خانه / دسته‌بندی نشده / روایت سیداحمد خاتمی از پشت پرده دروغ سازی های آمد نیوز و همچنين من وتو

روایت سیداحمد خاتمی از پشت پرده دروغ سازی های آمد نیوز و همچنين من وتو

روایت سیداحمد خاتمی از پشت پرده دروغ سازی های آمد نیوز و همچنين من وتو

|روایت سیداحمد خاتمی از پشت پرده دروغ سازی های آمد نیوز و همچنين من وتو از اس پی سیتی|

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان تأکید کرد: امروز بشدت نیازمند عنصر امید هستیم زیرا دشمن تمامی تلاش خود را برای پمپاژ ناامیدی به جامعه ما به کار بسته است.

– حجت الاسلام سید احمد خاتمی شنبه شب طی سخنانی در مسجد خاتم الانبیاء کیش با اشاره به تاریخ اسلام و همچنين مشابهت توطئه های دشمنان علیه نظام نبوی در آن هم زمان و همچنين علیه انقلاب اسلامی در عصر جدید گفت: دشمنان، یاران و همچنين پیروان حضرت را تحت فشار، شکنجه و همچنين آزار قرار می دادند و همچنين حتی نقشه ترور رسول اکرم (ص ) را کشیدند ولي بايد توجه داشت علي رغم این توطئه ها خواست خداوند برآن بود تا جان پیامبر محفوظ بماند و همچنين مسیر هدایت به سامان برسد.

قسمت و بخش هایی از اظهارات امام و پيشوا جمعه موقت تهران به شرح زیر است: * در زمان پیامبر دو نظریه علیه نظام نبوی فعالیت می کرد، نظریه یا جریان فکری که در مکه نا امیدی را ترزیق و همچنين چنین القا می کرد که نظام نبوی راه به جایی نمی برد و همچنين با مردن و مرگ پیامبر به پایان می رسد.

* نظریه دوم، نظام نبوی را در سراشیبی سقوط می انگاشت، درحالیکه که نظام نبوی بسرعت در حال سعود بود بگونه ای که سراسر جهان را فرا گرفت و همچنين اکنون بیش از یک و همچنين نیم میلیارد جمعیت جهان یکصدا می گویند: أَشْهَدُ أَنّ لَّا إِلَٰهَ إِلَّإ الله وأَشْهَدُ ان محمداً رسول الله .

سنت خداوند تبارک و تعالي بر این است که دین اسلام دین قالب جهان هستی باشد .

* انقلاب اسلامی نیز از ابتدا به تا حال شاهد معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين توطئه های بسیاری بوده که این موارد در قالب دو نظریه فوق قابل دسته بندی است .

* نظریه و همچنين فکر کردن و انديشيدن اول توسط شبکه های ماهواره ای بیگانه و همچنين فضای مجازی آلوده صورت می گیرد که همواره این حس را القا می کنند که نظام جمهوری اسلامی ایران در شیب سقوط قرار گرفته و همچنين این دقیقا مطابق با آن هم نظریه و همچنين انگاشته هایی است که دشمنان اسلام در پنجمین سال شمسي هجرت نسبت به نظام نبوی داشتند، ولي بايد توجه داشت نظام اسلامی با عنصرهای امید و همچنين عنایت خداوند، آینده ای روشن دارد و همچنين مسیر تعالی خود را طی می کند.

* یکی از این شبکه های ماهواره ای شبکه ماهواره ای معاند من و همچنين تو است که تحت حمایت بهاییان قرار دارد و همچنين دیگری کانال آمد نیوز که اخیرا سر دسته آن هم با ذلت و همچنين رسوایی دستگیر شد .

* این شبکه ها با تغذیه از دروغ ،افترا و همچنين خبرسازی تلاش دارند تا فضای نامیدی را ایجاد و همچنين ترسیم کنند و همچنين نظام را در سراشیبی سقوط جلوه دهند.

آینده انقلاب از قبل آن هم روشنتر است * آینده انقلاب اسلامی را روشنتر از قبل می دانم، انقلاب اسلامی همچون نظام نبوی در تنهایی و همچنين با نفراتی کم ولي بايد توجه داشت مخلص شکل گرفت و همچنين سرانجام با حضور گسترده شهروندان و مردم شهر در سال شمسي ۵۷ به پیروزی رسید و همچنين همچنان که آینده نظام نبوی روشن بوده، انقلاب اسلامی ایران نیز که اسلام ناب محمدی را در جهان پر آوازه کرده است، آینده ای روشن خواهد داشت.

* وجود معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين سختی ها را هزینه دینمداری و همچنين ارزش مدرای است، در طول تاریخ بشریت بهای ارزش مداری و همچنين دینمداری با معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين سختی ها پرداخت شده است.

* به یاری خداوند و همچنين تکیه بر هفت عنصر امید تمامی توطئه ها و همچنين دروغ پردازی های دشمن نقش برآب است و همچنين دشمنان انقلاب اسلامی در واقع آب در هاون می کوبند.

* خنثی سازی ۶ کودتا بویژه کودتای نوژه شامل عنایات خداوندی برای حفظ انقلاب اسلامی است، کودتای نوژه که یکی از خطرناک ترین این کودتاها بود با عنایت خداوندی خنثی و همچنين عوامل آن هم دستگیر شدند.

* شکست عملیات طبس را که آمریکا ماهها برای آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کرده بود، از دیگر عنایات خداوندی بود، اگربخواهیم عنصر عنایت خداوندی را در انقلاب اسلامی بیان کنیم کتاب قطوری نگاشته خواهد شد .

* راهپیمایی ۳۰ میلیونی و همچنين بی نظیر اربعین از دیگر جلوه های عنایات الهی است، این راهپیمایی که در سطح جهانی بی نظیر بود با مدیریت کامل مردمی و همچنين در نهایت بخشندگی و همچنين کرامت انجام شد؛ نشانه دیگری از امید و همچنين آینده روشن است.

۲۷۲۱۹
کلید واژه ها: انقلاب اسلامی – اسلام – نظام – اسلامی – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – انقلاب – ماهواره – آینده – امید – احمد خاتمی – امام و پيشوا جمعه موقت تهران – دشمنان – پیامبر – جمهوری اسلامی ایران – هایی – شبکه – دشمن – توطئه – آمد نیوز – امیدی – هیات رییسه مجلس – سید احمد خاتمی – سیداحمد خاتمی – جمهوری اسلامی – خداوند – خاتم – سقوط – جهان – قرار

منبع

روایت سیداحمد خاتمی از پشت پرده دروغ سازی های آمد نیوز و همچنين من وتو در تاریخ ۲۷ October 2019 | 10:13 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دشمن از حضور حداکثری شهروندان و مردم شهر در انتخابات هراس دارد

دشمن از حضور حداکثری شهروندان و مردم شهر در انتخابات هراس دارد |دشمن از حضور …