خانه / دسته‌بندی نشده / آمنه سادات ذبیح پور روزنامه نويس و خبرنگار کیست؟ +عکس

آمنه سادات ذبیح پور روزنامه نويس و خبرنگار کیست؟ +عکس

آمنه سادات ذبیح پور روزنامه نويس و خبرنگار کیست؟ +عکس

|آمنه سادات ذبیح پور روزنامه نويس و خبرنگار کیست؟ +عکس از اس پی سیتی|

آمنه سادات ذبیح پور روزنامه نويس و خبرنگار صدا و همچنين سیمای جمهوری اسلامی و همچنين چهره پرسابقه و همچنين پرکار تلویزیون محسوب می مي شود.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازراهبرد معاصر؛ آمنه سادات ذبیح پور روزنامه نويس و خبرنگار و همچنين مجری دهه شصتی قسمت و بخش خبری ۲۰:۳۰ است، وی را می قدرت چهره پرکار و همچنين پرسابقه صدا و همچنين سیما دانست.

ذبیح پور که نامش این روزها بیش از پیش در شبکه های اجتماعی شنیده می مي شود مسئول آنالیز خبرهای فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای است و همچنين اتفاقات شبکه های مجازی را بررسی و همچنين رصد میکند.

وی که از خبرنگاران فعال در حوزه سیاسی است تهیه نقل از های جدید و همچنين بروز برای خبرهاي جديد صدا و همچنين سیما مخصوصا خبر ۲۰:۳۰ را به دست دارد.

نقل از های آمنه سادات ذبیح پور میتواند برای گزارشگران و همچنين خبرنگاران جدید به عنوان یک نمونه کار باشد که او را الگو قرار داده و همچنين سبک جدیدی را در گزارشگری ابداع کنند درست آن هم کاری این خانم گزارشگر انجام میدهد.

این روزنامه نويس و خبرنگار سابقه همکاری با وب سایت باشگاه خبرنگاران جوون را هم دارد و همچنين مدت ها برای این خبرگزاری فعالیت می کرده است برترین روزنامه نويس و خبرنگار در دوره احمدی نژاد تلاش و همچنين کوشش فراوانش در خبرنگاری در سال شمسي ۱۳۹۲ از طرف رییس جمهور وقت ایران آقای محمود احمدی نژاد به عنوان برترین و همچنين رکورد دار ترین روزنامه نويس و خبرنگار دوره هشت ساله حکومت نهم و همچنين دهم انتخاب شد و همچنين از او تجلیل و همچنين تقدیر به عمل آمد.

در حالی که وضعیت امنیتی در غزه و همچنين فلسطین بسیار متزلزل می باشد و همچنين کمتر کسی علاقه دارد در این منطقه ها و مناطق به کار اطلاع رسانی و همچنين خبرنگاری بپردازد ولي بايد توجه داشت خانوم آمنه سادات ذبیح پور در سال شمسي ۱۳۹۳ شامل افرادی بود که درخواست داد تا در این منطقه حاضر مي شود و همچنين خبرهاي جديد مظلومیت فلسطین را پوشش بدهد.

این فعال خبرنگاری در زمینه تهیه کنندگی و همچنين مستندسازی فعالیت داشته و همچنين تا به حال چندین مستند خبری را برای صدا و همچنين سیما آماده کرده است.

گفتنی است نقل از شب قبل “آمنه سادات ذبیح پور از خانواده پویا بختیاری از جان باختگان حوادث آبان با واکنش بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی به خصوص توییتر قرار گرفته است.

کلید واژه ها: روزنامه نويس و خبرنگار – نقل از – صدا و همچنين سیما – خبرنگاران – گزارشگر – سادات – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – سابقه – شبکه های اجتماعی – شبکه های مجازی – جمهوری اسلامی – جدید – سیما – شبکه – مجازی – فضای مجازی – تلویزیون – چهره – قدرت – ماهواره – اجتماعی – وب سایت – باشگاه – راهبرد – همکاری – جمهوری – اسلامی – آنالیز – نمونه

منبع

آمنه سادات ذبیح پور روزنامه نويس و خبرنگار کیست؟ +عکس در تاریخ ۲۶ December 2019 | 7:50 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

amir_rafiei544757.jpg

امیر رفیعی: از فیلم های من بدون اجازه بهره بري و استفاده کردند، فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن نمی کنم هوادار استقلال هم راضی باشد!

امیر رفیعی: از فیلم های من بدون اجازه بهره بري و استفاده کردند، فکر کردن …