خانه / دسته‌بندی نشده / آیت الله خاتمی : امروز به شدت نیازمند عنصر امید هستیم

آیت الله خاتمی : امروز به شدت نیازمند عنصر امید هستیم

آیت الله خاتمی : امروز به شدت نیازمند عنصر امید هستیم

|آیت الله خاتمی : امروز به شدت نیازمند عنصر امید هستیم از اس پی سیتی|

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا، آیت الله سید احمد خاتمی شنبه شب طی سخنانی در مسجد خاتم الانبیاء کیش با اشاره به تاریخ اسلام و همچنين مشابهت توطئه های دشمنان علیه نظام نبوی در آن هم زمان و همچنين علیه انقلاب اسلامی در عصر جدید افزود: دشمنان، یاران و همچنين پیروان حضرت را تحت فشار، شکنجه و همچنين آزار قرار می دادند و همچنين حتی نقشه ترور رسول اکرم (ص ) را کشیدند ولي بايد توجه داشت علي رغم این توطئه ها خواست خداوند برآن بود تا جان پیامبر محفوظ بماند و همچنين مسیر هدایت به سامان برسد.

امام و پيشوا جمعه موقت تهران که به مناسبت وفات حضرت رسول اکرم(ص)، شهادت حضرت امام و پيشوا حسن مجتبی(ع) و همچنين شهادت حضرت امام و پيشوا رضا (ع) سخن می گفت اضافه کرد: در زمان پیامبر دو نظریه علیه نظام نبوی فعالیت می کرد، نظریه یا جریان فکری که در مکه نا امیدی را ترزیق و همچنين چنین القا می کرد که نظام نبوی راه به جایی نمی برد و همچنين با مردن و مرگ پیامبر به پایان می رسد.

آیت الله خاتمی اضافه کرد: نظریه دوم، نظام نبوی را در سراشیبی سقوط می انگاشت، درحالیکه که نظام نبوی بسرعت در حال سعود بود بگونه ای که سراسر جهان را فرا گرفت و همچنين اکنون بیش از یک و همچنين نیم میلیارد جمعیت جهان یکصدا می گویند: أَشْهَدُ أَنّ لَّا إِلَٰهَ إِلَّإ الله وأَشْهَدُ ان محمداً رسول الله .

خاتمی با استناد به آیاتی از قران مجید افزود: سنت خداوند تبارک و تعالي بر این است که دین اسلام دین قالب جهان هستی باشد .

وی یادآوری کرد: انقلاب اسلامی نیز از ابتدا به تا حال شاهد معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين توطئه های بسیاری بوده که این موارد در قالب دو نظریه فوق قابل دسته بندی است .

عضو مجلس خبرگان توضیح داد: نظریه و همچنين فکر کردن و انديشيدن اول توسط شبکه های ماهواره ای بیگانه و همچنين فضای مجازی آلوده صورت می گیرد که همواره این حس را القا می کنند که نظام جمهوری اسلامی ایران در شیب سقوط قرار گرفته و همچنين این دقیقا مطابق با آن هم نظریه و همچنين انگاشته هایی است که دشمنان اسلام در پنجمین سال شمسي هجرت نسبت به نظام نبوی داشتند، ولي بايد توجه داشت نظام اسلامی با عنصرهای امید و همچنين عنایت خداوند، آینده ای روشن دارد و همچنين مسیر تعالی خود را طی می کند.

آیت الله خاتمی همچنین در این زمینه گفت: یکی از این شبکه های ماهواره ای شبکه ماهواره ای معاند من و همچنين تو است که تحت حمایت بهاییان قرار دارد و همچنين دیگری کانال آمد نیوز که اخیرا سر دسته آن هم با ذلت و همچنين رسوایی دستگیر شد .

وی تصریح کرد: این شبکه ها با تغذیه از دروغ ،افترا و همچنين خبرسازی تلاش دارند تا فضای نامیدی را ایجاد و همچنين ترسیم کنند و همچنين نظام را در سراشیبی سقوط جلوه دهند.

آینده انقلاب از قبل آن هم روشنتر است عضو هیئت رییسه مجلس خبرگان در ادامه سخنان خود به نقل از مقام معظم رهبری افزود:”آینده انقلاب اسلامی را روشنتر از قبل می دانم ” وی یاد آوری کرد: انقلاب اسلامی همچون نظام نبوی در تنهایی و همچنين با نفراتی کم ولي بايد توجه داشت مخلص شکل گرفت و همچنين سرانجام با حضور گسترده شهروندان و مردم شهر در سال شمسي ۵۷ به پیروزی رسید و همچنين همچنان که آینده نظام نبوی روشن بوده، انقلاب اسلامی ایران نیز که اسلام ناب محمدی را در جهان پر آوازه کرده است، آینده ای روشن خواهد داشت.

آیت الله خاتمی وجود معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين سختی ها را هزینه دینمداری و همچنين ارزش مدرای دانست و همچنين گفت: در طول تاریخ بشریت بهای ارزش مداری و همچنين دینمداری با معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين سختی ها پرداخت شده است.

با وجود هفت عنصر امید و همچنين عنایت خداوندی آینده انقلاب اسلام روشن است عضو هیئت رییسه مجلس خبرگان در ادامه عنایت خداوندی را مهمترین عنصر امید ذکر کرد و همچنين افزود:به یاری خداوند و همچنين تکیه بر هفت عنصر امید تمامی توطئه ها و همچنين دروغ پردازی های دشمن نقش برآب است و همچنين دشمنان انقلاب اسلامی در واقع آب در هاون می کوبند.

آیت الله خاتمی خنثی سازی ۶ کودتا بویژه کودتای نوژه را شامل عنایات خداوندی برای حفظ انقلاب اسلامی ذکر کرد و همچنين افزود: کودتای نوژه که یکی از خطرناک ترین این کودتاها بود با عنایت خداوندی خنثی و همچنين عوامل آن هم دستگیر شدند.

وی همچنین شکست عملیات طبس را که آمریکا ماهها برای آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کرده بود، از دیگر عنایات خداوندی ذکر کرد و همچنين افزود: اگربخواهیم عنصر عنایت خداوندی را در انقلاب اسلامی بیان کنیم کتاب قطوری نگاشته خواهد شد .

امام و پيشوا جمعه موقت تهران انگیزه الهی بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنين رهبر معظم انقلاب را از عنایات خداوندی ذکر کرد و همچنين از آن هم به عنوان مهمترین عنصر امید نام برد.

آیت الله خاتمی راهپیمایی ۳۰ میلیونی و همچنين بی نظیر اربعین را از دیگر جلوه های عنایات الهی ذکر کرد و همچنين افزود:این راهپیمایی که در سطح جهانی بی نظیر بود با مدیریت کامل مردمی و همچنين در نهایت بخشندگی و همچنين کرامت انجام شد؛ نشانه دیگری از امید و همچنين آینده روشن است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: اسلام – آیت الله خاتمی – انقلاب اسلامی – نظام – شبکه های ماهواره ای – آیت الله – اسلامی – شبکه های ماهواره – خاتمی – خاتم – انقلاب – آیت الله سید احمد خاتمی – ماهواره – مجلس خبرگان – امام و پيشوا جمعه موقت تهران – دشمنان – جمهوری اسلامی ایران – پیامبر – شبکه – امید – توطئه – آینده – مقام معظم رهبری – هیئت رییسه مجلس – سید احمد خاتمی – جمهوری اسلامی – جهان – امام و پيشوا – سقوط – قرار

منبع

آیت الله خاتمی : امروز به شدت نیازمند عنصر امید هستیم در تاریخ ۲۷ October 2019 | 12:05 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …