خانه / دسته‌بندی نشده / توضیح آتش نشانی سنندج در مورد خبر کشف جسد یک جوون در سد قشلاق

توضیح آتش نشانی سنندج در مورد خبر کشف جسد یک جوون در سد قشلاق

توضیح آتش نشانی سنندج در مورد خبر کشف جسد یک جوون در سد قشلاق

|توضیح آتش نشانی سنندج در مورد خبر کشف جسد یک جوون در سد قشلاق از اس پی سیتی|

رییس نهاد آتش نشانی و همچنين سرويس ها و خدمات ایمنی شهرداری سنندج پیدا شدن جسد پنج فرد يا شخص در سد قشلاق در روزهای قبل را تکذیب کرد.

– با توجه به پخش شایعه کشف جسد پنج فرد يا شخص در سد قشلاق که خبر آن هم در فضای مجازی منتشر شده و همچنين برخی کانال های معاند و همچنين شبکه های ماهواره ای نیز به این موضوع کذب وارد شدن کرده و همچنين آنها را از دستگیرشدگان حوادث اخیر معرفی کردند، سهیل فضل وزیری شامگاه دوشنبه در گفت و همچنين گو با روزنامه نويس و خبرنگار ایرنا، صحت چنین موضوعی را تکذیب کرد.

وی اظهار داشت: بی شک در پی وقوع هر نوع حادثه ای بخصوص در زمینه غرق شدگی یا موارد مشابه آن هم به نخستین جایی که اطلاع داده می مي شود، نهاد آتش نشانی است.

وی با بیان اینکه از حدود سه ماه پیش به تا حال حتی یک مورد غرق شدگی و همچنين یا پیدا شدن جسد در سدها و همچنين رودخانه های حومه شهرستان سنندج و همچنين خارج از آن هم به ما نقل از نشده است، پیدا شدن جسد پنج فرد يا شخص در سد قشلاق سنندج را تکذیب کرد.

رییس نهاد آتش نشانی و همچنين سرويس ها و خدمات ایمنی شهرداری سنندج یادآور شد: آخرین گزارشی که به این نهاد داده شده مرتبط به خانم مسنی بود که در پایین دست پل شیخ مابین روستای ننله و همچنين باباریز داخل آب افتاده بود که توسط نیروهای ما نجات پیدا کرد.

وی تاکید کرد: کار اکیپ غواصی ما بیرون آوردن جسد افرادی است که غرق شده باشند و همچنين تمام مکالمات ما ضبط و همچنين ثبت می مي شود ولي بايد توجه داشت در میان گزارشات حداقل در سه ماه قبل به تا حال گزارشی مبنی بر پیدا شدن جسد پنج فرد يا شخص در سد قشلاق به ما داده نشده است.

۲۳۲۳۱
کلید واژه ها: نهاد آتش نشانی – آتش نشانی – سنندج – نهاد – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – غرق شدگی – تکذیب – کشف جسد – شهرداری سنندج – دستگیرشدگان – موضوع – فضای مجازی – رییس – شهرستان – گفت و همچنين گو – رودخانه – روزنامه نويس و خبرنگار – ماهواره – شهرداری – نخستین – دوشنبه – اطلاع – ایمنی – کانال – نقل از – سرويس ها و خدمات – حوادث – حادثه – معرفی

منبع

توضیح آتش نشانی سنندج در مورد خبر کشف جسد یک جوون در سد قشلاق در تاریخ ۱۷ December 2019 | 12:05 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …