خانه / دسته‌بندی نشده / موج سواری با بهره بري و استفاده از فیلم خصوصی بازیگر زن

موج سواری با بهره بري و استفاده از فیلم خصوصی بازیگر زن

موج سواری با بهره بري و استفاده از فیلم خصوصی بازیگر زن

|موج سواری با بهره بري و استفاده از فیلم خصوصی بازیگر زن از اس پی سیتی|

سینا ولی الله مجری برنامه جذاب و جالب و خوب های فارسی زبان که از مدتی پیش به یک شبکه جدید کوچ کرده است با دعوت از زهرا امیرابراهیمی و همچنين با بازگو کردن یک ماجرای قدیمی به نحوی از این موضوع به نفع تبلیغ برنامه جذاب و جالب و خوب خود بهره برداری کرد.

– به نقل از هفت صبح ، سینا ولی الله مجری برنامه جذاب و جالب و خوب های فارسی زبان که از مدتی پیش به یک شبکه جدید کوچ کرده است با دعوت از زهرا امیرابراهیمی و همچنين با بازگو کردن یک ماجرای قدیمی به نحوی از این موضوع به نفع تبلیغ برنامه جذاب و جالب و خوب خود بهره برداری کرد.

ماجرا از این قرار بود که فیلم خصوصی این بازیگر منتشر شد و همچنين زندگی هنری و همچنين شخصی این بازیگر را دستخوش تغییرات بزرگی کرد و همچنين او مدتی بعد ایران را برای همیشه ترک کرد.

جمعه شب زهرا امیر ابراهیمی مهمان برنامه جذاب و جالب و خوب یکی از شبکه های ماهواره ای بود و همچنين جزییات جديد و تو و تازه ای از ماجرای نشر این فیلم خصوصی مطرح کرد.

نقطه اول اینکه او برای اولین بار به روش رسمی صحت و همچنين سقم این فیلم را تایید کرد زيرا و به درستي که قبلا در مصاحبه های متنوع و گوناگون و مختلف گفته بود که این فیلم جعلی است.

حالا کلیپ کوتاهی از توضیحات زهرا امیر ابراهیمی در این برنامه جذاب و جالب و خوب در شبکه های اجتماعی به روش گسترده پخش شده.

به این ماجرا ولي بايد توجه داشت از یک زاویه دیگری هم می قدرت نگاه کرد؛ اینکه سینا ولی الله مجری این برنامه جذاب و جالب و خوب به نوعی خواسته از طرح این موضوع در راستای جلب مخاطب بهره بري و استفاده کند.

حالا ایراد این کار چیست؟ زهرا امیر ابراهیمی کاملا مشخص بود که از بیان این موضوعات احساس خوشایندی ندارد و همچنين بعد از گذشت ۱۳سال همچنان این ماجرا روی زندگی او سایه انداخته.

بنابراین ممکن است سینا ولی الله که از مدتی پیش به یک شبکه جدید کوچ کرده، بدون توجه به وضعیت خاص مهمانش خواسته به نوعی از طرح این موضوع برای تبلیغ برنامه جذاب و جالب و خوب خودش بهره برداری کند.

پيشامد جديد بعدی اینکه این ماجرا مرتبط به سال شمسي ۸۵ است بنابراین متولدین دهه ۷۰ به بعد اغلب هیچ اطلاعی از آن هم ندارند و همچنين وقتی در شرایطی که آن هم زمان هم بعضی اشاعه و همچنين پخش این فیلم را نهی می کردند، مجری این برنامه جذاب و جالب و خوب دوباره بانی ترویج آن هم شده است.

از این نقطه هم نگذریم که مجری برنامه جذاب و جالب و خوب از نظر فنی در این مصاحبه ضعیف عمل کرد.

به روش مثال این سوال را نپرسید که این فیلم غیراخلاقی چگونه و چطوري به دست م.

ب رسیده تا آن هم را پخش کند؟
کلید واژه ها: برنامه جذاب و جالب و خوب – ابراهیمی – بهره برداری – ماجرا – بازیگر – شبکه های ماهواره ای – زهرا امیر ابراهیمی – فیلم – شبکه های ماهواره – خصوصی – زهرا – شبکه – مهمان برنامه جذاب و جالب و خوب – تبلیغ – موضوع – فارسی – قدیمی – الله – دعوت – سینا – مجری – جدید – زبان – قرار بود – بهره بري و استفاده – ماهواره – تغییرات – هفت صبح – نشر – منتشر

منبع

موج سواری با بهره بري و استفاده از فیلم خصوصی بازیگر زن در تاریخ ۱۶ December 2019 | 3:40 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد |سعید محمد به دلیل …