خانه / دسته‌بندی نشده / عوارض بهره بري و استفاده نابجا از پروتز در آقایان

عوارض بهره بري و استفاده نابجا از پروتز در آقایان

عوارض بهره بري و استفاده نابجا از پروتز در آقایان

|عوارض بهره بري و استفاده نابجا از پروتز در آقایان از اس پی سیتی|

هر روز بین مراجعانم در کلینیک ارولوژی، آقایانی را داریم که متقاضی جراحی پروتز به منظور افزایش سایز اندام تناسلی خواهند بود.

متأسفانه این تصور اشتباه از کارکرد پروتز عمدتا تحت تأثیر تبلیغات مضر و همچنين بد شبکه های ماهواره ای برای تيم هایی از مخاطبان ایجاد شده است.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازسلامت نیوز به نقل از روزنامه جام جم ،نقطه مهمی که بسیاری از متقاضیان این نوع جراحی نمی دانند این است که بعد از تعبیه پروتز، امکان برگشت به حالت قبل جراحی وجود ندارد و همچنين بافت اسفنجی آلت تخریب و همچنين تخلیه می مي شود.

لذا مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است فرد متقاضی جراحی، کاملا در مورد این عمل، روش ها و همچنين عوارض آن هم مطلع باشد.

جراحی پروتز، مناسب برای آقایانی است که از مشکل اختلال نعوظ رنج می برند و همچنين از سایر روش های درمانی مثل فیزیوتراپی عضلات لگن، داروهای خوراکی، داروهای تزریقی، شاک ویو و همچنين در نهایت واکیوم سودی نبرده اند.

در واقع این روش، آخرین اقدام درمانی در اختلالات نعوظ است.

نقطه مهم این است که بیشتر این گونه اشخاص دارای اختلال نعوظ، میل جنسی مطلوب و همچنين بعضا فراتر از اشخاص عادی داشته و همچنين به راحتی به ارضا شدن جنسي و زناشويي و جنسي زن و مرد می رسند.

ولی به علت تحقق نیافتن نعوظ، امکان برقراری ارتباط و رابطه جنسی را ندارند.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است توجه داشته باشید که جراحی پروتز مناسب افرادی با آسیب های عروقی و همچنين عصبی است.

مثلا برای اشخاص میانسال و همچنين پيرتر با بیماری های زمینه ای شدید مانند دیابت و همچنين فشار خون و همچنين چاقی.

پروتزهای غیربادی (منعطف): از یک جفت میله مخصوص و همچنين قابل انعطاف تشکیل شده است که با عمل جراحی، داخل بافت مخصوص آلت قرار داده می مي شود.

بیمار موقعیت آلت و همچنين میله ها را می تواند خودش تنظیم کند و همچنين با این روش آلت همیشه حدود ۷۰ تا ۸۰ قسمت و بخش از نعوظ قبلی خود را خواهد داشت.

این دسته از پروتزها قیمت مناسب تری دارند و همچنين نحوه کار با آن هم خیلی آسان است.

همچنین جراحی تعبیه پروتز ساده است.

پروتز بادی: این روش هزینه بیشتر، جراحی تعبیه دشوارتر، ولي بايد توجه داشت نتیجه ظاهری و همچنين عملکردی بهتری برای نعوظ همراه دارد.

بیمار پروتز را با فشار دادن روی پمپ کوچکی که در کیسه بیضه ها قرار می گیرد باد و همچنين سفت می کند و همچنين بعد از ارتباط و رابطه نیز با فشار دادن پمپ، آلت را به حالت قبل باز می گرداند.

نقطه مهم: تأکید می کنم که اختلالات نعوظ در آقایان در هر سن و همچنين شرایطی قابل اصلاح است و همچنين در صورت اثربخش نبودن سایر روش ها، می توانید برای تعبیه پروتز اقدام کنید.

آقایانی هم که تصور می کنند با تعبیه پروتز می توانند معظلات و مسائل و مشکلات ارتباط و رابطه با همسر خود را حل کنند، بهتر است به همکاران مشاور و همچنين روان شناس در روابط زوجین رفت و آمد و مراجعه کنند.

کلید واژه ها: پروتز – جراحی – متقاضی – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – اختلال – درمانی – عوارض – فیزیوتراپی – سلامت نیوز – اختلالات – متقاضیان – بهره بري و استفاده – روزنامه – تبلیغات – مخاطبان – ماهواره – اشتباه – افزایش – کلینیک – اسفنجی – جام جم – عضلات – برگشت – تخلیه – اقدام – اندام – مناسب – سلامت – نقل از

منبع

عوارض بهره بري و استفاده نابجا از پروتز در آقایان در تاریخ ۱۰ December 2019 | 4:45 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …