خانه / دسته‌بندی نشده / استراماچونی: تا رفع معظلات و مسائل و مشکلات قرار ملاقاتی ندارم!

استراماچونی: تا رفع معظلات و مسائل و مشکلات قرار ملاقاتی ندارم!

استراماچونی: تا رفع معظلات و مسائل و مشکلات قرار ملاقاتی ندارم!

|استراماچونی: تا رفع معظلات و مسائل و مشکلات قرار ملاقاتی ندارم! از اس پی سیتی|

تا رفع معظلات و مسائل و مشکلات قرار ملاقاتی ندارم! سرمربی ایتالیایی استقلال صحبت های اسماعیل خلیل زاده و همچنين کامران منزوی را تکذیب کرد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار مدال، – استراماچونی: تا رفع معظلات و مسائل و مشکلات قرار ملاقاتی ندارم! سرمربی ایتالیایی استقلال صحبت های اسماعیل خلیل زاده و همچنين کامران منزوی را تکذیب کرد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار مدال، در حالی که باشگاه استقلال ساعاتی پیش اعلام کرد که مذاکرات با استراماچونی ادامه دارد و همچنين اسماعیل خلیل زاده و همچنين کامران منزوی از سفر خلیل زاده به ترکیه برای ملاقات با استراماچونی خبر داده بودند، سرمربی ایتالیایی استقلال در گفت و همچنين گو با یکی از شبکه های ماهواره ای اعلام کرد: به قراردادی که در تابستان با استقلال بستم پاییندم و همچنين قرار ملاقاتی هم با هیچکس ندارم تا معظلات و مسائل و مشکلات رفع مي شود! بیشتر بخوانید:
کلید واژه ها: اسماعیل خلیل زاده – استراماچونی – استقلال – کامران منزوی – خلیل زاده – معظلات و مسائل و مشکلات – قرار – سرمربی – شبکه های ماهواره ای – زاده – شبکه های ماهواره – منزوی – روزنامه نويس و خبرنگار – باشگاه استقلال – نقل از – تکذیب – اعلام – ادامه دارد – قراردادی – ماهواره – گفت و همچنين گو – تابستان – مذاکرات – باشگاه – ترکیه – ادامه – شبکه

منبع

استراماچونی: تا رفع معظلات و مسائل و مشکلات قرار ملاقاتی ندارم! در تاریخ ۱۱ December 2019 | 1:38 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …