خانه / دسته‌بندی نشده / ملت ایران با اقتدار از معظلات و مسائل و مشکلات عبور خواهند کرد

ملت ایران با اقتدار از معظلات و مسائل و مشکلات عبور خواهند کرد

ملت ایران با اقتدار از معظلات و مسائل و مشکلات عبور خواهند کرد

|ملت ایران با اقتدار از معظلات و مسائل و مشکلات عبور خواهند کرد از اس پی سیتی|

حوزه/ دست يار تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که هیچ قدرتی نمی تواند قطار حرکت انقلاب را کند کند، خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی همه موانع پیش روی را کنار خواهند زد و همچنين در مسیر پیشرفت و همچنين توسعه حرکت خواهند کرد.

– حجت الاسلام لطیف صادقی، دست يار تبلیغ حوزه علمیه مازندران، در گفت و همچنين گو با روزنامه نويس و خبرنگار خبرگزاری حوزه از مازندران، با اشاره به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضور کمرنگ شهروندان و مردم شهر در پای صندوق های رأی را شامل مهم ترین اهداف دشمنان انقلاب عنوان کرد.

وی با بیان این که دشمن از ماه ها قبل با تبلیغات دروغین و همچنين فضاسازی در تلاش است شهروندان و مردم شهر را نسبت به انقلاب و همچنين نظام دلسرد کند، افزود: شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی مدت ها است با پمپاژ خبرهاي جديد دروغین می کوشد تا مشارکت شهروندان و مردم شهر در انتخابات را کاهش دهد.

استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که دشمن با تشدید فشارهای اقتصادی به دنبال ایجاد نارضایتی در کشور با هدف فاصله گرفتن شهروندان و مردم شهر از انقلاب و همچنين نظام اسلامی است، خاطرنشان کرد: دشمن با طراحی های متنوع و گوناگون و مختلف در حوزه اقتصادی در تلاش است بسترهای نارضایتی های اجتماعی را در کشور فراهم کند.

حجت الاسلام صادقی با بیان این که باید هوشیار باشیم تا در دام تبلیغات دروغین دشمن گرفتار نشویم، تصریح کرد: مشارکت حداکثری شهروندان و مردم شهر در انتخابات پیش روی موجب تقویت اقتدار نظام اسلامی در عرصه داخلی و همچنين خارجی خواهد شد.

دست يار تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که دشمن از عزت و همچنين اقتدار ایران اسلامی هراسان و همچنين به همین دلیل در تلاش است نظام اسلامی را در منطقه و همچنين جهان منزوی کند، خاطرنشان کرد: طرح انزوای ایران اسلامی در سطح جهان علیرغم همه تلاش ها و همچنين سرمایه گذاری های گسترده آمریکایی ها با شکست مواجه شده است.

استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و قدرت مسیر خود را ادامه می دهد، گفت: این کشور در چهل سال شمسي اخیر علیرغم همه فشارها و همچنين توطئه های دشمنان، راه خود را ادامه داده و همچنين خواهد داد.

حجت الاسلام صادقی با اشاره به این که ایران اسلامی با اقتدار از مشکلاتی که امروز با آن هم مواجه است عبور مي کند، بیان داشت: نتیجه جنگی که امروز آمریکایی ها با ملت ایران آغاز کردند، شکست مفتضحانه برای دولتمردان آمریکایی و همچنين پیروزی برای ملت با بصیرت و همچنين انقلابی ایران اسلامی خواهد بود.

دست يار تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که هیچ قدرتی نمی تواند قطار حرکت انقلاب را کند کند، خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی همه موانع پیش روی را کنار خواهند زد و همچنين در مسیر پیشرفت و همچنين توسعه حرکت خواهند کرد.

استاد حوزه علمیه مازندران، حضور حداکثری در انتخابات را یکی از گام های مهم برای شکست توطئه دشمنان دانست و همچنين تصریح کرد: مشارکت گسترده شهروندان و مردم شهر در انتخابات شکست همه توطئه ها و همچنين فتنه های دشمنان در این سال شمسي های اخیر خواهد بود.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: مازندران – حوزه علمیه – حوزه – انقلاب – شبکه های ماهواره ای – ملت ایران – انتخابات – استاد حوزه علمیه – ملت ایران اسلامی – تبلیغ – شبکه های ماهواره – یازدهمین دوره – انتخابات مجلس – دشمنان انقلاب – خبرگزاری حوزه – شهروندان و مردم شهر – انقلاب و همچنين نظام – اسلامی – دشمن – ایران اسلامی – ایران – دست يار – فضای مجازی – خبرگزاری – یازدهمین – مهم ترین – اقتصادی – فضاسازی – تبلیغات – روزنامه نويس و خبرنگار

منبع

ملت ایران با اقتدار از معظلات و مسائل و مشکلات عبور خواهند کرد در تاریخ ۱ January 2020 | 11:10 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد |سعید محمد به دلیل …