خانه / دسته‌بندی نشده / حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم

حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم

حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم

|حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم از اس پی سیتی|

وزیر ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات با بیان اینکه مشکل پخش فوتبال یا والیبال که در برخی از منطقه ها و مناطق ایران وجود داشت، حل شده، گفت: شبکه سیگنال رسانی زمینی از هفته ی آینده رسما فعالیت خود را آغاز می کند.

– وزیر ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات با بیان اینکه مشکل پخش فوتبال یا والیبال که در برخی از منطقه ها و مناطق ایران وجود داشت، حل شده، گفت: شبکه سیگنال رسانی زمینی از هفته ی آینده رسما فعالیت خود را آغاز می کند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایسنا، اجرای پروژه سیگنال رسانی زمینی صداوسیما” در جهت قطع وابستگی به شبکه های ماهواره ای خارجی با وجود تحریم های غیرقانونی و همچنين ناعادلانه بین المللی، از سال شمسي ۱۳۹۴ در دستور کار قرار گرفت و همچنين دست يار فناوری اطلاعات نهاد پدافند غیرعامل از اجرای طرح سیگنال رسانی زمینی در نهاد صداوسیما خبر داده و همچنين گفته بود با این کار، بخشی از انتقال داده های صداوسیما با پوشش زمینی انجام می مي شود تا درصورت قطع ماهواره ها، اشکالی در پخش آنها ایجاد نشود.

محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات- سال شمسي ۱۳۹۷ از آغاز اقدامات برای راه اندازی شبکه سیگنال رسانی زمینی خبر داد و همچنين گفت: تا پیش از این و همچنين در دوره نخست تحریم ها، به دلیل وابستگی که برای پخش شبکه های ماهواره ای داشتیم با مشکلاتی مواجه شدیم و همچنين شهروندان و مردم شهر به خصوص منطقه ها و مناطق محروم نمی توانستند از پوشش شبکه ها بهره بري و استفاده کنند.

برای مثال به دلیل عدم پخش ماهواره ای، منطقه ها و مناطق محروم امکان تماشای رویداد بین المللی مانند فوتبال را نداشتند که تمام تلاش این بود که بتوانیم شبکه ای مجزا برای ارائه سرويس ها و خدمات در زمان مخاطرات تحریم داشته باشیم.

در این راستا آذری جهرمی امروز در توییتر نوشت: شنیده بودید که در برخی منطقه ها و مناطق ایران، زمان پخش فوتبال یا والیبال، تلویزیون برنامه جذاب و جالب و خوب ی دیگری را پخش می کرد و همچنين شهروندان و مردم شهر معترض می شدند؟ مشکل حل شد.

با تلاش چندساله فنی و همچنين حقوقی، در همکاری با نهاد صداوسیما، شبکه سیگنال رسانی زمینی ایجاد شد و همچنين از هفته ی آینده رسما فعالیت خود را آغاز می کند.

انتهای پیام
کلید واژه ها: وزیر ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات – ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات – ارتباطات و همچنين فناوری – وزیر ارتباطات – زمینی – سیگنال – صداوسیما – اطلاعات – نهاد پدافند غیرعامل – رسانی – فناوری – فوتبال – شبکه های ماهواره ای – ارتباطات – منطقه ها و مناطق – شبکه های ماهواره – نهاد صداوسیما – والیبال – مسابقات فوتبال – پدافند غیرعامل – نهاد پدافند – شبکه – فعالیت – نهاد – مشکل – انتقال داده – منطقه ها و مناطق محروم – آینده – ایران

منبع

حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم در تاریخ ۱ June 2021 | 2:00 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …