خانه / دسته‌بندی نشده / نمره مردودی علمای بلوچستان به کانال آمدنیوز

نمره مردودی علمای بلوچستان به کانال آمدنیوز

نمره مردودی علمای بلوچستان به کانال آمدنیوز

|نمره مردودی علمای بلوچستان به کانال آمدنیوز از اس پی سیتی|

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، این کانال ضدانقلاب در پیوند با شبکه های ماهواره ای وهابی، خود را حامی حقوق اهل سنت جا می زند و همچنين به تریبون تبلیغاتی برای مفتی های فارسی زبان سعودی نظیر عبدالفتاح خدمتی ، – دو عالم اهل سنت بلوچستان به فعالیت های مخرب کانال تلگرامی آمدنیوز واکنش منفی نشان دادند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، این کانال ضدانقلاب در پیوند با شبکه های ماهواره ای وهابی، خود را حامی حقوق اهل سنت جا می زند و همچنين به تریبون تبلیغاتی برای مفتی های فارسی زبان سعودی نظیر عبدالفتاح خدمتی ، عقیل هاشمی ، ابراهیم احراری و همچنين.

تبدیل شده است.

مولوی شمس الحق دامنی امام و پيشوا جمعه اهل سنت ایرانشهر، طی ارتباط تلفنی با پایگاه “پرسشگران” متعلق به دانشجویان اهل سنت ایران، در پاسخ به این سؤال که دیدگاه علمای اهل سنت در مورد فعالیت های مخرب کانال آمدنیوز چیست و همچنين آیا این کانال نزد تو جایگاهی دارد؟ اظهار داشت: بنده تا حالا این آمدنیوز را ندیده ام و همچنين قطعا این نوع کانال ها تأثیری نخواهند داشت.

وی افزود: ما علمای اهل سنت و همچنين جماعت توجهی به تبلیغات و همچنين شایعات این کانال ها و همچنين دشمنی هایشان نداریم و همچنين تنها و فقط به دنبال انجام وظیفه شرعی خودمان هستیم؛ صرف نظر از اینکه آن هم ها علیه ما چه می گویند.

همچنین مولوی نظرمحمد زعیمی امام و پيشوا جمعه و همچنين مدیر دارالقرآن سراوان، در مورد ماهیت این کانال و همچنين جایگاهش نزد اهل سنت گفت: این کانال نزد ما مردود است.

ما علمای اهل سنت و همچنين جماعت اینچنین تفکراتی را نمی پذیریم و همچنين غیرقابل قبول می دانیم.

نامبرده سپس به جوانان توصیه کرد که چنین تفکراتی را نپذیرند و همچنين تنها به دنبال حقایق باشند و همچنين از دیگرانی که سیلی خورده اند عبرت بگیرند.

گفتنی است کانال ضدانقلاب آمدنیوز در پیوند با شبکه های ماهواره ای وهابی، خود را حامی حقوق اهل سنت جا می زند و همچنين به تریبون تبلیغاتی برای مفتی های فارسی زبان سعودی نظیر عبدالفتاح خدمتی ، عقیل هاشمی ، ابراهیم احراری و همچنين.

تبدیل شده است.

کلید واژه ها: اهل سنت – کانال – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – تبلیغات – تبلیغاتی – ماهواره – تریبون – امام و پيشوا جمعه – خبرگزاری – بلوچستان – پیوند – سعودی – فارسی – زبان – فعالیت – شبکه – حقوق – مفتی – هاشمی – سیاسی – مولوی – نقل از – دانشجویان – امام و پيشوا – جمعه – ارتباط – شایعات – جوانان – واکنش

منبع

نمره مردودی علمای بلوچستان به کانال آمدنیوز در تاریخ ۱۲ October 2019 | 3:10 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم)

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) |کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) از …