خانه / دسته‌بندی نشده / عادل فردوسی پور به خارج از کشور مهاجرت کرد + جزییات و همچنين عکس

عادل فردوسی پور به خارج از کشور مهاجرت کرد + جزییات و همچنين عکس

عادل فردوسی پور به خارج از کشور مهاجرت کرد + جزییات و همچنين عکس

|عادل فردوسی پور به خارج از کشور مهاجرت کرد + جزییات و همچنين عکس از اس پی سیتی|

خبر عجیبی در فضای مجازی دست به دست می مي شود مبنی بر آن هم که عادل فردوسی پور از یک شبکه ماهواره ای پیشنهاد همکاری دارد! – همین چند روز پیش بعد از مصاحبه جواد خیابانی اعلام شد که عادل فردوسی پور به آنتن شبکه سه برمی گردد .

بعد از آن هم بود که مشخص شد اینکه مسئولان شبکه سه و همچنين صدا و همچنين سیما بارها اعلام کرده بودند که عادل فردوسی پور اخراج نشده و همچنين این تنها برنامه جذاب و جالب و خوب ۹۰ بوده که به جهت برخی حاشیه ها تعطیل شده واقعیت داشته است و همچنين این خود عادل است که برای انجام نقل از و همچنين … رغبتی ندارد و همچنين فعلا خیال نقل از کردن ندارد وگرنه او هیچ منعی برای حضور روی انتن ندارد ، کما اینکه در همین مدت مصاحبه با ژاوی را در برنامه جذاب و جالب و خوب فوتبال ۱۲۰ روی آنتن برد.

نقطه جذاب و جالب اینجاست که یک شب قبل از پخش گفته های خیابانی در مورد شروع مجدد نقل از های عادل از آغاز لیگ نوزدهم ، برخی از کارمندان شبکه سه هم در محافل خصوصی از همکاری دوباره عادل و همچنين این شبکه حرف می زدند.

آن هم ها مدعی بودند تيم ورزش شبکه، نام عادل را در صدر فهرست گزارشگران بازی های لیگ نوزدهم قرار داده و همچنين از او برای همکاری دعوت کرده است.

در این بین عادل فردوسی پور هنوز واکنش روشنی به این خبرهاي جديد نشان نداده است تا بازار حاشیه های عجیب دوباره داغ مي شود.

حاشیه هایی که برخی که در ظاهر داعیه هواداری عادل فردوسی پور را دارند رواج می دهند ، غافل از اینکه با این کار بیشتر به این گزارشگر کاربلد ضربه می زنند ! در یکی از همین شایعات عنوان شده است : عادل فردوسی پور تنها و فقط در صورتی به تلویزیون برمی گردد که برنامه جذاب و جالب و خوب اش را هم اجرا کند.

یعنی هم نقل از بازی های لیگ برتر را انجام بدهد و همچنين هم برنامه جذاب و جالب و خوب ۹۰ دوباره روی آنتن برود.

این درحالیست که بارها در تمام رسانه های دنیا ، پیش آمده که برنامه جذاب و جالب و خوب ای بعد از فعالیت طولانی تعطیل مي شود.

( مثل اتفاقی که برای برنامه جذاب و جالب و خوب ” تخته گاز ” جرمی کلارکسون در شبکه جهانی بی بی سی با ۳۰۰ میلیون مخاطب رخ داد ) حالا مشخص نیست هدف این دسته از نشر این گونه شایعات چیست؟ ای کاش عادل فردوسی پور که خود را به درستی فرزند و همچنين حاصل رسانه ملی می داند ، برای پایان یافتن این حاشیه ها ، علیه شایعات اینچنینی اعلام موضع می کرد تا آن هم ها که بیشتر از رفاقت با عادل دنیال ضربه زدن به صدا و همچنين سیما و همچنين در نتیجه عادل خواهند بود ، به اهداف خود نرسند ! بازگشت عادل فردوسی پور به صدا و همچنين سیما؟ جدایی غریبانه عادل فردوسی پور از صحنه برتر فوتبال ایران و همچنين پایان برنامه جذاب و جالب و خوب نود و همچنين همچنین مهاجرت ناباورانه مزدک میرزایی به شبکه های ماهواره ای عملاً زنگ خطر را به صدا درآورد.

در روزهایی که تریبون اصلی فوتبال ایران در صداوسیما در مشت محمدحسین میثاقی جوون قرار دارد و همچنين دیگر هیچ اثری از عادل فردوسی پور و همچنين مزدک میرزایی دیده نمی مي شود و همچنين بزرگان این عرصه در خارج از دید قرار دارند، عملاً ریزش شدیدی متوجه برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی فوتبالی شده است.

**برای اطلاع از جزییات بیشتر مهاجرت عادل فردوسی پور اینجا” کلیک کنید .

خبرهاي جديد ورزشی- صداوسیما با علم به این پيشامد جديد و همچنين با وجود ترتیب دادن هزینه های سرسام آور برای تهیه برنامه جذاب و جالب و خوب هایی زيرا و به درستي که فوتبال برتر، متوجه این ماجرا شده که مخاطبینش به شکل جدی در حوزه فوتبال از دست رفته و همچنين به ادعای چندین منبع خبری معتبر، در حال تغییر رویکرد خود و همچنين باز کردن فضا برای بازگشت مزدک میرزایی و همچنين دوباره به میدان بازگشتن عادل فردوسی پور می باشد و همچنين این ماجرا در دستور کار شورای سیاست گذاری صداوسیما قرار گرفته است.

کلید واژه ها: عادل فردوسی پور – عادل فردوسی – فردوسی پور – عادل – فردوسی – برنامه جذاب و جالب و خوب – شبکه – نقل از – صدا و همچنين سیما – حاشیه – شبکه سه – لیگ نوزدهم – شایعات – همکاری – شبکه های ماهواره ای – برنامه جذاب و جالب و خوب ۹۰ – اعلام – شبکه های ماهواره – خیابانی – ماهواره – گزارشگر – مصاحبه – سیما – مهاجرت – فوتبال – فوتبال ایران – شبکه ماهواره – جواد خیابانی – مزدک میرزایی – رسانه

منبع

عادل فردوسی پور به خارج از کشور مهاجرت کرد + جزییات و همچنين عکس در تاریخ ۲ December 2019 | 10:40 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …