خانه / دسته‌بندی نشده / ۶۵ قسمت و بخش شهروندان و مردم شهر سریال های نمایش خانگی نمی بینند

۶۵ قسمت و بخش شهروندان و مردم شهر سریال های نمایش خانگی نمی بینند

۶۵ قسمت و بخش شهروندان و مردم شهر سریال های نمایش خانگی نمی بینند

|۶۵ قسمت و بخش شهروندان و مردم شهر سریال های نمایش خانگی نمی بینند از اس پی سیتی|

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی در مورد سریال های آذرماه نشان می دهد که شهروندان و مردم شهر کماکان نسبت به سریال های تکراری تلویزیون اقبال دارند؛ – “، نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی در مورد سریال های آذرماه نشان می دهد که شهروندان و مردم شهر کماکان نسبت به سریال های تکراری تلویزیون اقبال دارند؛ تبلیغات شبکه های ماهواره ای و همچنين سریال های ضعیف و همچنين بدون سرمنزل و همچنين محتوای نمایش خانگی هم تاثیر آنچنانی بر روی مخاطب نداشته است.

ولي بايد توجه داشت هشداری را هم به سریال سازان تلویزیون می دهد که دست از دنباله سازی های نادرست و همچنين غیراصولی بردارند؛ حتی به سوژه های اقتباسی ضربه می زنند و همچنين طنز را با لودگی اشتباه می گیرند.

این ها همه نکاتی است که همچنين و علاوه بر نقد رسانه ای، از نظرسنجی رسانه ملی هم می قدرت این نقطه را یادآوری کرد که شهروندان و مردم شهر بهترین قاضی اند.

درست است که جامعه، تبلیغات مسموم و همچنين آلوده ماهواره و همچنين سریال ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های نمایش خانگی را باور نکرده، ولي بايد توجه داشت تلویزیون هم باید این هشدار را دریابد که در صورتي که سریال و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب خوبی روی آنتن نبرد مخاطب ناگزیر از این فضاها، به سراغ سریال ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های خارجی می رود.

این واقعیتی انکارناپذیر است که سرگرمی، تفریح و همچنين تماشای سریال و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب خوب، زیبنده نام ایران و همچنين ایرانی است و همچنين صداوسیما نباید از این فضا عقب بماند.

نظرسنجی صداوسیما که امروز منتشر شده، نشان می دهد که حدود ۵۰ قسمت و بخش شهروندان و مردم شهر بیننده حداقل یکی از سریال های جدید سیما بوده اند و همچنين در میان آن هم ها “فوق لیسانسه ها” و همچنين هشت قسمت ابتدایی “وارش” از شبکه سه و همچنين “حکایت های کمال” از شبکه دو بیشترین مخاطب را پای خود نشانده اند.

بر اساس این نظرسنجی حدود ۷۹ قسمت و بخش از شهروندان و مردم شهر در سراسر کشور بیننده برنامه جذاب و جالب و خوب های سیمای جمهوری اسلامی ایران اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، مستند، سخنرانی، گفتگومحور، ورزشی و همچنين خبرهاي جديد بوده اند و همچنين حدود ۵۰ قسمت و بخش حداقل پای یکی از سریال های جدید تلویزیون نشسته اند.

سریال “فوق لیسانسه” های شبکه سه سیما با ۹ /۴۰ قسمت و بخش بیننده در صدر سریال های سیما قرار گرفته است.

۷ /۵۹ قسمت و بخش بینندگان این سریال در حد زیاد و همچنين ۶ /۳۰ قسمت و بخش در حد کم از این سریال رضایت داشته اند و همچنين ۷ /۹ قسمت و بخش اصلاً از آن هم رضایت نداشته اند.

آخرین فصل این مجموعه تلویزیونی پیش از فوق لیسانسه ها از شبکه سه سیما پخش شده بود توانسته بود ۶/۳۴ قسمت و بخش بیننده پای خود بنشاند.

باید به سری های قبل توجه کرد که بیننده بیشتری داشت یا خیر؟ ولي بايد توجه داشت این میزان بیننده برای این سریال که بازیگران صاحب نامی داشت و همچنين در بهترین کنداکتور سریالی تلویزیون قرار داشت یک نقطه ای را به جد یادآوری می کند که همیشه دنباله سازی راه درستی برای جلب توجه مخاطب نیست! حالا اینکه بخواهد این سریال قسمت و بخش های دیگری داشته باشد که گفته می مي شود درصددند “فوق لیسانسه ها” را دوباره جلوی دوربین ببرند قدری قابل تأمل است عوامل و همچنين دست اندرکاران، با چه هدفی و همچنين به چه شکلی می خواهند مخاطب را با خودشان همراه کنند.

در میان جنبه های متنوع و گوناگون و مختلف سریال فوق لیسانسه ها ۹ /۷۵ قسمت و بخش بینندگان آن هم را از نظربازی هنرپیشه ها و همچنين ۱ /۶۹ قسمت و بخش هم از نظر تیتراژ در حد زیاد موفق دانسته اند.

هشت قسمت ابتدایی سریال “وارش” هم که همچنان از شبکه سه سیما در حال پخش است، ۶ /۳۲ قسمت و بخش از شهروندان و مردم شهر را با خود همراه کرده است که ۳/۸۹ قسمت و بخش از آن هم ها در حد زیاد از این سریال رضایت داشته اند.

در میان جنبه های متنوع و گوناگون و مختلف سریال وارش ۸ /۸۹ قسمت و بخش از بینندگان آن هم را از نظربازی هنرپیشه ها، ۱/۸۵ قسمت و بخش ازنظر تیتراژ، ۲/۸۴ قسمت و بخش ازنظر جذابیت داستان، ۷/۸۳ قسمت و بخش ازنظر باورپذیر بودن شخصیت ها و همچنين ۵/۷۹ قسمت و بخش هم از نظر آموزنده بودن در حد زیاد موفق ارزیابی کرده اند.

“حکایت های کمال” شبکه دو سیما هم توانسته بود در حدود شش هفته ای که میهمان منزل و خانه های شهروندان و مردم شهر بود ۱/۲۵ قسمت و بخش از هم وطنان را پای خود بنشاند که ۴ /۸۵ قسمت و بخش از آن هم ها در حد زیاد از این سریال رضایت داشته اند.

۱ /۸۴ قسمت و بخش از بینندگان، این سریال را از نظربازی هنرپیشه ها، ۸ /۸۰ قسمت و بخش ازنظر آموزنده بودن، ۵/۷۹ قسمت و بخش ازنظر تیتراژ، ۵/۷۹ قسمت و بخش ازنظر باورپذیر بودن شخصیت ها و همچنين ۱/۷۸ قسمت و بخش ازنظر جذابیت داستان آن هم را در حد زیاد موفق دانسته اند.

“به رنگ خاک” شبکه یک سیما هم ۴/۲۲ قسمت و بخش بیننده پای خود نشانده است که ۴/۶۸ قسمت و بخش در حد زیاد و همچنين ۴/۲۹ قسمت و بخش در حد کم از آن هم رضایت داشته اند و همچنين ۲/۲ قسمت و بخش هم اصلاً از آن هم راضی نبوده اند.

در میان جنبه های متنوع و گوناگون و مختلف سریال “به رنگ خاک”، ۷/۷۵ قسمت و بخش از بینندگان آن هم را ازنظر بازی هنرپیشه ها و همچنين ۴/۶۸ قسمت و بخش هم ازنظر تیتراژ سریال آن هم را در حد زیاد موفق ارزیابی کرده اند.

سریال خارجی هشدار برای کبرا ۱۱ که از شبکه پنج سیما پخش شده است نیز ۵/۱۰ قسمت و بخش بیننده پای خود نشانده است و همچنين دزدي پول دیگر سریال خارجی این شبکه ها ۵/۳ قسمت و بخش بیننده داشته است.

شایان گفتن است زمانی که این نظرسنجی انجام شده است سریال “زیر همکف” شبکه یک سیما در آغاز پخش قرار داشته و همچنين امکان نظرسنجی از آن هم نبوده است و همچنين در نظرسنجی بعدی میزان بیننده آن هم اعلام خواهد شد.

در میان سریال های تکراری هم که از شبکه های متنوع و گوناگون و مختلف سیما پخش می مي شود “دلدادگان” با ۱۳ قسمت و بخش و همچنين “بانوی عمارت” با حدود ۱۰ قسمت و بخش بیننده در صدر سریال های تکراری قرار گرفته اند.

این دو سریال در یک ماه قبل از شبکه آی فیلم برون مرزی پخش شده اند.

۶ /۲۸ قسمت و بخش از شهروندان و مردم شهر با پخش سریال های تکراری در حد زیاد موافقند و همچنين در مقابل ۹ /۲۵ قسمت و بخش از آن هم ها هم در حد کم نسبت به پخش سریال های تکراری از شبکه های متنوع و گوناگون و مختلف سیما نظر مثبت دارند و همچنين ۵ /۴۵ قسمت و بخش از شهروندان و مردم شهر هم اصلاً با پخش سریال های تکراری موافق نیستند.

۶ /۳۴ قسمت و بخش از شهروندان و مردم شهر هم سریال های شبکه نمایش خانگی را دنبال می کنند و همچنين در مقابل ۴/۶۵ قسمت و بخش آن هم ها اصلاً این مجموعه های نمایشی از شبکه نمایش خانگی را تماشا نمی کنند.

۳ /۲۱ قسمت و بخش از شهروندان و مردم شهر هم پای سریال های شبکه های ماهواره ای می نشینند و همچنين در مقابل ۷/۷۸ قسمت و بخش از آن هم ها اصلاً سریال های شبکه های ماهواره ای را تماشا نمی کنند.

کلید واژه ها: سریال – رسانه ملی – تلویزیون – مرکز تحقیقات – نمایش خانگی – نظرسنجی – رسانه – سریال های نمایش خانگی – شبکه های ماهواره ای – شهروندان و مردم شهر – شبکه های ماهواره – ماهواره – تحقیقات – تبلیغات – اقبال – خانگی – نمایش – خبرگزاری – نشان – فرهنگی – اشتباه – بهترین – مخاطب – مسموم – نقل از – آلوده – سوژه – قسمت و بخش – قدرت – سازی

منبع

۶۵ قسمت و بخش شهروندان و مردم شهر سریال های نمایش خانگی نمی بینند در تاریخ ۳۰ December 2019 | 2:50 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …