خانه / دسته‌بندی نشده / شهرستان بیله سوار باید مرکز منطقه آزاد تجاری اردبیل باشد

شهرستان بیله سوار باید مرکز منطقه آزاد تجاری اردبیل باشد

شهرستان بیله سوار باید مرکز منطقه آزاد تجاری اردبیل باشد

|شهرستان بیله سوار باید مرکز منطقه آزاد تجاری اردبیل باشد از اس پی سیتی|

امام و پيشوا جمعه بیله سوار گفت: مرکزیت منطقه آزادی تجاری اردبیل بر اساس مؤلفه ها و همچنين پتانسیل موجود منطقه باید شهرستان مرزی بیله سوار باشد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخلف به حق و همچنين نایب ایشان و همچنين ادامه دهنده راستین تفکرات ضد استکباری حضرت امام و پيشوا راحل (ره) است.

خطیب جمعه بیله سوار خاطرنشان کرد: در دنیا ۲ نوع فکر کردن و انديشيدن حکومتی حاکم است که یکی فکر کردن و انديشيدن سرمایه داری و همچنين امپریالیستی و همچنين دیگری فکر کردن و انديشيدن دینی اسلامی است که بهترین نوع فکر کردن و انديشيدن در عالم است.

حجت الاسلام عزیزی در ادامه به توطئه دشمنان جمهوری اسلامی ایران در آستانه انتخابات پیش رو اشاره کرده و همچنين گفت: دشمن بیکار ننشسته و همچنين از ماه ها قبل برای عدم حضور شهروندان و مردم شهر در پای صندوق های رأی و همچنين کم رنگ جلوه دادن انتخابات برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کرده و همچنين پخش ۲۴ ساعته برنامه جذاب و جالب و خوب ها از طریق شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و همچنين کانال های فضای مجازی در راستای همین نقشه دشمن است که شهروندان و مردم شهر همچون قبل در ۲۸ خرداد و همچنين پای صندق های رأی همه توطئه ها و همچنين دسیسه های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

امام و پيشوا جمعه بیله سوار با اشاره به بحث ایجاد منطقه آزاد تجاری در استان اردبیل اظهار کرد: چندین هفته پشت سر هم این قضیه را مطرح کردم این بار هم با تاکید جدی خطاب به مسئولان و همچنين مجمع نمایندگان استان می گویم، مرکزیت منطقه آزادی تجاری بر اساس مؤلفه ها و همچنين پتانسیل موجود منطقه باید شهرستان مرزی بیله سوار باشد.

وی در پایان به انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان و همچنين روستا هم اشاره کرد و همچنين افزود: نامزدها باید تقوای کلام داشته باشند و همچنين از تخریب شوراهای قبل و همچنين وعده های کذب و همچنين فرا قانونی در فضای مجازی و همچنين حقیقی خودداری کرده و همچنين با ایجاد شور و همچنين نشاط انتخاباتی، باعث حضور حداکثری شهروندان و مردم شهر در پای صندوق های رأی شوند.

کلید واژه ها: بیله سوار – شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – منطقه آزاد تجاری اردبیل – فکر کردن و انديشيدن – منطقه آزاد – جمهوری اسلامی ایران – شبکه های ماهواره ای – انتخابات – بیله – منطقه – منطقه آزاد تجاری – شبکه های ماهواره – شهرستان – جمهوری اسلامی – صندوق های رأی – برنامه جذاب و جالب و خوب – اسلامی – دشمن – اردبیل – توطئه دشمنان – حجت الاسلام – سرمایه داری – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – ادامه – فضای مجازی – امام و پيشوا راحل – امام و پيشوا جمعه – برنامه جذاب و جالب و خوب ها – حضرت امام و پيشوا – حضور شهروندان و مردم شهر

منبع

شهرستان بیله سوار باید مرکز منطقه آزاد تجاری اردبیل باشد در تاریخ ۴ June 2021 | 2:55 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …