خانه / دسته‌بندی نشده / شامگاه پنجشنبه در خوزستان چه گذشت؟

شامگاه پنجشنبه در خوزستان چه گذشت؟

شامگاه پنجشنبه در خوزستان چه گذشت؟

|شامگاه پنجشنبه در خوزستان چه گذشت؟ از اس پی سیتی|

برخی شهرستان های استان خوزستان چند شبی است که به بهانه تنش آبی شاهد اعتراضات و همچنين بعضا اغتشاشات بوده، ولی شامگاه پنجشنبه این استان شب آرام و همچنين بدون تجمعی را سپری کرد.

– جامعه ۲۴″ -اکنون که آبرسانی در خوزستان بصورت گسترده درحال وقوع است و همچنين آرامش به شهروندان و مردم شهر بازگشته جریان معاند و همچنين برانداز با نشر کلیپ های متنوع و گوناگون و مختلف جعلی و همچنين نشر آن هم ها در فضای مجازی و همچنين بعضا پخش از شبکه های ماهواره ای بدنبال استمرار خشونت و همچنين القای کشته سازی است در حالی که به جز چند تجمع پراکنده محدود در ماهشهر و همچنين شادگان شامگاه پنجشنبه تمام شهرستان های خوزستان آرام و همچنين بدون تنش بود.

نقل از ها حاکیست با توجه به جاری شدن آب در رودخانه کرخه نور از روز قبل اعتراضات در اغلب شهرستان های خوزستان درغرب استان فروکش کرد و همچنين همين امشب هم مابقی شهرستان ها به آرامش رسیدند.

بیشتر بخوانید: تصمیم مهم ابراهیم رییسی در مورد خوزستان” استاندار خوزستان به همراه فرمانده سپاه استان روز پنجشنبه به ایذه رفتند و همچنين بعد از دیدار با بزرگان این شهرستان قول دادند معظلات و مسائل و مشکلات آبی آن هم ها را پیگیری کنند و همچنين همین امر در آرام کردن شهروندان و مردم شهر ایذه که دو شب پیاپی نا آرام بود نقشی موثر داشت.

همچنین روز قبل استاندار خوزستان با جمعی از بزرگان و همچنين شیوخ عرب شهرستان های غرب استان دیدار کرده و همچنين همین امر در آرام کردن شهروندان و مردم شهر تاثیر گذار بود.

رسانه های معاند همين امشب هم تمام تلاش خود را کردند تا شهروندان و مردم شهر را به خیابان ها بیاورند، ولي بايد توجه داشت با تدبیر مسوولان استان این اتفاق نیفتاد.

هر چند پلیس در شهرستان های شادگان، ماهشهر، ایذه، دشت آزادگان و همچنين برخی منطقه ها و مناطق اهواز حضوری قوی داشت، ولی شهروندان و مردم شهر هم به خیابان ها نیامدند.

برخی شهرستان های استان خوزستان نظیر خرمشهر، آبادان، ماهشهر، شادگان، دشت آزادگان، هویزه، شوش و همچنين ایذه و همچنين در مواردی هم دزفول و همچنين اندیمشک در روز های قبل شاهد اعتراضات مردمی بود.

در جریان این اعتراضات اشرار مسلح و همچنين معاند، ستوان دوم “ضرغام پرست” را حین انجام ماموریت، به شهادت رساندند و همچنين یک مأمور دیگر را مجروح کردند.

این دو مأمور برادر بودند که یکی به شهادت رسید و همچنين دیگری از ناحیه پا مجروح و همچنين برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شد.

استان خوزستان از ابتدای امسال به دلیل خشکسالی و همچنين کاهش منابع آبی وارد چالش آبی شد.

کلید واژه ها: خوزستان – استان – پنجشنبه – شبکه های ماهواره ای – اعتراضات – آرام – استاندار خوزستان – شبکه های ماهواره – استان خوزستان – ابراهیم رییسی – رودخانه کرخه – فرمانده سپاه – آرامش – فضای مجازی – کشته سازی – تجمع – بدون – استاندار – اغتشاشات – آبرسانی – ابراهیم – فرمانده – رودخانه – استمرار – ماهواره – تنش آبی – نشر – گسترده – ماهشهر – شادگان

منبع

شامگاه پنجشنبه در خوزستان چه گذشت؟ در تاریخ ۲۳ July 2021 | 9:50 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …