خانه / دسته‌بندی نشده / پیاده روی به سوی حرم اهل بیت(ع) روحیه مقاومت را در ملت تقویت می کند

پیاده روی به سوی حرم اهل بیت(ع) روحیه مقاومت را در ملت تقویت می کند

پیاده روی به سوی حرم اهل بیت(ع) روحیه مقاومت را در ملت تقویت می کند

|پیاده روی به سوی حرم اهل بیت(ع) روحیه مقاومت را در ملت تقویت می کند از اس پی سیتی|

پیاده روی به سوی حرم اهل بیت(ع)روحیه مقاومت را در ملت تقویت می کند.

– پیاده روی به سوی حرم اهل بیت(ع) روحیه مقاومت را در ملت تقویت می کند امام و پيشوا جمعه موقت بجنورد گفت: پیاده روی به سوی حرم اهل بیت(ع)روحیه مقاومت را در ملت تقویت می کند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایسنا، حجت الاسلام و همچنين المسلمین رضا نوری در نماز عبادی و همچنين سیاسی جمعه با اشاره به اینکه در ماه محرم امسال حدود چهار میلیون فرد يا شخص از ایران برای زیارت حرم امام و پيشوا علی(ع) و همچنين امام و پيشوا حسین(ع) به کشور عراق سفر کردند، افزود: از سوی دیگر تعداد زائران پیاده امام و پيشوا رضا(ع) نیز افزایش یافته است که این پیاده روی ها سرمایه گذاری معنوی شهروندان و مردم شهر خواهند بود.

وی ادامه داد: پیاده روی به سوی حرم اهل بیت، ملت ما را در مقابل بیگانگان بیمه می کند و همچنين روحیه مبارزه با ظلم طلبی را افزایش می دهد.

نوری با بیان اینکه الگوگیری از پیام اکرم(ص) و همچنين امام و پيشوا ها مایه فخر ملت ایران است، اظهارکرد: ملت ایران تمامی موفقیت های کسب کرده چه در جنگ هشت ساله دفاع مقدس، چه در تحریم ها و همچنين .

مدیون پیام اکرم(ص) و همچنين اهل بیت است.

وی در ادامه به سالروز تصویب لایحه ننگین کاپیتولاسیون نیز اشاره و همچنين بیان کرد: در صورتي که امروز با کشورهای زورگو کنار نمی آیم به معنای آن هم نیست که ایران کنار نمی آید بلکه آن هم کشورهای زورگو خواهند بود که نمی خواهند کنار بیایند.

امام و پيشوا جمعه موقت بجنورد تصریح کرد: در ۱۱۰ سال شمسي اخیر آمریکا بیش از ۴۰ جنگ و همچنين کودتا در نقاط متنوع و گوناگون و مختلف دنیا به راه انداخته است و همچنين در این جنگ و همچنين کودتاها حدود هفت میلیون فرد يا شخص نیز کشته شده اند.

وی تاکید کرد: حدود ۴۰ سال شمسي است که کشورهای جنگ طلب و همچنين سلطه گر به تقابل با کشور ایران پرداخته اند و همچنين هیچ وقت نیز کوتاه نیامده اند.

نوری خاطرنشان کرد: اکنون کشوری همچون فرانسه تبدیل به پایگاه منافقان شده است و همچنين به آن هم ها امکانات، شبکه های ماهواره ای و همچنين .

می دهد تا علیه ایران اقدام کنند.

وی تاکید کرد: شهروندان و مردم شهر ایران به روش قطع با فرهنگ عاشورا می تواند در برابر دنیا ایستادگی کند و همچنين با الگوگیری از پیامبر اکرم(ص) و همچنين امام و پيشوا حسین(ع) می تواند مقاومت کند و همچنين با درس گرفتن از امام و پيشوا رضا(ع) می تواند در مقابل فتنه گیری های دشمنان و همچنين نظام سلطه خواه مصون بماند.

امام و پيشوا جمعه موقت بجنورد همچنین با اشاره به روز بسیج دانش آموزی گفت: مدارس و همچنين اولیا وظیفه سنگینی را به دست دارند و همچنين آن هم ها باید نسل جوون را با نسل انقلابی، شهدا و همچنين اهل بیت آشنا کنند.

وی افزود: باید فرهنگ شهید حسین فهمیده که فرهنگ مبارزه با زورگویی بود در جامعه احیاء مي شود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: پیاده روی – اهل بیت – امام و پيشوا – پیاده – ایران – مقاومت – امام و پيشوا جمعه – روحیه – کشور – بجنورد – شبکه های ماهواره ای – پیام – جمعه – فرهنگ – شبکه های ماهواره – مبارزه – نوری – افزایش – حسین – فرهنگ عاشورا – زائران پیاده – سرمایه گذاری – تصویب لایحه – کودتا – کشور عراق – سلطه – شهروندان و مردم شهر – بیگانگان – نسل جوون – ماه محرم

منبع

پیاده روی به سوی حرم اهل بیت(ع) روحیه مقاومت را در ملت تقویت می کند در تاریخ ۲۵ October 2019 | 1:12 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000620000865_Test_PhotoO.jpg

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان |آغاز دوره شهید تختی نژاد در …