خانه / دسته‌بندی نشده / عوارض هولناک محصولات زیبایی ماهواره ای که سلبریتی ها تبلیغ می کنند

عوارض هولناک محصولات زیبایی ماهواره ای که سلبریتی ها تبلیغ می کنند

عوارض هولناک محصولات زیبایی ماهواره ای که سلبریتی ها تبلیغ می کنند

|عوارض هولناک محصولات زیبایی ماهواره ای که سلبریتی ها تبلیغ می کنند از اس پی سیتی|

به تازگی برخی سلبریتی ها اقدام به تبلیغات کرم های زیبایی در فضای مجازی می کتتد که این محصولات تقلبی عوارض جدی دارند.

– کرم دور چشم برای رفع تیرگی ، با این کرم دور چشم پوستی زیبا و همچنين صاف داشته باشید اینها تبلیغات دروغ و همچنين فریبنده در شبکه های مجازی و همچنين ماهواره ای است که به دست برخی سلبریتی ها انجام می مي شود.

متاسفانه برخی اشخاص به ویژه خانم ها گول تبلیغات این سلبریتی ها را می خوردند و همچنين گرفتار عوارض جبران ناپذیر این کرم های زیبایی می شوند.

شیوا یکی از افرادی است که گول این تبلغیات دروغین را خورده و همچنين گرفتار عوارض پوستی آن هم شده است.

به گفته او بعد از ديدن تبلیغات سلبریتی ها ، کرم زیبایی را دور چشم خود خریداری می کند و همچنين بعد از مدتی از مصرف گرفتار التهاب پوست دور چشم می مي شود و همچنين بعد از رفت و آمد و مراجعه به متخصص پوست از تقلبی بودن کرم آگاه می مي شود.

پارمیدا نیز یکی دیگر از افرادی است که با ديدن تبلیغ کرم زیبایی پوست در ماهواره و همچنين بهره بري و استفاده از آن هم گرفتار التهاب شدید پوستی شده است و همچنين مدت های طولانی کرم ها درمانی مصرف کرده است تا عوارض کرم تقلبی از بین برود.

عوارض هولناک کرم های زیبایی ماهواره ای امیر هوشنگ احسانی استاد علوم پزشکی تهران و همچنين متخصص پوست در گفت وگو با روزنامه نويس و خبرنگار حوزه بهداشت و همچنين درمان در مورد عوارض کرم های آرایشی و همچنين بهداشتی تقلبی که در فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای تبلیغ می مي شود، اظهار کرد: به دلیل بالا رفتن قیمت کرم های آرایشی و همچنين بهداشتی، درمانی و همچنين زیبایی تقلب و همچنين کپی افزایش پیدا کرده است.

او ادامه داد: متاسفانه در سال شمسي های اخیر شاهد تبلیغات زیبایی به دست سلبریتی ها هستیم در حالی که این اشخاص هیچ تخصصی ندارد و همچنين محصولات زیبایی را بدون هیچ پشتوانه علمی تبلیغ می کنند.

گول تبلیغات دروغین سلبریتی ها را نخورید این متخصص پوست و همچنين مو تصریح کرد: در موارد بسیاری شاهد آن هم هستیم که برخی اشخاص گول این تبلیغات دروغین سلبریتی ها را می خورند و همچنين اقدام به خرید محصول از شبکه های ماهواره ای و همچنين مجازی می کنند.

احسانی گفت: متاسفانه بسیاری از بیماران بعد از خرید و همچنين بهره بري و استفاده از کرم های زیبایی ماهواره ای گرفتار عوارض جبران ناپذیری شامل حساسیت های پوستی، خارش، قرمزی، پوسته ریزی، التهاب و همچنين عفونت شده اند که مدت های طولانی فرد را گرفتار می کند و همچنين درمان طولانی مدتی نیاز دارد.

تبلیغات اغواگرایانه در حوزه پزشکی جرم و جنايت است کیانوش جهان پور سخنگوی نهاد غذا و همچنين دارو در این باره گفت: متاسفانه سود جویان از فناوری و همچنين شبکه های مجازی و همچنين سلبریتی ها بهره بري و استفاده می کنند تا به جامعه هدف بفهمانند که محصول دارای تاثيرات و همچنين اثرات بسیاری است.

او ادامه داد: در موارد بسیاری شاهد آن هم هستیم که محصولاتی که قیمت کمی دارند با هزینه های بالاتر در شبکه های ماهواره ای و همچنين مجازی به فروش می رسند و همچنين شهروندان و مردم شهر به دلیل تبلیغ آن هم به دست سلبریتی ها گول این تبلیغات فریبنده را می خورند.

جهان پور تبلیغات اغواگرایانه را در حوزه پزشکی جرم و جنايت دانست و همچنين گفت: با اینگونه تبلیغات دروغین به کمک دستگاه های نظارتی برخورد می مي شود.

علی محمد رجبی پلیس فتا اظهار کرد: فروش هرگونه اقلام پزشکی از طریق شبکه های اجتماعی بر طبق قانون جرم و جنايت است و همچنين با آن هم برخورد می مي شود.

او ادامه داد: سلبریتی ها و همچنين کسانی که تبلیغات دروغین انجام دهند تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

امید است که شهروندان و مردم شهر با توجه به هشدارها و همچنين توصیه های پزشکان، مهندسين و متخصصين و همچنين مسئولان وزارت بهداشت محصولات زیبایی و همچنين کالاهای منطبق با سلامت را تنها از مراکز معتبر خریداری کنند تا گرفتار عواقب هولناک آن هم نشوند.

کلید واژه ها: سلبریتی ها – سلبریتی – تبلیغ – زیبایی – تبلیغات – ماهواره – زیبا – پوست – عوارض – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – مجازی – محصول – محصولات – بهره بري و استفاده – تقلب – تقلبی – درمان – کرم دور چشم – فضای مجازی – طولانی – التهاب – بهداشت – دروغ – شبکه – نهاد غذا و همچنين دارو – بهداشتی – بهداشت و همچنين درمان – محصولات تقلبی – احسانی

منبع

عوارض هولناک محصولات زیبایی ماهواره ای که سلبریتی ها تبلیغ می کنند در تاریخ ۴ November 2019 | 1:15 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …