خانه / دسته‌بندی نشده / ماجرای عاشقی شیرین نجفی و همچنين روح الله زم از زبان ادمین دوم آمدنیوز

ماجرای عاشقی شیرین نجفی و همچنين روح الله زم از زبان ادمین دوم آمدنیوز

ماجرای عاشقی شیرین نجفی و همچنين روح الله زم از زبان ادمین دوم آمدنیوز

|ماجرای عاشقی شیرین نجفی و همچنين روح الله زم از زبان ادمین دوم آمدنیوز از اس پی سیتی|

ماجرای ارتباط شیرین نجفی و همچنين روح الله زم به پيشامد جديد ای تبدیل شده که برخی اسم عاشقی را روی آن هم می گذارند و همچنين برخی دیگر هم این زن را متهم اصلی دستگیری زم می دانند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازشبکه خبری تهران نیوز”، در ادامه استیصال و همچنين سردرگمی شبکه های ماهواره ای از دستگیری ادمین آمدنیوز توسط نهاد اطلاعات سپاه، دیدن فیلم ماجرای عاشقی شیرین نجفی و همچنين روح الله زم از زبان ادمین دوم آمدنیوز خالی از لطف نیست.

این روزها شبکه های ماهواره ای به منظور جذب مخاطب از موضوع دستگیری روح الله زم به عنوان اصلی ترین خبرهاي جديد خود بهره بري و استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید: ادعای همسر روح الله زم در خصوص دستگیری شوهرش” به تازگی یکی از این شبکه های ماهواره ای ارتباط تلفنی با شیرین نجفی ادمین دوم آمدنیوز برقرار کرده و همچنين از وی در مورد زم سوال هایی پرسیده است که فیلم آن هم را در ادامه ديدن می کنید:https://namehnews.

com/files/fa/news/1398/7/28/619456_861.

mp4″ شاهکاری که فتنه را به داخل زمین دشمن انداختمازیار مدیر فنی آمدنیوز در مصاحبه با بی بی سی فارسی، شیرین نجفی فرد يا شخص دوم این رسانه را به نقش داشتن در دستگیری روح الله زم متهم کرد.

شیرین نجفی و همچنين روح الله زم ؛ عاشقی یا نفرت؟! اتهاماتی که مدیر فنی آمدنیوز به شیرین نجفی وارد می کرد با واکنش مجری بی بی سی فارسی همراه شد به این بهانه که نجفی در برنامه جذاب و جالب و خوب حضور ندارد و همچنين نمی تواند از خود دفاع کند که این امر به بگومگویی کوتاه بین مجری و همچنين میهمان برنامه جذاب و جالب و خوب تبدیل شد.

مازیار در پاسخ به یکی از سوال های مجری بی بی سی فارسی که پرسید آیا بعد از دستگیری روح الله زم با وی ارتباطی برقراری کردید؟ با بغض گفت: کاری نمی توانستیم بکنیم.

انتهای پیام/*
کلید واژه ها: روح الله زم – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – دستگیری – بی بی سی فارسی – نجفی – مجری بی بی سی – ماهواره – بی بی سی – ارتباط – شبکه – فارسی – مجری – برنامه جذاب و جالب و خوب – زبان – فیلم – مدیر – متهم – اطلاعات – نهاد – مصاحبه – میهمان – خبرهاي جديد – واکنش – تهران – رسانه – مخاطب – همراه – نقل از – هایی

منبع

ماجرای عاشقی شیرین نجفی و همچنين روح الله زم از زبان ادمین دوم آمدنیوز در تاریخ ۲۰ October 2019 | 11:49 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

IMAGE634485790882031250.jpg

با فیلم های پراشتباهی در جریان فیلم های خاص طرف هستیم/ فاصله بین اکران آنلاین و همچنين پخشِ شبکه های ماهواره ای تنها و فقط دو ساعت است

با فیلم های پراشتباهی در جریان فیلم های خاص طرف هستیم/ فاصله بین اکران آنلاین …