خانه / دسته‌بندی نشده / برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است

برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است

برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است

|برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است از اس پی سیتی|

در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشم و همچنين گوششان به شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های بیگانه است که ببینند آنها در این باره چه می گویند.

– ” کرمانشاه – حجت الاسلام لروند گفت: در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشم و همچنين گوششان به شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های بیگانه است که ببینند آنها در این باره چه می گویند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری رسادر کرمانشاه”، گردهمایی ماهیانه علما، روحانیون و همچنين طلاب کنگاور امروز در سالن جلسات مدرسه علمیه حضرت ولیعصر (عج) شهرستان کنگاور و همچنين با سخنرانی حجت الاسلام علی محمد لروند برگزار گردید.

امام و پيشوا جمعه شهرستان کنگاور در این گردهمایی عنوان کرد: طبق روایات دینی و همچنين اسلامی قدرشناسی از شهروندان و مردم شهر یعنی قدرشناسی از خداوند تبارک و تعالي، پس هرکس از شهروندان و مردم شهر تشکر نکند از خداوند تبارک و تعالي تشکر نکرده است لذا می قدرت گفت که شهروندان و مردم شهر در مورد قدرشناسی به چند دسته تقسیم می شوند.

حجت الاسلام لروند ادامه داد: امروز برخی قدر خون شهیدانی که این نظام را بالنده نگه داشته است را نمی دانند، لذا در همین سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشم و همچنين گوششان به شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های بیگانه است که ببینند آنها در این باره چه می گویند.

امام و پيشوا جمعه شهرستان کنگاور در ادامه سخنان خود عنوان داشت: این اشخاص متاسفانه اقتدار و قدرت تعقل ندارند تا بتوانند بین درست و همچنين اشتباه را تشخیص دهند در صورتي که سند همکاری ایران و همچنين چین فروش ایران است پس چرا آمریکا وانگلیس و همچنين اسراییل را عصبانی کرده است؟! این استاد حوزه علمیه کرمانشاه اظهار داشت: از سوی دیگر اشخاص و همچنين تيم هایی که در داخل کشور از این سند همکاری عصبانی خواهند بود بی گمان از درک سیاسی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برخوردار نیستند، این سند همکاری، فروش نفت و همچنين فرآورده های نفتی کشور ما را تضمین مي کند و همچنين بدون شک قراداد با بزرگترین اقتدار و قدرت اقتصادی جهان که به تا حال در سطح بین الملل از حامیان کشور ما بوده، باعث رونق کشور خواهد شد که خوشایند بعضی ها نیست.

امام و پيشوا جمعه شهرستان کنگاور در پایان سخنان خود تاکید کرد: ولی امر مسلمین خوب می دانند چگونه این کشتی انقلاب را هدایت کند.

/۱۴۰۰/
کلید واژه ها: سند همکاری ایران و همچنين چین – همکاری ایران و همچنين چین – شبکه های ماهواره ای – ایران و همچنين چین – شبکه های ماهواره – سند همکاری – شهرستان کنگاور – حجت الاسلام – بیگانه – کنگاور – همکاری – گردهمایی – کرمانشاه – ایران – رسانه – شهرستان – روحانیون و همچنين طلاب – ماهواره – برگزار – شهروندان و مردم شهر – مدرسه علمیه – امام و پيشوا جمعه – شبکه – روحانیون – خبرگزاری – علی محمد – روزنامه نويس و خبرنگار – سخنرانی – روایات – ولیعصر

منبع

برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است در تاریخ ۷ April 2021 | 3:15 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000219000730_Test_PhotoO.jpg

اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد

اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد |اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد از اس پی …