خانه / دسته‌بندی نشده / روزنامه اعتماد: اطلاعات سپاه در دستگیری روح الله زم،سرویسهای اطلاعاتی اروپا را فریب داد

روزنامه اعتماد: اطلاعات سپاه در دستگیری روح الله زم،سرویسهای اطلاعاتی اروپا را فریب داد

روزنامه اعتماد: اطلاعات سپاه در دستگیری روح الله زم،سرویسهای اطلاعاتی اروپا را فریب داد

|روزنامه اعتماد: اطلاعات سپاه در دستگیری روح الله زم،سرویسهای اطلاعاتی اروپا را فریب داد از اس پی سیتی|

کاری که برادران غیور سپاه کردند در واقع یک عملیات بسیار بسیار مهم است که محاسبات و همچنين مناسبات دشمن را بر هم می زند.

اینکه آمدنیوز متلاشی و همچنين رییسش دستگیر شد، – دیدارنیوز – الیاس حضرتی در روزنامه اعتماد نوشت:از خبری که دیروز منتشر شد، خیلی ها خوشحال شدند.

نه تنها و فقط دل بچه گروه و حزب اللهی ها و همچنين انقلابی ها از به دام افتادن سردمدار آمدنیوز شاد شد، بلکه شهروندان و مردم شهر کوچه و همچنين بازار هم از اینکه شنیدند شر مزاحمی التهاب آفرین و همچنين بدخواه کشور از سرشان کم شد، احساس خرسندی کردند.

ما امروز با نظام سلطه در یک جنگ رسانه ای تمام عیار قرار گرفته ایم.

و همچنين مراکزی زيرا و به درستي که آمدنیوز و همچنين بعضی از شبکه های ماهواره ای در حکم توپخانه و همچنين پیاده نظام این جنگ رسانه ای عمل می کنند و همچنين تا آنجا که زورشان برسد، قدرت داخلی و همچنين خارجی ما را مورد حمله قرار می دهند.

از این جهت نه تنها و فقط موظفیم که شهروندان و مردم شهر را نسبت به نیت و همچنين عمل رسانه های معاند آگاه کنیم، بلکه سزاوار است با انجام عملیات ضدجاسوسی، فرصت و همچنين امکانات و همچنين ابزار دشمن را از بین ببریم.

کاری که برادران غیور سپاه کردند در واقع یک عملیات بسیار بسیار مهم است که محاسبات و همچنين مناسبات دشمن را بر هم می زند.

اینکه آمدنیوز متلاشی و همچنين رییسش دستگیر شد، چیزی جز قله کوه یخی نیست که قابل رویت است.

اصل و همچنين عظمت کار در آن هم قسمت و بخش های ناپیداست که پاسداران گمنام امام و پيشوا زمان توانستند، سرویس های اطلاعاتی اروپا و همچنين حامیان مالی- فکری آمدنیوز را بفریبند و همچنين ایشان را در دام بیندازند.

از این جهت به برادران پاسدار خسته نباشید عرض می کنم و همچنين از صمیم قلب توفیق و همچنين سربلندی شان را آرزو می کنم.

ولي بايد توجه داشت در پایان بی مناسبت نیست که این نقطه را مجددا یادآور شوم که خوب است همچنين و علاوه بر چنین اقداماتی راه ر تکرار بر خطا ببندیم و همچنين اصلا امکان رشد و همچنين پروبال گرفتن رسانه نماهای معاند را بگیریم.

با اصلاح ساختاری رسانه ها و همچنين همچنین اصلاح نگاه مقامات به این مقوله و همچنين اصلاح رسانه ملی و همچنين.

می توانیم فضایی مملو از نشاط و همچنين آزادی و همچنين همدلی بیافرینیم که در آن هم امکان نفوذ و همچنين رسوخ جریان مزاحمی زيرا و به درستي که آمدنیوز منتفی مي شود.

کلید واژه ها: رسانه – روزنامه اعتماد – اطلاعات – دستگیر – عملیات – شبکه های ماهواره ای – اطلاعاتی – شبکه های ماهواره – اصلاح – رسانه ها – روزنامه – اعتماد – قدرت – متلاشی – پاسدار – دشمن – سپاه – سرویس – اروپا – رسانه ملی – شهروندان و مردم شهر – نظام – دستگیری – ماهواره – التهاب – حامیان – پیاده – داخلی – فضایی – گمنام

منبع

روزنامه اعتماد: اطلاعات سپاه در دستگیری روح الله زم،سرویسهای اطلاعاتی اروپا را فریب داد در تاریخ ۱۵ October 2019 | 9:58 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …