خانه / دسته‌بندی نشده / انتخابات، نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است

انتخابات، نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است

انتخابات، نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است

|انتخابات، نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است از اس پی سیتی|

– حجت الاسلام سید علی حسینی پور در خطبه های نماز عبادی و همچنين سیاسی جمعه خمین افزود: استحکام و همچنين مردمی بودن نظام اسلامی با حضور حداکثری در انتخابات رقم می خورد.

وی ادامه داد: حضور باشکوه و همچنين گسترده شهروندان و مردم شهر در انتخابات یکی از مهم ترین اهداف نظام است که باید مثل همیشه توطئه های دشمنان برای کم رنگ کردن حضور شهروندان و مردم شهر خنثی مي شود.

خطیب جمعه خمین اظهار داشت: دشمنان به دنبال کم رنگ کردن شور و همچنين حال انتخابات خواهند بود و همچنين با بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای معاند و همچنين فضای مجازی نيت و اراده دلسرد کردن شهروندان و مردم شهر را دارند .

حجت الاسلام حسینی پور گفت: مسوولان اجرایی و همچنين مرتبط با انتخابات شرایط حضور حداکثری را در انتخابات اسفند امسال فراهم کنند.

وی در خصوص هفته پژوهش نیز اظهار داشت: پژوهش در مسائل فرهنگی و همچنين آسیب های اجتماعی و همچنين ارایه راهکار برای معضلات اخلاقی جامعه ضروری است.

امام و پيشوا جمعه خمین با اشاره به سالروز وحدت حوزه و همچنين دانشگاه تصریح کرد: مقام معظم رهبری بر تدریس علوم اسلامی در دانشگاه های کشور تاکید دارند و همچنين مراکز آموزشی می توانند از دستاوردهای حوزه بهره بري و استفاده کنند.

حجت الاسلام حسینی پور با انتقاد از اسراف در جامعه گفت: صرفه جویی در منابع انرژی ظرفیت بودجه ای خوبی را برای کشور ایجاد می کند و همچنين با بهره بري و استفاده از این بودجه می قدرت بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی را حل کرد.

شهرستان خمین در جنوب استان مرکزی واقع شده و همچنين نماز جمعه در شهرهای قورچی باشی و همچنين خمین این شهرستان برگزار می مي شود.

کلید واژه ها: انتخابات – حضور حداکثری در انتخابات – نظام اسلامی – شبکه های ماهواره ای – وحدت حوزه و همچنين دانشگاه – شهروندان و مردم شهر – حجت الاسلام حسینی – حضور – آسیب های اجتماعی – شبکه های ماهواره – حداکثری – حوزه و همچنين دانشگاه – جمعه – دشمنان – اسلامی – سید علی حسینی – خمین – نظام – اقتدار نظام – حضور باشکوه – پژوهش – حسینی – هفته پژوهش – مردمی بودن – فضای مجازی – حضور شهروندان و مردم شهر – امام و پيشوا جمعه – علی حسینی – مهم ترین – اجتماعی

منبع

انتخابات، نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است در تاریخ ۱۳ December 2019 | 3:11 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم)

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) |کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) از …