خانه / دسته‌بندی نشده / زندگینامه کامل اونور تونا بازیگر نقش علیهان و همچنين شوهر يا همسر خود / زندگی شخصی و همچنين اینستاگرام

زندگینامه کامل اونور تونا بازیگر نقش علیهان و همچنين شوهر يا همسر خود / زندگی شخصی و همچنين اینستاگرام

زندگینامه کامل اونور تونا بازیگر نقش علیهان و همچنين شوهر يا همسر خود / زندگی شخصی و همچنين اینستاگرام

|زندگینامه کامل اونور تونا بازیگر نقش علیهان و همچنين شوهر يا همسر خود / زندگی شخصی و همچنين اینستاگرام از اس پی سیتی|

شاید تو نیز می دانید که مدتی است سریال های کشور ترکیه با استقبال خوب و همچنين قابل توجهی در کشور ما روبه رو شده است و همچنين برخی از شبکه های ماهواره ای با دوبله ی این سریال ها به زبان فارسی، – زندگینامه کامل اونور تونا بازیگر نقش علیهان و همچنين شوهر يا همسر خود / زندگی شخصی و همچنين اینستاگرام آذر ۱۴, ۱۳۹۸ کولاک ، محمد سیمری : شاید تو نیز می دانید که مدتی است سریال های کشور ترکیه با استقبال خوب و همچنين قابل توجهی در کشور ما روبه رو شده است و همچنين برخی از شبکه های ماهواره ای با دوبله ی این سریال ها به زبان فارسی، مخاطبان خود را افزایش می دهند.

سریال هایی با بازیگرانی پرطرفدار زيرا و به درستي که اونور تونا و همچنين… اونور تونا یکی از سریال های ترک که این روزها بینندگان زیادی را به سوی خود جذب کرده است، سریال سیب ممنوعه یا Yasak Elma می باشد! سریال سیب ممنوعه محصول شبکه فاکس کشور ترکیه است و همچنين در دو فصل و همچنين ۴۷ قسمت ساخته شده است.

این سریال در ژانر درام و همچنين عاشقانه به کارگردانی Neslihan Yesilyurt ، نویسندگی Melis Civelek و همچنين همچنین تهیه کنندگی MED YAPIM FATİH AKSOY ساخته شده است و همچنين به زبان فارسی نیز دوبله شده است.

یکی از بازیگران پرطرفدار این سریال که توجه های بسیاری را به سمت خود جلب کرده است، کسی نیست جز اونور تونا یا Onur Tuna که در نقش عالیهان تاشدمیر یا Alihan Tasdemir به بازی می پردازد.

در این مطلب در مورد ناگفته های زندگی این بازیگر به بحث خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

اونور تونا اونور تونا یا Onur Tuna متولد ۲ ماه جولای سال شمسي ۱۹۸۵میلادی در شهرستان چاناککاله در کشور ترکیه می باشد.

او فعالیت خود در عرصه ی بازیگری را از سال شمسي ۲۰۱۱ میلادی آغاز کرده است.

خانواده مادری انور، اصلیتی ترک دارند و همچنين از شهرستان تسالونیکی کشور یونان به کشور ترکیه مهاجرت کرده اند.

مادر اونور تونا بازنشسته ی اداره ی ثبت املاک و همچنين پدر او یک معلم ریاضی است.

اونور از دوران ابتدایی به رشته های ورزشی والیبال و همچنين بسکتبال می پرداخته است و همچنين در همین ســال هــا نیز فعالیت در عرصه ی تئاتر را نیز آغاز کرده اســت! انور فارغ التحصیل رشته ی اقتصاد از دانشگاه ۹ eylul کشور ترکیه می باشد.

اونور تونا یا Onur Tuna که همچنين و علاوه بر فعالیت در حوزه ی بازیگری، در صنعت مد و همچنين استایل نیز فعال است، به موسیقی نیز علاقه ی وافری دارد و همچنين به ساز گیتار مسلط است! مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به بیان است انور در کنسرواتور دانشگاه اژه به یادگیری موسیقی سنتی ترک پرداخته است.

همچنین او به تا حال دو آهنگ منتشر کرده است (دو آهنگ به نام های  Acin verdi و همچنين tipki sen).

او در حال حاضر هنرجوی رشته موسیقی دانشـگـاه Ege می باشد.

تونا وارد شدن اونور تونا به دنیای بازیگری اونور به هنگام تحصیل در دانشگاه، به مدت چهار سال شمسي به عنوان مدل حرفه ای فعالیت داشته است و همچنين بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه، به یادگیری درس بازیگری در مرکز موجدت گازان پرداخته است.

در ادامه، اونور مدرک بازیگری حود را از مرکز هنرمندان موسسه ی هنری گیزن شهرستان ازمیر دریافت کرده است.

شناخته شدن و شهرت اونور توتا آغاز می مي شود! اونور تونا در سال شمسي ۲۰۱۱ میلادی در یکی از سناریوهای نوشته شده توسط هنرمند صاحب نام، “ماهسون کیرمیزی گول” بـه اسم “زندگی ادامه دارد” یا (Hayat Devam Ediyor) به ایفای نقش پرداخت و همچنين نخسـتین بـازی خود را در کنار هنرمندان و همچنين بـازیگرانی زيرا و به درستي که “فیکرت کوشکان”، “شنای گورلر”، “روزت هوبش” و همچنين همچنین “عارف ارکین” تجربه کرد! تجربه ای بسیار ارزشمند و همچنين پهناور و بزرگ! زندگینامه کامل اونور تونا اونور تونا در سال شمسي ۲۰۱۴ میلادی در فیلم سینمایی “پيشامد جديد کوچک ایلول” در کنار بازیگران اصلی فیلم همچون “زینب عبدالله” و همچنين همچنین “انگین آکیورک” بـه ایفای نقش پرداخت.

او در آن هم سال شمسي در یک سریال تاریخی بـه نام “فیلینتا” در نقش اصلی ظاهر شد.

او در این سریال تاریخی در کنار هنرمندانی همچون “مهمت اوزگور”، “داملا آسلانالپ”، “سرهات توتوملوئر” و همچنين همچنین “ناز الماس” بـه بـازی پرداخت.

اونور تونا در جدیدترین پروژه ی تلویزیونی خود در سریال “سیب ممنوعه” و همچنين در کنار بـازیگرانی همچون “تالات بولوت”، “ادا اجه”، “سووال سام”، “بـاریش آیتاچ” و همچنين همچنین “سودا ارگینجی” در حال ایفای نقش می باشد.

سریال میوه ممنوعه زندگی شخصی اونور توتا شابعات بسیار گوناگونی در مورد ی زندگی شخصی اونور در حال پخش است! اونور تونا در حال حاضر مجرد اســت؛ او به تا حال روابط زیــادی را تجربه نموده اســت! برای نمونه اونور در سال شمسي ۲۰۱۲ میلادی تا ۲۰۱۳ میلادی با “یاسمین کای آلن” در ارتباط بود و همچنين در ســال ۲۰۱۳ میلادی نیز بــا “نیل آتش”، دیگر بازیگر ترک، روابطی را تجربه کرد.

اونور در سال شمسي ۲۰۱۵ میلادی تا ۲۰۱۷ میلادی بــا “سدا گوون”، دیگر بــازیگر ترک ملاقات های پی در پی خود را آغاز کرد؛ ولي بايد توجه داشت بعد از مدت کوتاهی، ارتباط و رابطه ی آن هم ها به جدایی ختم شد! همچنين و علاوه بر این، او مدت کوتاهی نیز بــا دیگر بــازیگر ترک، “ملیس کاراکوش” ارتباط و رابطه ی نزدکی داشت.

در سال شمسي ۲۰۱۸ میلادی شایعاتی مبنی بر ارتباط و رابطه “ادا اجه” بــا اونور تونا پخش شد که این شایعات به سرانجام مشخصی نرسید و همچنين رها شد! براساس گفته های رسانه های ترک، اونور تونا اکنون بــا فردی در ارتباط و رابطه نیست.

همچنین بد نیست بدانید میزان دارای اونور تونا چیزی در حدود یک میلیون دلار برآورد شده است.

کلید واژه ها: سریال ها – سریال – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – اینستاگرام – زندگی – کشور – بازیگر – زندگینامه – ترکیه – ماهواره – استقبال – سریال های ترک – ممنوعه – شبکه – دوبله – پرطرفدار – زبان – مخاطبان – افزایش – محصول – محمد – هایی

منبع

زندگینامه کامل اونور تونا بازیگر نقش علیهان و همچنين شوهر يا همسر خود / زندگی شخصی و همچنين اینستاگرام در تاریخ ۵ December 2019 | 2:21 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …