خانه / دسته‌بندی نشده / واکنش دبیر ستاد امر به معروف به مصاحبه روز قبل زهرا امیرابراهیمی+ عکس

واکنش دبیر ستاد امر به معروف به مصاحبه روز قبل زهرا امیرابراهیمی+ عکس

واکنش دبیر ستاد امر به معروف به مصاحبه روز قبل زهرا امیرابراهیمی+ عکس

|واکنش دبیر ستاد امر به معروف به مصاحبه روز قبل زهرا امیرابراهیمی+ عکس از اس پی سیتی|

دبیر ستاد امر به معروف و همچنين نهی از منکر مطلبی را در مورد افشاگری زهرا امیرابراهیمی بعد از دوازده سال شمسي، در توییتر خود منتشر کرد.

– واکنش دبیر ستاد امر به معروف به مصاحبه روز قبل زهرا امیرابراهیمی+ عکس دبیر ستاد امر به معروف و همچنين نهی از منکر مطلبی را در مورد افشاگری زهرا امیرابراهیمی بعد از دوازده سال شمسي، در توییتر خود منتشر کرد.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین جلیل محبی، دبیر ستاد احیاء امر به معروف و همچنين نهی از منکر ضمن نشر توییتی در صفحه شخصی اش به روایتی از پرده پوشی گناهان پرداخت و همچنين به نحوی کاربران و همچنين مخاطبان خود را به عیب پوشی ماجرای زهرا امیرابراهیمی دعوت کرد.

گفتنی است؛ امیرابراهیمی بازیگر قدیمی تلویزیون کشورمان در مصاحبه ای که روز قبل با یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان داشت، بعد از دوازده سال شمسي، سکوت خود در مورد نشر فیلمی از زندگی خصوصی اش را شکست.

او در مصاحبه روز قبل خود ادعا کرد که فردی به نام مجید بهرامی، بازیگر تئاتر، چند سال شمسي پیش فیلم شخصی او را در دسترس عموم قرار داده است.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است؛ مجید بهرامی چند سال شمسي پیش بر اثر بیماری سرطان درگذشت.

جلیل محبی در توییتر؛پیامبر صلی الله علیه و همچنين آله و همچنين سلم فرمود در صورتي که ببینید زن و همچنين مردی در حال گناه اند چه می کنید
کلید واژه ها: امر به معروف و همچنين نهی از منکر – ستاد امر به معروف – ستاد امر به معروف و همچنين نهی از منکر – امر به معروف – نهی از منکر – معروف – زهرا – ستاد – دبیر – مصاحبه – شبکه های ماهواره ای – قبل – شبکه های ماهواره – افشاگری – توییتر – منکر – نشر – زندگی خصوصی – منتشر – واکنش – تلویزیون – مخاطبان – ماهواره – کاربران – پرداخت – بازیگر – زندگی – خصوصی – قدیمی – فارسی

منبع

واکنش دبیر ستاد امر به معروف به مصاحبه روز قبل زهرا امیرابراهیمی+ عکس در تاریخ ۱۵ December 2019 | 10:41 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …