهاجم در مقام تضعیف، براندازی و همچنين تضعیف معیشت و همچنين سفره شهروندان و مردم شهر در کره زمین انجام می دهند.

علم الهدی افزود: ضلع دوم پیچیده ترین جنگ شناختی و همچنين ادراکی علیه شهروندان و مردم شهر، متدینین و همچنين مسئولان از طریق فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای و همچنين اجتماعی است.

در این فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای علیه مسئولان دلسوز جان برکف ایثارگر ما چه ها نمی گویند.

در صورتي که از یک گوشه ای، از یک منصوب با چند واسطه او نقطه ضعفی به دست گرفتند، آن هم را پهناور و بزرگ کنند، جلوه دهند و همچنين در صورتي که حتی همین مقدار نقطه ضعف را به دست نیاوردند، دروغ بگویند، تهمت بزنند و همچنين اهانت کنند.

امام و پيشوا جمعه مشهد بیان کرد: ضلع سوم سنگین ترین جنگ روایت ها از راه پرحجم ترین کار تالیفی، رسانه ای و همچنين هنری برای تحریف وقایع است.

در دنیا فیلم هایی می سازند و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های هنری اجرا می کنند و همچنين در حال انجام دادن تهاجم عظیم چندجانبه رسانه ای در رسانه های قوی دنیا خواهند بود تا وقایع، جنایت ها، آدم کشی ها، بی بندو باری ها و همچنين خونریزی های رژیم های قبل را تحریف کنند و همچنين در مقابل، جنایت ها و همچنين تجاوزات را به صورت خدمت جلوه دهند، به عنوان روایت در کتاب، فیلم، هنر و همچنين انواع و همچنين اقسام مسائل رسانه ای در دنیا عمل می کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: ضلع چهارم سخت ترین جنگ های نیابتی علیه انقلاب ما به صورت نظامی، امنیتی و همچنين تروریستی است که در محیط اطراف به وجود آوردند، یک روز طالبان، یک روز داعش خود خوانده و همچنين یک روز تيم های تکفیری و همچنين وهابی را با فاسدترین و همچنين سنگدلانه ترین حرکت ها نسبت به زن و همچنين شهروندان و مردم شهر بی گناه خلق کردند، این جنگ های نیابتی را علیه ما به وجود آوردند و همچنين دارند ادامه می دهند.

وی خاطرنشان کرد: ضلع پنجم سهمگین ترین جنگ دیپلماتیک و همچنين سیاسی برای شکستن ائتلاف های مقاومت است که هر روز دنبال یک شیطنت و همچنين توطئه خواهند بود تا جریان مقاومت را در منطقه به هم بزنند و همچنين بین کشورهای دوست، بین ایران و همچنين عراق، بین جریان مقاومت و همچنين ایران مشکل ایجاد کنند که این توطئه ها را در داخل شهروندان و مردم شهر و همچنين بیرون کشور انجام می دهند.

علم الهدی اضافه کرد: از همه بدتر و همچنين سخت تر، شدیدترین جنگ فرهنگی بوده که به تعبیر مقام معظم رهبری اول فرمودند تهاجم فرهنگی، بعد فرمودند شبیخون فرهنگی و همچنين بعد فرمودند ناتوی فرهنگی که دین را از زیر پای شهروندان و مردم شهر بکشند و همچنين جوون را لاابالی کنند.

انواع و همچنين اقسام راه های لاابالی و همچنين بی بندوباری کردن و همچنين همچین ولنگار کردن دختر و همچنين پسر این مملکت را به وجود آوردند تا سفره دین از زیر پای شهروندان و مردم شهر کشیده مي شود و همچنين جوون ها بی دین شوند، شاید آن هم ها به مقصود برسند.

امام و پيشوا جمعه مشهد گفت: این اضلاع شش گانه تهاجم و همچنين دشمنی دشمن در این طول این ۴۰ سال شمسي، خصوصا در سال شمسي های اخیر، قوی تر و همچنين شدیدتر از همه، ما و همچنين انقلابمان را محاصره کرده است.

ضلع ها و همچنين جنگ هایی از تهاجم و همچنين حمله که در قبل یکی از این اضلاع، انقلابی را از پا درآورده، کشوری را نابود و همچنين ده ها فتنه رنگی را در بین شهروندان و مردم شهر کشورها ایجاد کرده و همچنين انسجام ملت ها را به هم زده، کافی بود ولي بايد توجه داشت انقلاب ما از ۶ طرف در این اضلاع شش گانه جنگ های متنوع گیر کرده و همچنين ما مورد هدف قرار گرفتیم.

باطل السحر جنگ های متنوع؛ حسین(ع) و همچنين کربلا نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه باطل السحر همه این موارد در این مدت و همچنين بعد از آن هم حسین(ع) و همچنين کربلا است، تصریح کرد: ما امام و پيشوا حسین(ع) و همچنين کربلا داریم که همه را از بین برده، همه جنگ ها شش ضلعی دشمن شکست خورده و همچنين هیچ کدام به نتیجه نرسیده، زیرا همه به دیواری به نام کربلا می خورد، بازمی گردد و همچنين صفر و همچنين نابود می مي شود، این پیاده روی و همچنين راهپیمایی اربعین که در تاریخ اسلام بی سابقه و همچنين بی‎نظیر بوده، پاسخگویی به همه این جنگ‎ها است که آن هم ها را نابود کرده است.

پیاده روی اربعین، یک رمز آسمانی الهیوی بیان کرد: از ۴، ۵ سال شمسي پیش که پیاده روی اربعین آخر گرفته، دشمن ابتدا سکوت کرد تا اجازه ندهد قضیه در رسانه ها بپیچد و همچنين دنیا از این راهپیمایی بالای ۲۰ میلیون فرد يا شخص باخبر مي شود.

این حادثه ای که در دنیا بی نظیر است، ۲۰ میلیون فرد يا شخص با یک عشق، ذکر و همچنين هدف راه می افتند و همچنين همه مغزها، دل ها و همچنين قدم ها به یک طرف بوده، مثل نداشته است.

آن هم ها ابتدا تلاش کردند تا کسی باخبر نشود و همچنين در رسانه ها نیز سکوت کردند ولي بايد توجه داشت دیدند یک رمز آسمانی الهی است و همچنين نمی توانند بی تفاوت باشند و همچنين امسال در صدد برآمدند تا این قصه را تضعیف کنند.

علم الهدی افزود: به وسیله عوامل مزدور خود غائله ای را در عراق به راه انداختند و همچنين حتی اسراییل جاسوسی را با قیافه روحانی اسراییل به بغداد فرستاد ولي بايد توجه داشت خداوند تبارک و تعالي او را رسوا کرد و همچنين عکس جاسوس اسراییلی که با لباس روحانی آمده بود با زن فرمانده اطلاعات ارتش اسراییل در فضای مجازی پخش و همچنين دشمن نابود و همچنين مفتضح شد.

آن هم ها تا اینجا جلو آمدند که جلوی اربعین را بگیرند، غائله درست کنند و همچنين عراق را به هم بریزند تا کسی برای اربعین نیاید ولي بايد توجه داشت تیرشان به خاک خورد.

امام و پيشوا جمعه مشهد ادامه داد: اکنون رسانه های آن هم‎ها تبلیغ می کنند که شهروندان و مردم شهر نروید، جمعیت زیاد بوده و همچنين امکانات بهداشتی، امنیتی و همچنين غذایی نیست تا شاید بتوانند جلوی اشخاص را بگیرند ولي بايد توجه داشت نتیجه عکس است.

تنها حضور ایرانی ها در حال عبور از مرز ۴ میلیون فرد يا شخص است.

چند شب قبل در شلمچه جا برای ایستادن اشخاص نبود.

افرادی که این اقدام را می‎کنند، در دل های آن هم ها یک عشق وجود دارد و همچنين آن هم هم حسین(ع) است، قدم ها همه به یک طرف بوده و همچنين آن هم کربلا است.

دشمن ما را با ۶ ضلع و همچنين جهت در سرسخت ترین و همچنين سهمگین ترین جنگ‎ها محاصره می‎کند ولي بايد توجه داشت امام و پيشوا حسین(ع) همه را حل می نماید.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ضمن تشکر از مسئولان دولتی و همچنين نهادهای مختلفی که با اخلاص در راهپیمایی اربعین خدمت می کنند و همچنين سرويس ها و خدمات و همچنين سرویس های خدماتی را برای پذیرایی ها توسعه می دهند، گفت: تو شهروندان و مردم شهر نیز کمک کنید، موکب هایی که برای اداره زائر رفتند، دیگر از عهده بر نمی آیند، به موکب هایی که از شهرستان خودتان رفتند کمک کنید تا پذیرایی را انجام دهند.

وی اضافه کرد: افرادی که در دهه آخر صفر نذر غذا برای سیدالشهدا(ع) دارند، نذورات خود را به این موکب ها بدهند تا بهتر بتوانند سرویس خدماتی و همچنين تغذیه به زائرین پیاده اربعین ارائه دهند.

مسئولان ما در نهادها و همچنين دستگاه های دولتی که خالصانه فعالیت می کنند، این سرویس دهی، سرويس ها و خدمات و همچنين فعالیت ها را بیشتر کنند.

هنوز جریان زائران اربعین بیشتر محتاج به سرویس خدماتی خواهند بود زیرا در صورتي که این کمک ها و همچنين سرويس ها و خدمات از ایران نباشد، تحمل این جمعیت برای کشور عراق امکان پذیر نیست.

باید موانع را برداند و همچنين تا جایی که می توانند کمک کنند، همچنین باید برخی موانع بروکراسی از جلوی پا برداشته شده و همچنين خدمت بیشتر مي شود.

علم الهدی با اشاره به اینکه جریان امام و پيشوا حسین(ع) این است که نه تنها دشمنان ما در این روزگار بلکه از اول کسی نمی توانسته بود پیش بینی کند که حرکت سیدالشهدا در نهایت چه می مي شود، تصریح کرد: آنچه در ظاهر حرکت می دیدند، فشار، محرومیت، سختی، کشتن، به خاک و همچنين خون کشیدن و همچنين ظلم بود ولي بايد توجه داشت آخرش به کجا می رود.

اربعین نیز اینگونه بوده، هنوز اول کار است، حجم کار را می بینند ولي بايد توجه داشت در نهایت راهپیمای اربعین دنیا را حسینی، تشنه ابی عبدالله(ع) و همچنين شیفته کربلا می کند، تا روزی که امام و پيشوا زمان(عج) ظهور کنند، حسین(ع) جهانگیر و همچنين عالمگیر می مي شود و همچنين تمام دنیا حسین شناس می شوند.

انتهای پیام
کلید واژه ها: امام و پيشوا جمعه مشهد – شبکه های ماهواره ای – راهپیمایی اربعین – شبکه های ماهواره – امام و پيشوا جمعه – آیت الله سید احمد علم الهدی – خراسان رضوی – دشمن – رسانه – تضعیف – فضای مجازی – راهپیمایی – اربعین – انقلاب – علم الهدی – جمعه – مشهد – نماینده ولی فقیه – ماهواره – مسئولان – اقتصادی – نماز جمعه مشهد – دشمنان – اسلامی – خراسان – امام و پيشوا – جنایت – روایت – مجازی – سنگین ترین

منبع

دشمن با به راه انداختن غائله عراق نيت و اراده تضعیف راهپیمایی اربعین را داشت در تاریخ ۱۱ October 2019 | 3:10 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …